Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gwint docinałeś ? 


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skalibruj i po kłopocie. Mi czasem zawyża wskazania temperatury o 1-2 °C, ale właściwie nie korzystam z tej funkcji, to zupełnie się tym nie przejmuję. Jako ciekawostkę sprawdzałem jedynie nocując na działce na początku sezonu temperaturę nad ranem - wewnątrz domku schodziła do 6,5°C, także nie miałem skrupułów, żeby spać w czapce. :)

 

A jak zegar ogólnie - zadowolony jesteś z zakupu? Jakie finalnie źródło wybrałeś?

No to będę musiał  skalibrować, lubię, jak wszystko chodzi "jak w zegarku"  :D

Finalnie skorzystałem z "oferty" kolegi MatejMatej, który na swoim kanale YT ma kod rabatowy do jednego ze sklepów i po rabacie całkiem ciekawa oferta się zrobiła ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę musiał skalibrować, lubię, jak wszystko chodzi "jak w zegarku" :D

Finalnie skorzystałem z "oferty" kolegi MatejMatej, który na swoim kanale YT ma kod rabatowy do jednego ze sklepów i po rabacie całkiem ciekawa oferta się zrobiła ^_^

Powaga? Zegarki Centrum zeszły z 1395 do 850zł? To faktycznie niezła zniżka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, teraz nawet na łaczszopie takiej ceny nie ma:)

Teraz już nie, ale jeszcze półtora tygodnia temu Roman był do wzięcia poniżej 850zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, od zawsze w Casio ten sam dylemat: albo dobra cena albo długa gwarancja. Życzę Ci, abyś nie musiał z nie w ogóle korzystać, a przydać się ona właściwie może jako argument przy odsprzedaży zegarka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że zależało mi na gwarancji, gdyż od jakiegoś czasu prześladuje mnie pech przy jakichkolwiek zakupach z wadliwymi egzemplarzami , cokolwiek bym nie kupował... :wacko::angry:  Taki urok ech :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i o śrubki pytam , w piątek dotrze do mnie czerwone ubranko i chciałem zapytać czy nie ma ktoś odstapić (za piniądz oczywiscie) czarnych śrubek?? Od biedy srebrne też bym przytulił bo na aledrogo po 12 zeta sztuka lata :blink:

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a można kupić gdzieś te wkręty co trzymają pasek, ale w kolorze czarnym? może sa jakieś zamienniki ? 


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytanowe od Gulfmana G-9100 są ciemniejsze, ale nie są czarne. Z czarnymi do Romana się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne są w gw-9430, g-9300-1, gw-9230 ;)

Te na pewno ale czarne śrubki są tylko trochę ciemniejsze niż srebrne. W GDXach też są pasujące śrubki do tego paska ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w GW-9400NV też są "czarne".

Ten czarny kolor, to tak jak Damian napisał jest tylko taki przyciemniony (podobny do śrubek obrobionych termicznie), jak chcesz mieć całkiem  czarne to pomaluj łebki markerem olejowym lub w ostateczności permanentnym.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena tych ciemniejszych jest jakaś akceptowalna ? bo nie mogę ich znaleźć na allegro


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałem nigdy srebrnych ale czarne w zibi to koszt rzędu 3zl za sztukę.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałem nigdy srebrnych ale czarne w zibi to koszt rzędu 3zl za sztukę.

Kurczę, ostatnio robiłem zamówienie w Zibi, mogłem sobie te śruby domówić, ale nie wpadłem na to... No nic - może innym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałem nigdy srebrnych ale czarne w zibi to koszt rzędu 3zl za sztukę.

Eee eee, srebrne może i są po 3 zeta, ale na pewno nie czarne.

Czarne w ZIBI to chyba 7 zl za sztukę a na allegro są po 17zł/szt u Adama. Nie mam teraz dostępu do faktur, więc nie mam jak sprawdzić dokładnie.

 

A jeszcze tutaj coś zostawię, takie bardziej "mroczne" (nieczytelne jakby to niektórzy określili) :D

post-33253-0-72849200-1497597239_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać linka do czarnych śrub od Adama z Allegro?

 

G-Life


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklep w wyszukiwarce Świat Zegarków i Ci wyskoczy, wiem, że cały czas zamawia i cały czas mu brakuje tych czarnych :)

Net mi tutaj gdzie jestem zamula i nie bardzo mogę poszukać.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma aktualnie bo właśnie od niego brałem czerwone ciuchy i były tylko srebrne za 12 złych.

 

G-Life

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać linka do czarnych śrub od Adama z Allegro?

 

Nie ma na obecną chwilę - są tylko srebrne, ale napisz do niego z doświadczenia wiem że może Ci wystawić na zamówienie jak ma "na stanie".


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee eee, srebrne może i są po 3 zeta, ale na pewno nie czarne.

Czarne w ZIBI to chyba 7 zl za sztukę a na allegro są po 17zł/szt u Adama. Nie mam teraz dostępu do faktur, więc nie mam jak sprawdzić dokładnie.

 

A jeszcze tutaj coś zostawię, takie bardziej "mroczne" (nieczytelne jakby to niektórzy określili) :D

attachicon.gif20170615_180531_1497593956350p.jpg

Też nie mam teraz dostępu do faktur ale przeszukałem maile i w 2015 za czarne śrubki do gw-9430 p. Sylwia z zibi krzyknęła 3 zł za sztukę :)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3 na 12 to jest chore. Idę jutro do Castoramy i se jakiś fajny imbusik czarny dopasuje.

 

G-Life


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3 na 12 to jest chore. Idę jutro do Castoramy i se jakiś fajny imbusik czarny dopasuje.

 

G-Life

To jest cena netto, brutto wychodzi kolo 14 zł, więc dużo się nie pomyliłem :)

 

Note 4


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.