Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

O matko, co wy z tym Romanem wyczyniacie :huh::ph34r:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mam jeszcze jedną na bazarku, chcesz ? To wbijaj na pw i po problemie :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dzięki Tom, być może będę miał też srebrne i złote, to za jakiś czas wrzucę na bazarek :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

Jak bedziesz miał srebrna to poprosze sztuke zarezerwuj i puść PW,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz miał srebrna to poprosze sztuke zarezerwuj i puść PW,

Jasne, nie ma problemu - już do mnie lecą (tym razem srebrne, złote i czarne ;)

Jak możesz napisz mi pw - wtedy nie zapomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

     Witam wszystkich pozytywnie zakręconych:) Jako że od 15 lat nie mam zegarka, postanowiłem to zmienić póki jest jeszcze czas. Wybór padł na Rangemana. Jako że jestem typem forumowym, czytam co piszą użytkownicy a nie słucham co mówią sprzedawcy, i zazwyczaj dobrze na tym wychodzę.

     Mam jednak pytanie. Nie jest to mały jak dla mnie wydatek, wszak chcę kupić na eglobal, nie wiem czy dobrze czynię, wszak mam nadzieję że gwarancja nie będzie potrzebna. Tylko czy za kilka lat,np.3-5, jak pęknie pasek, czy uszkodzi się jakiś element, będę w stanie dokupić te części czy akcesoria? Nie wiem jaka jest polityka Casio, czy utrzymują przez jakiś czas dostępność części wycofanego modelu?

     A może poczekać na nowy model i ten problem przesunie się w czasie?. Póki co dzięki za sugestie, w weekend chciałbym zamówić, no chyba że....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GW-9400 spokojnie części będą dostępne jeszcze długo. Wystarczy spojrzeć na GW-9200 który nie jest już produkowany od jakiś dwóch lat bodajże a część spokojnie można do niego jeszcze kupić. ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa że z nowszych modeli pasek będzie kiedyś pasował , czy raczej mało realne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Od dłuższego czasu choruje na gw 9400 i tak oglądam, czytam, porównuję (m.in. tak trafiłem na Wasze forum). Ceny Romków w polskiej dystrybucji dość znaczne, a chciałbym nowy, ze względu na choćby gwarancję. Z e-globala raczej nie kupię (choć cena najatrakcyjniejsza) właśnie ze względu na brak gwarancji. Zastanawiam się nad ofertą z "łaczszopa". Teraz z kodem rabatowym by wyszło 935 zeta. Z tego, co wcześniej pisaliście, ten sklep jest w miarę pewny. Tylko do końca nie wiem, jak jest z ich dwuletnią gwarancją, gdzie ja mogę zrealizować w razie draki??? I druga kwestia- czy do tam zakupionego zegarka można dokupić gdzieś tą dodatkową gwarancję +3 lata???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Watchshopu masz dwa lata gwarancji realizowanej w serwisie centralnym Zibi S.A. w Sochaczewie. Gwarancji w takim przypadku nie przedłużysz. Ale nie przejmowałbym się tym, Rangeman jest raczej bezawaryjnym modelem. Gdyby coś się z nim działo, byłoby o tym głośno na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eglobal niby też jest, tylko do nich trzeba wysłać. Godzinkę temu właśnie u nich kupiłem, instrukcja sie właśnie drukuje, mam czas na studiowanie(instrukcji oczywiście). Życie jest piękne:)

Edytowane przez rufus295

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nie ma możliwości przedłużenia takiej gwarancji:/ czyli w razie problemu, to do Sochaczewa trzeba słać zegar? Mówisz, że jest "raczej" bezawaryjny:)

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nie ma możliwości przedłużenia takiej gwarancji:/ czyli w razie problemu, to do Sochaczewa trzeba słać zegar? Mówisz, że jest "raczej" bezawaryjny:)

 

 

Zegarki kwarcowe cyfrowe (te z wyświetlaczami) mogą mieć problem przy rozruchu, jak coś jest źle poskładane, jakieś części podzespołów (w module) są wadliwie sprawdzone - jak zegarek zacznie już działać to szanse na to że się zepsuje są minimalne, najczęściej musisz, jako użytkownik, pomóc zegarkowi się zepsuć - np zalać go wodą, przywalić młotkiem itd itp. Moim skromnym zdaniem ta panika z koniecznością 6-cio letniej gwarancji to zwykła zagrywka marketingowa - kupujemy masę innych droższych i bardziej skomplikowanych urządzeń na które jest dwa lata gwarancji i nie ma paniki z tego powodu, to po pierwsze, po drugie jakby się zegarki psuły i były podatne na awarie to nikt normalny nie dawał by 6-cio letniej gwarancji... Np Omega, daje dwa lata gwarancji a Rolex pięć i to od niedawna więc...???  

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym, co mówisz:D

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym, co mówisz:D

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

A jak jest z "żywotnością" tych czujników w takich zegarkach? Mój DW5600 będzie chodził ze 20 lat i dłużej pewnie i tam sie faktycznie nie ma co psuć. A jak to jest w przypadku triplesensor? To ma jakąś ograniczoną żywotność? W razie awarii jest możliwość jego naprawy, czy pozostaje nam juz tylko Romek z funkcją czasomierza?

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie mu tak.

Ale go rozpłaszczyłeś ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba na lato już nie zdążę ale żółty jesienią też będzie spoko  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie mu tak.

Ale go rozpłaszczyłeś ;)

Coś mi się wydaje,że uszy poszły się j...c ;)

I to była ta ostatnia szansa ;)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby pasek nie był przykręcony :)

Prawidłowa odp.

Wygrałeś talon na balon  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz Mróz ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe oczywiście, że foto że zmiany wdzianka z nieskręconym paskiem :)

A ostatnia szansa bo rozważam sprzedaż Romana i Mudmana żeby nabyć kiblowatego Mudmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Hehe oczywiście, że foto że zmiany wdzianka z nieskręconym paskiem :)

A ostatnia szansa bo rozważam sprzedaż Romana i Mudmana żeby nabyć kiblowatego Mudmana

 

rozumie ze chodzi o mudmana z kibelkiem :)

-czy chodzi o kolor :P heheh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe oczywiście, że foto że zmiany wdzianka z nieskręconym paskiem :)

A ostatnia szansa bo rozważam sprzedaż Romana i Mudmana żeby nabyć kiblowatego Mudmana

Ale chodzi Ci o Mudmastera czy o wersję gw 9300? Bo to duża różnica cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.