Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Tmw, temat dotyczy Rangemana, także bez sensu się wpisywać z zapytaniem o inne modele. Już lepiej założyć nowy wątek.

 

A co do samego sedna, to pytasz o modele z zupełnie różnej półki cenowej. GA-1000 to dość solidny 'aviator', ale bez nowych technologii jak waveceptor czy solar, cena mimo to dość słona ok 1000 pln. GPW-1000 to z kolei najnowszy model 'lotniczy', nie tylko z waveceptorem ale i z odczytem czasu GPS, zakres cenowy ok 3500 pln (cenę trudno określić, bo jeszcze jest trudno osiągalny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł mój :)

 

A gdzie go kupiłeś i ile kosztowała Cię ta przyjemność? To dla mnie najładniejszy model z GW-9400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie używke kupioną 2 miesiace temu z 6 letnia gwarancją.

Cena atrakcyjna :)

Na allegro jest jeden używany i jak kilka dni temu negocjowałem z tą kobietą to była skłonna oddac go za 850 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten.

 

Bierz, trzeba brać z życia co najlepsze :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy.

Nie macie wrażenia, że przycisk od włączania podświetlenia pod wyświetlaczem jest trochę ciemniejszy niż przyciski boczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy.

Nie macie wrażenia, że przycisk od włączania podświetlenia pod wyświetlaczem jest trochę ciemniejszy niż przyciski boczne?

Potwierdzam, jest ciemniejszy. Mam jeszcze wrażenie że różnica nie była tak duża zaraz po zakupie. Po kilku dniach już wyraźnie widać różnicę. Mam go 1,5 miesiąca i zrobił się taki tytanowy:)Nawet lepiej wygląda od bocznych bo one barwą zalatują aluminium. Trochę to dziwne, ale cóż, widać taka jego uroda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest zwyczajnie przybrudzony.

Próbowałem domyć ten przycisk mydłem i trochę robi się jaśniejszy, lecz powraca do ciemniejszego koloru. Zwróć uwagę na  boczną powierzchnię tego przycisku podświetlenia - też jest ciemniejsza- w moim  Rangeman'ie tak jest. Ta powierzchnia nie ma bezpośredniego kontaktu z tłuszcem na paluchach czy barwnikami z ciuchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tmw, temat dotyczy Rangemana, także bez sensu się wpisywać z zapytaniem o inne modele. Już lepiej założyć nowy wątek.

 

A co do samego sedna, to pytasz o modele z zupełnie różnej półki cenowej. GA-1000 to dość solidny 'aviator', ale bez nowych technologii jak waveceptor czy solar, cena mimo to dość słona ok 1000 pln. GPW-1000 to z kolei najnowszy model 'lotniczy', nie tylko z waveceptorem ale i z odczytem czasu GPS, zakres cenowy ok 3500 pln (cenę trudno określić, bo jeszcze jest trudno osiągalny).

Banalny dziękuje za informację. Co do umiejscowienia zapytania to oczywiście założę nowy temat. Zwyczajnie nie sadziłem, że sprawi to kłopot. W końcu to tez g-shock.

 

Drodzy koledzy chciałbym ponowić prośbę o instrukcję pl do rangemana. Pisałem w dziale instrukcji, pisałem tutaj i nic. Czy naprawdę z tylu osób jakie są w tym wątku posiadaczami rangemanow nikt nie jest w stanie mi pomoc?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką instrukcję.

Jutro Ci zeskanuję i podeślę mailem.

Kontaktuj się na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach TT jest już nowa wersja RD (w absurdalnie wysokiej cenie), a tymczasem na WUS-ie kolejny tuning.

 

 

Nie wiesz czy mają wersję z jasnym ekranem? Bo w necie są tylko w negatywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo on jest w negatywie. Jasny wyświetlacz jest jak ktoś sobie moduje i bierze bebechy ze standardowego.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by wyglądał czerwony z normalnym wyświetlaczem. Widział ktoś takiego moda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YTiACEB.jpg2HxhozV.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie będzie teraz kosztował taki zestaw z 500 pln


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no bez przesady.

Pasek pewnie lekko ponad stówkę i może z 8 dyszek bezel.

 

Ale zaraz, zaraz. Czy taka ingerencja nie naruszy gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Ale zaraz, zaraz. Czy taka ingerencja nie naruszy gwarancji?

Nie naruszy, spokojna Twoja rozczochrana  :D

Otwierając dekiel zegarka, naruszasz gwarę  :) a sam pasek i bezel nie podlega gwarancji  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pisać do :

 

[email protected]

[email protected]

 

Ale myślę, że z cenami przy tym modelu się mylisz. Standardowy pasek będzie kosztował blisko najmniej 200zł i bezel ze 150 zł. Kłócić się nie będę ale ktoś pisał, że póki co te akcesoria są drogie. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko strzelam ale uważam, że 500 to gruba przesada.

Zadałem już pytanie. Jak jutro dostanę odpowiedź to się z Wami tą informacją podziele.

 

Jeśli jednak rzeczywiście wyjdzie tak dużo, to trzeba będzie nosić czarnego. Trudno :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.