Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

„Szybcy i martwi po radziecku” -Turniej

Finał Turnieju Szbcy i martwi po radziecku  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie ale ankieta jest w oddzielnym wątku.

Proszę o głosowanie tam, jutro poproszę Maderatora o scalenie  wątków.

Głosujcie proszę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też głosowanie nie działa!

 

Chcę zagłosować na Amfibię daktarina! Dlaczego? Dlatego, że w moich oczach Amfibia jest tutaj bardziej ruskim zegarkiem. Czy radziecki czy rosyjski jest dla mnie niewialką różnicą. Na ruskim zegarku bardziej poważam cyrylicę!

 

SLAVA może i ładniejsza, ale dyskwalifikuje ją w moich oczach ten "łamerykański" datownik!

 

Aha, to pomijamy zasady na rzecz gustu? To po co w ogóle pisać regulamin turnieju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na Gregoriana - Slava choć w wersji eksportowej śliczna, nie widziałem takiej. Odpowiednio dobrane kolory powodują, że wpadła mi w oko. Amfibia też jest ładna, ale to zegarki dość popularne - no i tarcza "za bogata", ale to tylko mój gust. Wygrał zegarek, który przypadł mi bardziej do gustu.

 

PS. Super konkurs - gratuluję wszystkim uczestnikom wspaniałych okazów i dziękuję za fajne emocje.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Ankieta w tej sytuacji chyba nie musi wcale być :) Radziecki zegarek był tylko jeden.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mówiłem...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopuki nie ustalę z Jurorami i nie podam oficjalnie to ankieta jest nadal narzędziem służącym do wyboru zwycięzcy.

Nie dyskutujmy o tym proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... as you wish :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankieta powinna już działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spraw regulaminowych nadal czekam, jednoznaczną odpowiedź mam tylko od jednego Jurora  :) 

 

Ankieta niektórym nadal robi psikusa i działa jak chce.

Ci którzy nie mogą zagłosować w ankiecie  mogą pisać w wątku jaki jest ich wybór. Na koniec to podsumuję.

Za problemy techniczne przepraszam ale nie mam na nie wpływu. 

 

Dziękuję Krzysiek_W za Twoją pomoc, problem chyba jednak tkwi głębiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też głosowanie nie działa!

 

Chcę zagłosować na Amfibię daktarina! Dlaczego? Dlatego, że w moich oczach Amfibia jest tutaj bardziej ruskim zegarkiem. Czy radziecki czy rosyjski jest dla mnie niewialką różnicą. Na ruskim zegarku bardziej poważam cyrylicę!

 

SLAVA może i ładniejsza, ale dyskwalifikuje ją w moich oczach ten "łamerykański" datownik!

 

W pełni popieram, stąd mimo wszystko mój głos został oddany na Amfibię, choć zegarek nie jest radzieckim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie miał ogłosić zwycięzcę ktoś inny ale nie będziemy dłużej odkładać tej chwili.

Gratuluję finalistom.

Zwycięzcą Turnieju "Szybcy i martwi po radziecku został Gregorian

Wielkie brawa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy uczestnicy, organizatorzy, sędziowie i kibice.

 

Serdecznie dziękuję za wszystko. Za udział, za kibicowanie, za zaangażowanie. :)

Szczególne podziękowania należą się oczywiście Romanowi jako osobie, która wzięła na siebie znaczący trud organizacyjny tego turnieju.

 

Dziękuję za piękne zegarki, które brały udział w pojedynkach,

Dziękuję za chęć współuczestnictwa,

Dziękuję za ochotę do kibicowania, komentowania i wnoszenia świetnej atmosfery do zabawy.

 

Pomimo, że zabrzmi to zaskakująco, to żadna runda nie była dla mnie łatwa. Może tak to wyglądało z pozycji obserwatora i poprzez pryzmat wyniku ale w rzeczywistości przygotowania do poszczególnych rund to była katorga.

Rozważania nad wyborem zawodnika, przewidywania co pokaże przeciwnik i co ew. można pokazać na jego domniemany zegarek, przygotowanie zdjęć itp. Praktycznie cały „młyn” turniejowy się z tego zrobił.

Co więcej, ja zawsze doceniam przeciwników. Stąd też praktycznie non stop oczekiwałem dużych zaskoczeń i trudnych konfrontacji – same starcia wychodziły czasami inaczej ale stres i przygotowania przed pojedynkami był bardzo duży.

 

To nie jest nasz ostatni turniej.

Nasza przygoda z radzieckim zegarkami będzie trwać..! :wub: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!!!! Gdybym i ja nie miał konkurenta w kwarcowych, to powalczyłbym z Tobą dalej :P A tak serio….było super. Świetna zabawa i duża dawka adrenaliny. Polecam wszystkim…to prawie (PRAWIE) tak dobre jak skok ze spadochronem :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian jeszcze raz WIELKIE GRATY!!! Twoja kolekcja jest imponująca i w pełni zasłużenie zwyciężyłeś Wielki Turniej :)

Ja ze swojej strony dziękuję zawodnikom, organizatorom, jury, oraz wszystkim, którzy docenili mojego zawodnika (choć w zasadzie starował poza konkursem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Finalistom, dziękuje wszystkim uczestnikom. Dziękuję Jurorom, I wszystkim którzy byli z nami w tym turnieju.

Mam nadzieję że wszyscy się fajnie bawili :)

Jutro na chłodno napiszę parę słów podsumowania.

Gregorian na pw ustalimy sposób przekazania nagrody.

 

Dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daktarin. Dałeś radę moim zdaniem. W końcu masz srebro :) Halo…jaka nagroda za zajęcie drugiego miejsca?

Masz świetne czasomierze, tylko troszkę szczęścia zabrakło, ale nie każdy  może się w niedzielę urodzić ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony chciałem jeszcze pogratulować wszystkim zawodnikom zaangażowania i pięknych zegarków, które tu pokazali. Dziękuję takze Romanowi za zaproszenie do jury, traktuję to jako duże wyróżnienie. Myślę, ze pomimo drobnych zgrzytów w II rundzie turniej należy uznać za bardzo udany, bawiliśmy się (a przynajmniej ja) świetnie i... chyba trochę szkoda, że już się skończyło :)

Zatem... do następnego razu!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daktarin. Dałeś radę moim zdaniem. W końcu masz srebro :) Halo…jaka nagroda za zajęcie drugiego miejsca?

Masz świetne czasomierze, tylko troszkę szczęścia zabrakło, ale nie każdy  może się w niedzielę urodzić ;)

Dzięki:) To prawda, zabrakło nie tak szczęścia, jak porządnego automata z czasów świetności Imperium Zła ;)

A turnieje - jak wszyscy mieliśmy się okazję przekonać - żądzą się swoimi prawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy! Ja już szykuje się do następnej edycji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.