Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Kalendarz na 2015 rok.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Wszystko popłacone i poinformowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Wszystko popłacone i poinformowane :)

 

Tak, mam zapisane 3 biurkowe! Jak się coś zmieniło to daj znać :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze są już popakowane i dziś będą wysłane :)

 

post-44476-0-04277600-1417498339_thumb.jpg

 

Opakowałem solidnie, więc nie powinno być problemów. Uważajcie tylko przy rozpakowywaniu, aby nie zrobić czegoś takiego jak kolega z innego forum :wacko:  

 

https://lh3.googleusercontent.com/-1KCLfIfnX2U/VHTVfPtjBdI/AAAAAAAAQRg/B948JhKTVX4/w261-h140-no/226f570ef4b0ced4.jpg

 

Zakazuje się używania noża do rozpakowywania!! :P

 

Dajcie znać jak kalendarze do Was dotrą lub jeśli w ciągu 3 dni nie zdążą dotrzeć. Na życzenie wyślę na PW numer nadawczy danej przesyłki!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszło 2/3 przesyłek, a resztę nadam jutro ponieważ nie zdążyłem z pakowaniem. Dziś wysłałem pojedyncze ścienne i pojedyncze biurkowe!

 

Twoje kalendarze Przemku wyślę jutro! :)

 

 

Kalendarze jeszcze są i można nabywać!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwie :)

Zeszłoroczny jeszcze aktualny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można się jeszcze dopisać to poproszę 1 szt. kalendarza ściennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już pakuję jeden ścienny :)

 

Zabrakło mi kopert, które kiedyś zamówiłem w internecie i nie wiem czy dostanę tutaj w okolicy tak duże koperty, więc przesyłki mogą docierać w stanie, że się tak wyrażę, "surowym" czyli w samym kartonie :)

 

Tutaj można licytować kalendarz ścienny od 1 zł. Dochód z tej licytacji zasili fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to trzeba zacząć licytację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz juz dotarl i mimo ze do nowego roku jeszcze troche to juz bardzo dobrze prezentuje sie na scianie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę, się, że kalendarz dotarł. Wiem, że do kilku osób również dotarły kalendarze :) Jeśli ktoś chce śledzić swoją przesyłkę to proszę o Prywatną Wiadomość. Prześlę numer nadawczy!

 

 

Kalendarze jeszcze są i śmiało można nabywać!

 

 

Ps. Przypominam o aukcji Allegro http://charytatywni.allegro.pl/kalendarz-scienny-kmziz-i1103836 Licytacja na rzecz fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też doszedł, może jestem lekko ciemniały ale nie ma wieszaczka żadnego, żeby go powiesić. Tego ci się w oczka wsadza ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam kalendarz, jakie wrażenia?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia ? Mieszane. prosiłem ścienny a przyjechał biurkowy :P Dlatego nie mogę dojść jak go zawiesić :lol:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miał być biurkowy a nie ścienny?  Dostałem maila z adresem i jest w tytule 1 biurkowy! Przed chwilą sprawdzałem i jest w mailu biurkowy, więc biurkowy wysłałem!! Biurkowe i ścienne miałem na osobnej kartce, więc nie mogłem się pomylić!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pomyliłem, wpisałem się na ścienny a dałem info i przelew na biurkowy :o W zeszłym roku też brałem biurkowy, może dlatego się pogubiłem :P Kalendarz super, jak zawsze :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to ja pokręciłem :) Jeśli nadal interesuje Cię ścienny to tutaj http://charytatywni.allegro.pl/kalendarz-scienny-kmziz-i1103836 można zalicytować ścienny kalendarz klubowy. Wysyłka gratis!

 

Ps. Kalendarze ścienne jeszcze są, więc spokojnie możesz zamówić.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też otrzymałem, bez uszkodzeń

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też otrzymałem, bez uszkodzeń

 

dzięki

 

Tak na dobrą sprawę trzeba by nieźle się wysilić, aby uszkodzić tak zapakowany kalendarz :) Opakowanie pancerne można by rzec :) Pół roku zbierałem kartony z myślą o pakowaniu kalendarzy!

 

 

Kalendarze można zamawiać, bo jeszcze są!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę trzeba by nieźle się wysilić, aby uszkodzić tak zapakowany kalendarz :) Opakowanie pancerne można by rzec :) Pół roku zbierałem kartony z myślą o pakowaniu kalendarzy!

 

 

Kalendarze można zamawiać, bo jeszcze są!

 

doceniam to,

faktycznie gdybyś nie wrzucił kalendarza w dodatkowe kartonowe okładki, to sama koperta (choć bardzo porządna) nie uchroniła by go, koperta na rogach była pogięta, a w jednym miejscu rozdarta

 

tak więc szacun i jeszcze raz dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sama koperta nie uchroni kalendarza!

 

Brakło już mi tych kopert i teraz muszę wysyłać kalendarze opakowane tylko w sam karton. Nie jest to estetyczne, ale bezpieczne. Oklejam solidnie, ale przejrzystą taśmą, aby było widać gdzie jest kalendarz. Wtedy można rozpakować nie uszkadzając tego co jest tak chronione :)

 

Ps. Jeśli ktoś chciałby numer do śledzenia swojej przesyłki proszę wiadomość na PW i taki numer prześlę :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czekalo na mnie awizo w skrzynce, ale juz nie mialem sily isc na poczte. Dzis wracajac pracy odbiore kalendarz :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze dotarły, jak zwykle wszystko OK.

Pozdr. Seb.

 

PS. mina mojej ślubnej jak zobaczyła karton z napisem LUDWIK - bezcenne  :D  :D  :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem kalendarz. Jest świetny, dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości. Wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected]   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Gość MxR
      Przez Gość MxR
      Drodzy Miłośnicy zegarków w Was cała nadzieja.
      Poszukuje zegarka z kalendarzem tzn. chodzi mi głównie aby mi przypominał o wydarzeniach np. fryzjer, spotkanie, zakupy itp. krótkie treści ale zapisane w zegarku.
      25 lat temu posiadałem zegarek Casio z kalkulatorem i taką funkcją żmudnego wpisywania ale był to najlepszy z możliwych zegarków.
      Teraz po prawie ćwierć wieku chciałbym podobny, ale na miarę dwudziestego pierwszego wieku idealnie by było gdyby zczytał informacje z konta/kalendarza google i mi o tym przypominał. Znalazłem zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 ale on musi być na stałe połączony z telefonem. Mi zależy na tym by z telefonu lub komputera wpisać wszystkie przypominacze / zsynchronizować z zegarkiem do pamięci wewnętrznej zegarka i odłączyć telefon / internet WiFi itp. i korzystając z samego zegarka, który o wydarzeniach będzie mi przypominał. (telefon zostaje w domu, a ja jestem poza zasięgiem, a przypomnienia z zegarka będą się pojawiać).
       
      Pozdrawiam
      Marcin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.