Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

a juz nie moge sie doczekac jak ktos go wreszcie dokladnie opisze w tym dziale..nawet po zwyklej wizycie w sklepie

-patrzac na fotki w necie to wnioskuje ze mozna ustawic sobie wykres cisnienia lub date..i przyciski wydaja mi sie metalowe

 

co do koleczka,to prawda,risemana nie pobije chyba nic pod tym wzgledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja z wykresem w rysiu, ale nieraz musze sie przyjrzeć jak ten wykres wygląda.. Po drugie nigdy nic nie będzie idealne, gdyby stworzyli g który by mial zalety i opcje wszystkich g to byloby idealnie- wszyscy by kupili , ale co potem ? Jakby wygladal następny g? Co gorsza, nikt by nie kupil bo by mial najlepszy g jaki powstal. Smutne, ale prawdziwe ;) kompsd nieprzydstny? Proszę Xie.. :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

dokladnie..zeby powstal taki g z wszystkimi mozliwymi funkcjami w tytanie i zakrecanym deklem - bylby czad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS-ie są już 32 Rangemany. Pojawiły się też krótkie recenzje. W większości bardzo pozytywne. Kilka osób stwierdziło, że to najlpeszy G wszechczasów.

 

Na YT można obejrzeć 40-sto minutowy film autorstwa Fwupowa. Polecam.

 

Co do wyglądu, to oczywiście de gustibus...

 

Msz wygląda ciekawiej od Risemana i Mudmana G-9300 (które nigdy jakoś specjalnie nie przypadły mi do gustu). Fajnie też że jest większy od Risemana. 

 

 

pozdrawiam

Piowa

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie takim idealnym G jest właśnie Riseman. Ma wszystko czego potrzebuję chociaż nie wszystkich funkcji używam, ale jak to mówią "never know". Na początku średnio mi się podobał, ale z czasem się przekonałem. Kupiłem, założyłem na ręke  i nie żałuje. A Rangeman? Ładny zegarek, z wyglądu mi się bardzo podoba jednak Riseman  ma to że nie jesteś w stanie pomylić go chyba z żadnym innym G. Chętnie bym przymierzył tego Rangemana.

Ktoś wcześniej wspomniał o tym  że nie wyświetla roku przy dacie, dla mnie duży minus za to.

Rangeman wygląda na prawde super, ale jednak następny G jakiego kupię to będzie  dopiero kolejna edycja Risemana ( jeśli taka się pojawi). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafalzsl to byłem ja i ten brak roku w dacie chyba sprawi, że zamiast wymieniać risemana na rangemana, jak miałem zrobić, dokupię sobię mały kompas do ryśka na pasek :) Pozdrawiam i witaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak fajnie się wypowiadacie o tym Risemanie, że sam postanowiłem to sprawdzić i takowego zakupiłem. Zobaczymy jak przyjdzie, czy na prawdę jest taki fajny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kilka osób stwierdziło, że to najlpeszy G wszechczasów.

 

 

Imo najlepszym byłby, gdyby dali mu stalową kopertę z zakręcanym deklem. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, nawet wtedy nie prześcignąłby Giezów czy GW-5000, a co najwyżej zbliżył do Frogmanów. :D

 

U mnie ani Riseman, ani Rangeman większych emocji nie wywołują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. :D

Co sie tak na ten rok uparliscie, po co wam rok w zegarku???

napewno nigdy nie wykorzystam wszystkich funkcji w swoim 9300, ale rok jest chyba oststnia rzecza jaka w zegarku potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle clicknolem i Cie Andrzeju zacytowalem, chodzi mi o kilku (chyba dwoch) kolegow dla ktorych brak roku na wyswietlaczu to istna tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumienie, bywa. ;)

 

Co do roku mnie jest obojętne czy jest wyświetlany cały rok czy nie, bo nie przewiduję spać tak długo, żeby nie wiedzieć czy jest rok 2013 czy 2113. A dopóki nie są możliwe podróże w czasie, to nie martwię się też tym, że okaże się, iż jest to rok 1913. :D


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie przewiduję spać tak długo, żeby nie wiedzieć czy jest rok 2013 czy 2113....

 

Nigdy nic nie wiadomo, ja w zeszłego sylwestra tak zapiłem, że zasnąłem w 2012 a jak się obudziłem to był już 2013 :mellow:

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Rangeman jest już na alle za 1099 (czarny) i trochę tańszy na maxtime (2 kolory)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumienie, bywa. ;)

 

Co do roku mnie jest obojętne czy jest wyświetlany cały rok czy nie, bo nie przewiduję spać tak długo, żeby nie wiedzieć czy jest rok 2013 czy 2113. A dopóki nie są możliwe podróże w czasie, to nie martwię się też tym, że okaże się, iż jest to rok 1913. :D

Zara! zara! Chyba w rangemanie nie wyświetla się rok wcale a nie że nie pełny. Tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie wiadomo, ja w zeszłego sylwestra tak zapiłem, że zasnąłem w 2012 a jak się obudziłem to był już 2013 :mellow:

.

 

Hehe i to jest argument za tym zeby byl w zegarku rok :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara! zara! Chyba w rangemanie nie wyświetla się rok wcale a nie że nie pełny. Tak?

A to przepraszam. To rzeczywiście zmienia postać rzeczy. Rok potrzebny jest, czy to w formie szczątkowej czy całościowej. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się Panowie z tą datą.

Podoba mi się w Rangeman włączanie stopera (jeden przycisk) i zapamiętywanie godziny.

Moim zdaniem ten g-shoch zbliżył się do ideału.

Oczywiście brakuje mu zakręcanego dekla i nie do końca rozumiem tej kropki w kółku na wyświetlaczu. Powinno być tak jak we Frogmanie, po udanej synchronizacji pojawia się czarne kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dodać należy wielkość, która nie każdemu może pasować. ;)

 

Masz rację jednak, że to najlepszy G-shock od jakiegoś czasu.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie przyszłości Risemana w związku z wejściem Rangemana na rynek i są dość mocno sprzeczne - jedno źródło podaje koniec produkcji, inne produkcję jeszcze do września 2014. Zobaczymy, jak będzie w rzeczywistości. Może jednak trzeba będzie się zastanowić nad kupnem Ryśka.  :P

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz z pełną świadomością, oświadczam że Riseman ma u mnie dożywocie :D

Trzeba będzie zaopatrzyć się w bezele i paski na ciężkie czasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.