Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

@ladek22 - nie rób jaj, tego uczyli mnie w podstawówce  :P

ale wiadomo, jeden z byłych premierów wprowadził Gimnazjum

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uczyłem się tych rzeczy jakieś 30 lat temu i "Południowy Południowy Wschód" brzmi dla mnie jak kiepski żart. Po co te "mądre głowy" tak wszystko komplikują? Wystarczyło by 8 kierunków Pólnoc, Południe, Wschód, Zachód oraz Północny Wschód, Północny Zachód i Południowy Wschód i Południowy Zachód!

 

"Wschodni Południowy Wschód albo Południowy, Południowy Zachód"? Zupełnie tego nie rozumiem!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź odległość 500km, i zamiast na NNW idź na NW. Zobaczysz ile km będzie różnicy między miejscem docelowym ;) róża wiatrów, którą wrzuciłem, wszystko wyjaśnia. Tylko się cieszyć, że tak dokładnie pokazuje kierunek!

Edytowane przez AddMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się sprzeczał. W każdym bądź razie wolałbym w moim MUDMANIE funkcję Waveceptor, bo przynajmniej byłaby użyteczna, a kompas zupełnie mi się nie przydaje tak samo jak fazy księżyca!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, fazy księżyca to i mi do niczego by się nie przydały, ale w Risemanie kompas bym bardzo chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem pomiędzy dwoma czyli 9300 i, jeśli dobrze pamiętam, GW-9010-1ER. Wybrałem 9300 bo miał kompas i był ładniejszy. Teraz bym pewnie w ogóle nie kupował MUDMANA, bo już w błocie nie robię.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompas fajna sprawa i też bym chciał  :), ale i fazami księżyca bym nie pogardził. Jak posiadałem G-7900 to wiedziałem kiedy dobrze zasłonić rolety  :D

Ta prowizorka kompasiku na pasku coraz bardziej cieszy  ;) i fajnie jest odbierana przez ludzi ... cytat: "Pamiętam takie kompasy na paskach ze skóry przy radzieckich czasomierzach  :) Wraca moda na stare!"

Pozdrowienia dla ladek22  :) 

qgqs.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta prowizorka kompasiku na pasku coraz bardziej cieszy  ;) i fajnie jest odbierana przez ludzi ... cytat: "Pamiętam takie kompasy na paskach ze skóry przy radzieckich czasomierzach  :) Wraca moda na stare!"

 

Czyli mało skomplikowany kompas :) I o to chodzi ;)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Michał. 

Jak na pierwszy "G" to od razu startujesz z grubej rury   :) . Natomiast przygodę z "G" wypadałoby zacząć od czegoś skromnego a przede wszystkim sprawdzonego  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy miał być Rysiek ,byłem na niego bardzo napalony ale jak go przymierzyłem był trochę za mały jak dla mnie.Ogólnie lubię duże zegary i jak tylko wyczytałem że już w październiku ma być RANGEMAN to wiedziałem że będzie mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W końcu mój pierwszy G-SHOCK   :D

Gratuluję nowego nabytku!! :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję. Jak będzie tańszy to też pewnie zakupię do kolekcji.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w Arkadii w Time Trend- przymierzałem sobie GSy i... Rangemana :)  mają klasycznego czarnego i ciemnozielonego-oliwkowego. cena 1290zł ale miła pani zaproponowała rabat 12% :)

powiem tak- zegarek sprawia bardzo dobre wrażenie, wcale nie jest taki duży. fajnie leży na ręku, przyciski są duże i bardzo lekko pracują. poza tym na 95% boczne przyciski są metalowe wg. mnie :rolleyes:   ma też fajne błękitne podświetlenie. wyświetlacz jest dobrze skontrastowany i czytelny. tylny dekiel nie ma tego plastikowego ringu pod którym zbierać się może brud, a pasek ma efektowną metalową sprzączkę :)

 

jednym słowem- po wypłacie znów przejdę się do Arkadii :D

 

 

 

ps. fajna sesja ----> http://www.g-street.com.au/2013/10/the-g-shock-rangeman-caught-on-camera-in-the-wild/

 

GShockRangeman2.jpg
GShockRangeman1.jpg
GShockRangeman3.jpg
 

Edytowane przez Maru123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje i dodaje obiecaną fotkę dw 5600

DW-5600 wiadomo klasyk!  :) , ale na swoją łapkę zarzuć coś większego  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem go na żywo TT i mam bardzo pozytywne odczucia. Rozmiar większy niż Riseman, ale w granicach (mojej) normy :) Fantastycznie czytelny, dopracowany, praktyczny (płaski metalowy dekiel). Przyciski wyglądają na metalowe, a całość bardzo solidnie.

Poczekam jakiś czas bo raczej na pewno stanieją (plus rabacik) i wtedy pomyśle o zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że zaczynam coraz poważniej myśleć o tym zegarku ^_^ Świetna sesja  do której linka dał kolega Maru123,dzięki.Tomaliusz szczerze mówiąc taki rozmiar mi odpowiada,świetnie sprawdza się jako zegarek roboczy właśnie ze względu na kompaktowe gabaryty.Jeśli kupię Rangemana ,to napewno do pracy dalej będę nosił dw5600 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje i dodaje obiecaną fotkę dw 5600

 

Witam

 

Łukasz , jaki masz obwód nadgarstka ? 

Na którą dziurkę (albo lepiej ile zostało ci wolnych) zapiąłeś swojego DW-5600 ?

Sorry ale na zdjęciu u ciebie wygląda to trochę "baleronowato".

Nie za mocno scisnąłeś pasek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem wczoraj Rangemana, bardzo wygodny, idealnie pasował, przyciski MEGA wygodne w porównaniu do Ryśka. Pani zapewniała, że są STALOWE. Zaproponowała mi rabat z 1290 na 1099 chyba. Kurcze, bardzo mi się spodobał. Jak Riseman mi lata na łapie, to ten pasuje wprost doskonale. Kupie go jak zejdzie do 700zł :> A co do Rycha, wczoraj po raz pierwszy poziom baterii spadł na medium. Ale wystarczyło go na 5 minut postawić pod źródło światła i jest H. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że coraz bardziej mi się ten Rangeman podoba. Cena obecnie dla mnie zaporowa, a priorytetem jest Seiko Monster. Ale trzeba przyznać zegarek świetny. I nawet przeboleje ten brak wyświetlanego roku w dacie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.