Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

muchacho_

Plany zegarkowe na 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Pare ujęć live Grand Lange 1 Zegarek przepięknęj urody. Myśle, że zostałby ze mną do końca życia :)

Zegarek piękny, nawet przepiękny. Jest jednak pewien detal, który mnie nie odpowiada. Mianowicie przy jednocyfrowej dacie (1-9), jedno okienko daty pozostaje puste. Ta pustka bije w oczy.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bije, to fakt. Też mi to w tej serii przez pewien okres czasu troche przeszkadzało, później chyba się przyzwyczaiłem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Mnie razi w nim co innego. Usytuowanie tarczy zagarowej po lewej stronie, dla noszących na lewym nadgarstku dość niefortunnie. Trzeba cały zegarek wysunąć spod mankietu, żeby sprawdzić czas. Dyskretnie nie da się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie bo zniechęcicie Michała :). Świetny zegarek a Wy marudzicie.

Ja na 2014 przewiduję redukcję - ale na pewno pojawi się coś co dopiero ma powstać :

fe8f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi w nim co innego. Usytuowanie tarczy zagarowej po lewej stronie, dla noszących na lewym nadgarstku dość niefortunnie. Trzeba cały zegarek wysunąć spod mankietu, żeby sprawdzić czas. Dyskretnie nie da się :)

O tym nie pomyślałem :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Na 2014 to tak planuję same klasyki, davosa ternos i parnis marina militare, taka sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi w nim co innego. Usytuowanie tarczy zagarowej po lewej stronie, dla noszących na lewym nadgarstku dość niefortunnie. Trzeba cały zegarek wysunąć spod mankietu, żeby sprawdzić czas. Dyskretnie nie da się :)

Jest też i wersja z tarczą po prawej stronie - ale koszty absolutnie masakryczne

TP-720-025-Zoom-front-72dpi2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rtur, pozamiatałeś tym Dornbluthem, mimo że jeszcze go nie masz. Zapowiada się rewelacyjnie.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange 1 w każdej wersji wygląda cudnie :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, czy możesz mi powiedzieć coś w temacie D.Dornbluth.Sohn (chodzi mi o jakość)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany planami, wszystko zależy od portfela, któremu z zamiłowaniem do zegarków wyjątkowo nie po drodze  <_<

Na pewno jakiś nowy zakup wymusi sezon żeglarski, tutaj wygrywa sprawdzona opcja budżetowa bez fajerwerków, czyli os223-spec.png

Mam też cichą nadzieję, że może w końcu sukcesem zakończy się polowanie na któregoś z moich aktualnych "Św. Graali", np. Lum Teca M50, Citizena Attesę albo (przede wszystkim):

2011-regattare1.jpg


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany planami, wszystko zależy od portfela, któremu z zamiłowaniem do zegarków wyjątkowo nie po drodze <_<

Na pewno jakiś nowy zakup wymusi sezon żeglarski, tutaj wygrywa sprawdzona opcja budżetowa bez fajerwerków, czyli os223-spec.png

Mam też cichą nadzieję, że może w końcu sukcesem zakończy się polowanie na któregoś z moich aktualnych "Św. Graali", np. Lum Teca M50, Citizena Attesę albo (przede wszystkim):

2011-regattare1.jpg

Bardzo ladny ten Regattare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na nowy rok na pewno jakiś G-shock na siłownię i do biegania ( czyli zegarek do zajechania ) i kupiłbym coś na Unitasie ze zdobieniami ale nie za jakąś wygórowaną cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny ten Regattare

Oj tak, dla mnie taki stylowy minimalizm to małe mistrzostwo świata  :)


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję , że to plan na 2014,

kiedy by nie doszło do finalizacji, plan jest jeden :rolleyes:

 

9c47bf9b838d1771med.jpg


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan mało konkretny.

Manual z pięknym przeszklonym mechanizmem. Jak GO znajdę, będę wiedziała, że to TEN :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo konkretny plan - fotka poniżej:

zenith-el-primero-chronograph-032040400-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 5000-12C30-NAK_A_front.png

 

 

bardzo oryginalny plan , bylbys chyba jedynym w Polsce posiadaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie planuję niczego, co będzie to będzie. Mam złe doświadczenia z planowaniami zakupów zegarka, szczególnie w tym roku <_<


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo oryginalny plan , bylbys chyba jedynym w Polsce posiadaczem

Toczą się rozmowy :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Nie odczuwam tęsknoty za tym jednym ,jedynym.:))

Parcia nie ma...

Ale jak coś wpadnie w oko, a zaskórniaki będą....:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje plany, jak to plany, uległy zmianie. Teraz planem na 2014 jest zegarek klubowy 2013 roku, o ile uda się doprowadzić ten ciekawy projekt do końca. Jednym słowem klubowa limitowana Davosa chrono.

post-57210-0-67430800-1384704919.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toczą się rozmowy :-) 

 

Centurio, świetny zegarek, jak zrealizujesz zakup to już zazdroszczę, oczywiście w pozytywnym sensie.

 

U mnie plany takie: serwis Zenith'a (mam nadzieje, że jeszcze w tym roku, ale różnie to bywa), znalezienie bransolety/ogniwa do Omegi, a z zakupów zegarkowych to jakiś ciekawy nurek/nurki, może vintage? Kto wie, nurek na pewno, a czy szwajcar, czy japoniec, czy vintage, czy współczesny tego jeszcze sam nie wiem...


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.