Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Seven

GW-9400 Rangeman

Recommended Posts

Ok zegarek na zwrocie, będę informował jak sprawa została załatwiona. Transakcja Allegro - niska cena mnie skusiła. Liczę na uczciwość sprzedawcy. Najlepiej bym widział wymianę sprzętu, jednak zasugerował mi sprzedawca zwrot kosztów na co przystałem. Pewnie kupię ten zegareczek w innym miejscu. Dosiego roku, będę szanowne grono informował o sprawie, przestrzegę / polecę sprzedawcę. 

Edited by Mck Kcl

pewnie sprzeda komuś kto nie jest tak dociekliwy. To ten sprzedawca co targa z USA za ~850?

Najlepszego w nowym roku : ) ja właśnie kupiłem mojego gw9400 za 849 ale nie moge narzekać zegarek jest jak najbardziej oryginalny i nie posiada żadnych wad

Najlepszego w nowym roku : ) ja właśnie kupiłem mojego gw9400 za 849 ale nie moge narzekać zegarek jest jak najbardziej oryginalny i nie posiada żadnych wad

Kupowałeś  może na allegro od tego tomo795?

SYGNATURA.jpg

Długo czekałeś na przesyłkę?

Z tego co obserwuje to ten sprzedawca trochę już tych Rangeman' ów sprzedał i nie tylko ale komentarzy ma mało za te zegarki wiec nie wiem czy warto ryzykować.. Zastanawiam się nad powrotem do Rangeman'a właśnie a cena trochę kusząca..

SYGNATURA.jpg

Ja od niego kupiłem i oddałem, zwrócił kasę za zegarek więc można powiedzieć, że jest uczciwy. Nauczyłem się, że najlepiej takie rzeczy jak zegarki kupować osobiście. szczególnie jak ich cena przekracza te 400 zł. Szkoda, że ten zegar w pl tak trzyma cenę.  Chętnie bym go kupił w cenie niższej od 1000 zł :(. Poczekam na okazję. 

Jak znajdę chwilę wrzucę fotkę co było nie tak. 

Edited by Mck Kcl

Długo czekałeś na przesyłkę?

Z tego co obserwuje to ten sprzedawca trochę już tych Rangeman' ów sprzedał i nie tylko ale komentarzy ma mało za te zegarki wiec nie wiem czy warto ryzykować.. Zastanawiam się nad powrotem do Rangeman'a właśnie a cena trochę kusząca..

U mnie był do 14 dni

Kupowałeś  może na allegro od tego tomo795?

Polecam sprzedawcę. Ma u mnie już kilka pozytywów.

Ja od niego kupiłem i oddałem, zwrócił kasę za zegarek więc można powiedzieć, że jest uczciwy. Nauczyłem się, że najlepiej takie rzeczy jak zegarki kupować osobiście. szczególnie jak ich cena przekracza te 400 zł. Szkoda, że ten zegar w pl tak trzyma cenę.  Chętnie bym go kupił w cenie niższej od 1000 zł :(. Poczekam na okazję. 

Jak znajdę chwilę wrzucę fotkę co było nie tak.

Hym.. wygląda w takim razie na to że sprzedawca wpożądalu, tylko teraz kurcze jak kupie to jeszcze wysle mi ten Twoj ze zwrotu, pewności niema..

Nic trzeba się zakręcić tak jak piszesz osobiście, zapłacić ciut więcej ale mieć pewność że wszystko jest okey i cieszyć się sikorem niż się bawić w zwroty czy reklamacje.

Wrzuć foteczke z checią zobaczymy tą plamkę.

SYGNATURA.jpg

Żeby temat tętnił życiem :) Przez 5 dni bez synchronizacji +1 s

yTilNre.jpg
RoMnbF1.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Zacne towarzystwo ;) 

Miałem oba z tym że GA-1000-1ER i jakoś tak cały czas mam chrapkę co by nie wrócić do nich z powrotem..  

SYGNATURA.jpg

GA-1000 jest kumpla. Fajny, ale nie moja bajka, nie przemawiają do mnie te G z serii Aviation :) Za to od kiedy kupiłem Rangemana, nie mogę się go pozbyć z nadgarstka...

Mam 94-kę od około miesiąca i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to synchronizacja - rewelka .Synchronizuję się codziennie .Zegarek noszę non stop. Na noc oczywiście nie schodzi z nadgarstka.Miałem 92-kę też się  synchronizowała ale różnie to bywało.Niekiedy i trzy dni było bez a tutaj rewelka.Mam pytanie co do modułu - dużo różni się moduł 94-ki od modułu gulfmana mastera gwn 1000 ???....głównie chodzi mi o mierzenie ciśnienia , wysokości .... aczkolwiek nie wiem czy te moduły można w ogóle porównywać ....

Guest MrFroyo
Szanowni forumowicze,

czy metalową szlufkę z Rangeman'a można kupić niezależnie bez paska, ewentualnie gdzie w sieci mogę znaleźć taki drobiazg?

W przypadku Casio szlufki zawsze sprzedawane są w komplecie z paskiem, nie ma możliwości ich kupna osobno.