Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to Super Twisted Nematic display taka  ulepszona odmiana LCD wystepująca w wersji negatywnej i pozytywnej  w G można go spotkać np we Frogu D1000 albo w GWN-Q1000.

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdjęcia nie są przekłamane ze względu na jakość aparatu to ja widzę tu wadę dość istotną. U mnie tego nie ma.

 

Kupując zegarek miałem wybór pomiędzy kilkoma i jeden z nich taki śmieszny  właśnie był. Ponadto miał skopane podświetlenie, z jednej strony nadmiernie jasne a z drugiej wręcz ciemne.

 

Różne kontrasty i podświetlenia przy tym samym modelu mogą świadczyć o jakości produktu lub też, że jest to tzw. drugi sort z mniejszymi lub większymi wadami a nadający się do sprzedaży.

 

 

.................

 

Niestety w oświetleniu sklepowym nie było to widoczne.
 
W sklepie mówią że zegarek jest dobry, serwis zibi przesłał mi formułkę że jak jest wada to trzeba do serwisu wysłać.
Zastanawiam się co dalej... Jestem po wstępnej rozmowie z kimś to może mi zamienić odpłatnie wyświetlacz, jeżeli trafi na dobry egzemplarz, bo ma z takimi do czynienia............
 
Chętnie przeczytam Wasze sugestie gdzie mogę uzyskać pomoc, co mam dalej robić w zaistniałej sytuacji.
 

 

Podstawowy błąd kupujących w sklepie to zaufanie do sprzedawcy, że towar ze sklepu musi być OK a dotyczy to wielu produktów. W sklepach "oszukują" za pomocą światła, jego barwy i natężenia.

 

Ja w sklepie/salonie zażyczyłem sobie oby pani wyłączyła część źródeł światła aby sprawdzić zegarek, okazało się to niemożliwe, więc poszedłem do innego salonu gdzie udostępniono mi odpowiednie warunki do sprawdzenia wyświetlacza i podświetlenia.

 

Teraz meritum sprawy, sklep czy sprzedawca kit wciska, od stwierdzenia czy jest wada czy nie jest serwis. Klient jeśli uważa, że towar jest wadliwy oddaje do sklepu i korzysta albo z rękojmi albo z gwarancji.

 

Mówienie, że należy odesłać do serwisu samemu lub , że serwis jest zewnętrzny etc. należy ignorować. Towar kupiony w danym sklepie musi być w tym sklepie przyjęty.

 

I tu pewnie się obawiają, że korzystając np. z prawa do rękojmi mają 14 dni od przyjęcia do wydania towaru a znając procedury  Zibi nie wyrobią się i będą musieli kasę zwrócić.

 

Osobiście jeszcze raz odwiedziłbym sklep, w razie odmowy przyjęcia udał się do Miejskiego Rzecznika Konsumentów, tak to się nazywa :)

 

Tak ja to widzę.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę rozwiązać mój problem a nie sprzedawać, bo nie lubię wsadzać kupującego na minę, sam jakbyś taki produkt od kogoś kupił to byłbyś zadowolony? takie postępowanie prędzej lub później wraca w tej czy innej formie. Poza tym sprzedając bym stracił finansowo i musiałbym dołożyć do nowego, zamiast tego wolę mniej zainwestować w przedmiot już nabyty.

Wyświeiacz STN to negatyw?

 

panie saper, zegarka nie sprzedalbys bez upustu i ujawnienia prawdy w opisie, wiec nie wspominałem,bo to zrozumiale dla każdego przeciętnie inteligentnego, wiec proszę mi tu nie imputować szachrajskich zagrywek,bo stać mnie jeszcze na uczciwosc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem zegarek GW-9400 z dystrybucji i gwarancją Kaktus24, moje pytanie jest takie czy ten grawer CE jest w oryginale? Data produkcji zegarka to 24 maj 2018. Na zdjęciach zegarków z netu tego graweru brak. Dzięki za informacje.

Edytowane przez kungan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem zegarek z dystrybucji i gwarancją Kaktus24, moje pytanie jest takie czy ten grawer CE jest w oryginale? Data produkcji zegarka to 24 maj 2018. Na zdjęciach zegarków z netu tego graweru brak. Dzięki za informacje.

Pokaż zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie składaka kupiłeś i masz dekiel zamienny.

Poza tym trochę drogo za te składaki sobie liczą.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się w końcu "zbiorę" i wymienię ten bezel na lepiej doczyszczony :D

 

DSC00843.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Parówkowy skrytożerca

 

Dziwny ten zegarek i wyświetlacz na tym zdjęciu, w porównaniu do np. zdjęcia Kolegi cam3ridge ... może postaraj się bardziej :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Parówkowy skrytożerca

 

To trochę słabo, próbowałem uzyskać taki efekt, ale na szybko wychodzi mi tylko takie. Może przy dziennym świetle ...

 

 IMG_20180911_202449794_HDR.jpg

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe ubranko - to żelkowe.  :)

Podoba mi się.

A pasek masz chyba również ( pod bezel ) w tej samej przeźroczystej fantazji.  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe ubranko - to żelkowe.  :)

 

Może lepiej nazwać je "Haribo"  :lol: .

Edytowane przez Art18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.