Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

muchacho_

Plany zegarkowe na 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Tissot = brzydal; Atlantic = dość drogi, jak na Atlantica. Certina = ekstra! :D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissot = brzydal; Atlantic = dość drogi, jak na Atlantica. Certina = ekstra! :D

 

Dokładnie. Nie kumam fenomenu tego Tissota Visodate, na żywo wygląda gorzej niż na renderach. Certina była by super gdyby nie przedobrzyli z ilością napisów. Wygrywa chyba jednak Atlantic bo nic mu zarzucić nie można, nie jest nudny, ma ciekawe kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

 Certina była by super gdyby nie przedobrzyli z ilością napisów. 

 

Mi ta jakoś też nie leży. Natomiast limitka rocznicowa niszczy system!

 

Couple-C006.407.11.031.99-MidRes-12317-8

 

Oglądalem na żywo i wygląda rewelacyjnie. Moim zdaniem najładniejsze DS-1 jakie wyszło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin, o jakim fenomenie tego Tissota piszesz? Ja z tą trójką miałbym problem. Najładniejsza Certina potem Tissot, a na końcu Atlantic. Z drugiej jednak strony Atlantic to ręczny naciąg, a to lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta jakoś też nie leży. Natomiast limitka rocznicowa niszczy system!

 

 

 

Oglądalem na żywo i wygląda rewelacyjnie. Moim zdaniem najładniejsze DS-1 jakie wyszło!

Świetna, ale 5.000 zł? Przegięli mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Świetna, ale 5.000 zł? Przegięli mocno.

 

Za komplet - Męski + Damski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem tylko cenę w wynikach w google i nie doczytałem :D. To już lepiej zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam divery, Gshocka, kilka edc, w produkcji jest chrongraf. Do 2014 ograniczę ilość zegarków do liczby, którą będę regularnie nosił. A 2014 to najwyższy czas na cieniutkiego eleganta do garnituru - wreszcie dorosłem. Szukam... :)

 

I jak to zwykle bywa. Plany, planami, a już 7 dnia roku wszystko inaczej :D Zbiorek rzeczywiście ograniczony, ale tylko po to, aby zakupić jednego divera, na którego właśnie czekam. Czy ktoś kiedyś w ogóle zrealizował plan, który podajemy w tych wątkach? :D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena podobna , ale funkcje niepodobne .. Nie można porównywać zegarka z datą tylko a zegarkiem z rocznym kalendarzem i chronografem

W tym wypadku cena Zenitha daje znacznie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor pelagos

może 

Tudor Heritage Black Bay

 

albo jak dobrze pójdzie rok jakiś Rolex vinatge Pepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołącze na ten rok zdecydowanie Panerai

muszę go mieć koniec kropka.

post-36857-0-67874400-1389226817.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak u "igory76"

albo Tudor Pelagos, albo zaciśnięcie pasa i Rolex Sub no-date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

18ct White Gold Parmigiani Fleurier Bugatti Type 370 Limited edition of 50. mam nadzieje ze za jakiś czas moze w tym roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie daytona w różowym złocie z czekoladową tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fajny kwarc, najlepiej z dodatkowymi funkcjami w stylu Oceanusa. Jak nie znajdę nic ciekawszego, to będzie Citizen Nighthawk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję pozbyć się większości tanich kwarców i od nowa skompletować zestaw, raczej z samych automatów. Mam już Big Maka jako EDC, potrzebuję jeszcze jakiś bardziej toolowy/grubo ciosany na weekendy i wypady, i z czasem coś bardziej eleganckiego - minimalistyczny/bauhausowy garniturowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Ja planuję pozbyć się większości tanich kwarców i od nowa skompletować zestaw, raczej z samych automatów. Mam już Big Maka jako EDC, potrzebuję jeszcze jakiś bardziej toolowy/grubo ciosany na weekendy i wypady, i z czasem coś bardziej eleganckiego - minimalistyczny/bauhausowy garniturowiec.

Wrzucaj te tanie kwarcoki na bazar, jestem chętny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dołożyłem do GT ONE jeszcze PRS 516 Heritage i na ten rok odpuszczam inne ruchy, a kuszą niektóre wskazówki.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba.mi się Obris Morgan Branco, ale z tego co wiem to nie jest już produkowany. Więc może uda mi się kiedyś kupić używany. Tzn. w 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany jak to plany, te wciąż się zmieniają, narazie jednak w planach na ten rok mam takie o to paskudy :

 

post-27475-0-93514200-1393947931_thumb.jpg

 

post-27475-0-18005400-1393947957_thumb.jpg

 

post-27475-0-28840100-1393947977_thumb.jpg

 

Pierwszy z nich jest już zapłacony i czekam.

 

Do tego czekam z niecierpliwością na nowości Rolexa, może też jakiś mi wpadnie w oko :) Mam też wielką ochote na Grand Seiko Hi Beat 36000.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany jak to plany, te wciąż się zmieniają, narazie jednak w planach na ten rok mam takie o to paskudy :

 

attachicon.gifimage.jpg

 

attachicon.gifimage.jpg

 

attachicon.gifimage.jpg

Rzeczywiście same okropności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście same okropności :D

No mówie właśnie :) Ale kręcą mnie przeokrutnie te zegary, choć ten nieszczęsny Nautilus też mi wciąż nie daje spokoju :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się miotam...po zakupie el primero '69 kompletnie nie mam koncepcji co dalej...może jakiegoś rolka vintage..może heuera...?

 

najlepiej z intrygującym rzadkim mechanizmem - czyli pewnie chrono...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.