Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vcore

Klubowe logo - ankieta

Klubowe logo  

118 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

61 głosów. Gorzej niż w pewnych wyborach co to niedawno się odbyły :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo może i wybór jest podobny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto stan na północ 7 lipca.

post-6402-0-59231800-1404772495_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudźcie. Ważne, że fajne logo wygrało :-).

 

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogło być dobre logo pod warunkiem dopracowania. Ale Autor chyba zraził się krytyką. A była ona w części konstruktywna.

Nie zrazil sie, lecz glosowanie, to glosowanie. Nie ma sensu dopracowywanie czegos, co u wiekszosci nie bylo akceptowalne/zrozumiale a w tym konkretnie przypadku nie bylo za wiele mozliwosci do "dopracowywania", gdyz ruszenie jednego elementu rozwala calosc ;)

A poza tym jak bylo widac z opinii, to wiekszosci podobaly sie wskazowki a ja w ta strone bym nie poszedl, gdyz mam odmienne zdanie...

Jesli wskazowki, to tylko stare logo, ale jak widac i to nie przeszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme, Stare logo po Twoim liftingu było najlepsze.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo, bo zawsze mozna byloby cos jeszcze lepiej zrobic ;) , ale poniewaz temat umarl, to nie moglem sie go doszukac nigdzie na kompie, bo juz mnie moderatorzy pytali - jednak niestety... :(

 

Zostaly mi tylko takie proby, jednak, to tylko byly pierwsze przymiarki, dlatego postanowilem nie dawac.

 

post-25547-0-74714500-1404823454_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szkoda. Dwie pierwsze propozycje są moim zdaniem lepsze od 5 która wygrała głosowanie.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - to Ty tak uwazasz ;)

W temacie jednak, innych opinie nie poszly w tym kierunku, aby zaczac wtedy nad tym walczyc, bo dla jednych nie bylo odniesienie do zegarka kieszonkowego, a dla innych tak lepiej. Jedni by robili facelifting, a inni nie - itd. itp. etc....

Choc w sumie probujac na szybko, to oczywiscie, ze potencjal byl, tylko glosow nie...

post-25547-0-65885400-1404825203_thumb.jpg

post-25547-0-50033300-1404825936_thumb.jpg

post-25547-0-25572300-1404826034_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie ciekawy kierunek. Tak jak Twoja propozycja, którą po trosze porównałem do commodore. Nie wygląda na logo przygotowane ad hoc, czy też na kolanie. W logo chodzi też o to aby nie wstydzić się go używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logo chodzi też o to aby nie wstydzić się go używać.

A takie cos, tylko w ramke oprawic i powiesic na scianie u wielu ahtystuf  B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Demokracja fasadowa - nie wiadomo kto jak głosował. Brakło komuś albo odwagi, albo wyobraźni, albo po prostu zlekceważył całą sprawę, choć vcore prosił o upublicznienie ankiety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Fajnie, że Stowarzyszenie w ogóle pyta się forumowiczów o zdanie w sprawie loga, bo faktycznie mogłoby logo po prostu narzucić. Ale skoro już się pyta, to najlepiej w formie publicznej ankiety. Ilość oddanych głosów ma wtórne znaczenie.

Temat dla większości użytkowników okazał się widocznie średnio interesujący. Nic nowego. Wiadomo, że to mniejszość kreuje rzeczywistość, a większość po prostu biernie się poddaje zastanej rzeczywistości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że temat był słabo "rozreklamowany".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przestańcie z łaski swojej głosować. Głosowanie trwało do północy 7/8 lipca i oddano 63 głosy. .


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Tarant czujny jak zwykle :) Kiedy Ty śpisz ? niby konserwatysta średniego pokolenia a na stałe podłączony do netu ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Tarant czujny jak zwykle :) Kiedy Ty śpisz ? niby konserwatysta średniego pokolenia a na stałe podłączony do netu ..

To zle? Gdyby nie tarant to to forum mozna powiedziec nie mialo by moderacji. Piotr poswieca swoj czas jak nikt inny a z racji zawodu jaki wykonuje jego czas jest naprawde cenny. W dodatku tą moderacja posluguje sie z gracją i nalezytym dystansem.

 

Co do logo to jak widac artme ma problem z ocena wlasnych prac. Bo to co naszkicowal na brudno jest nsprawde bardzo dobre i duzo lepsze od tego co oficjalnie stworzyl i zaprezentowal. Brudnopisy wielkich mistrzow czasem kosztuja wiecej niz ich dziela :-)

 

Rozumiem ze temat logo nie ma szansy sie szybko zakonczyc wiec na nożykach umiescimy stare logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko dodać, że w przedstawionych pomysłach artme widać pomysł i powiew świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do logo to jak widac artme ma problem z ocena wlasnych prac. Bo to co naszkicowal na brudno jest nsprawde bardzo dobre i duzo lepsze od tego co oficjalnie stworzyl i zaprezentowal. Brudnopisy wielkich mistrzow czasem kosztuja wiecej niz ich dziela :-)

Powiem szczerze, ze nie wiem jak odebrac ta wypowiedz... Czy to byl komplement i mile slowo czy ironiczne odniesienie do mojej tfurczosci... :wacko:

 

To, co Wam pokazalem i przedstawilem do glosowania, to bylo calkowicie NOWE i PRZEMYSLANE (wbrew pozorom) logo stworzone na podstawie przekazanego mi briefu i wg mnie zgodne z nim bardzo mocno.

 

To kiedys zaprojektowalem facelifting starego logotypu i choc jak pamietam przyjal sie on z pozytywnymi reakcjami, to temat umarl... a to co zobaczyliscie jako szkice, to nic innego, jak tamte podejscia do tematu faceliftingu a nie calkiem nowego logotypu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to była pochwała :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.