Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vcore

Klubowe logo - ankieta

Klubowe logo  

118 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze... no tak to opisales, ze nawet nie "beknę" :blink::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójkącik przełamuje nam monotonię zamkniętego okręgu a jednocześnie jest akcentem kojarzącym jednoznacznie się ze znacznikiem na bezelu.

 

I nie tylko z nurkami ale (choć na odwrót wówczas ułożony na tarczy) i z pilotami :)

 

post-6402-0-71331000-1404998191.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółko u góry całkiem spójnie wygląda. Tylko jak wytłumaczyć konieczność jego istnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kroi się fajne logo ,bo na 5 głosowałem bez przekonania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedna rzecz wydaje mi sie wazna a propos glosowania.

Moim zdaniem to, ze Zarzad zdecydowal o tym, aby uzytkownicy forum mieli swoj wklad/glos w nowe logo jest super, jednak ostatecznie, to On powinien podjac decyzje, ktore logo bedzie nastepca (badz nie) starego. To Oni pozniej beda sie nim poslugiwac w dokumentach, na wizytowkach, reklamach etc. a nie pan Kowalski, ktory cos sobie kliknal i piszac kilka slow wyjasnienia "nabil" kolejnego posta, a tak naprawde podszedl do tego, jak do kolejnej forumowej zabawy (nie obrazajac oczywiscie uczciwych ankieterow).

 

Dlatego kazdy, kto jeszcze wezmie udzial w projektowaniu i podda sie ocenie uzytkownikow (zarowno on jak i glosujacy) powinien liczyc sie z ich ostatecznym wyborem, bo to nie zabawa, tylko wazna rzecz na przyszlosc (nas wszystkich B) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego QuadriofoglioVerde, zamieszczam projekt (przeciez w weekend mecze, to bym nie zrobil :P ).

Uzywajcie, wklejajcie, robcie co tam chcecie - macie moja pelna zgode.

 

Aby zobaczyc obraz w pelnej rozdzielczosci kliknij na miniature.

post-25547-0-42866600-1405000539_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo bardzo ładnie proszzzzz pana. A Zarządem się nie martw. Poprowadzę to tak że nikt nie będzie miał wątpliwości co do rzetelności wyboru tego logo.

 

PS. Hmm może czcionka napisów winna być delikatnie grubsza, jedna i druga bo przy grubo kreślonym logo napisy wydają się ciut wątłe. ale to tak minimalnie je pogrubić zachowując oczywiscie różnice w grubości "Klub Miłośników"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Hmm może czcionka napisów winna być delikatnie grubsza, jedna i druga bo przy grubo kreślonym logo napisy wydają się ciut wątłe. ale to tak minimalnie je pogrubić zachowując oczywiscie różnice w grubości "Klub Miłośników"

Zaczynasz???? :angry:;)

Uwierz mi, ze ta postac logotypu jest ok. Jesli faktycznie padloby na niego, to bede juz konkretnie rozmawiac i pokazywac na roznych nosnikach etc. dlaczego tak i jak wyglada z grubsza a jak z ciensza, z takim trojkacikiem i wiekszym/mniejszym. Teraz to malo istotny szczegol do glosowania, choc osobiscie lubie kontrasty i uwazam, iz ladnie sie to komponuje, bo napis jest dlugi i jak go pogrubimy, to znowu "kloc" tekstowy sie nam zrobi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz....proszę wykonać i nie dyskutować ! :D Ludzie muszą widzieć ostateczne logo a nie przed jakimiś poprawkami które mogą zostać dokonane już po dokonaniu wyboru w ankiecie i zmienić całkowicie odbiór logo. Chcemy kolejnego pośmiewiska i kompromitacji ?

Dla Ciebie to chwilka, pogrub delikatnie napisy tak o połowę ich obecnej grubości. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz....proszę wykonać i nie dyskutować ! :D Ludzie muszą widzieć ostateczne logo a nie przed jakimiś poprawkami które mogą zostać dokonane już po dokonaniu wyboru w ankiecie i zmienić całkowicie odbiór logo. Chcemy kolejnego pośmiewiska i kompromitacji ?

Dla Ciebie to chwilka, pogrub delikatnie napisy tak o połowę ich obecnej grubości. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Nie. :P

 

Ale teraz powaznie - specjalnie dobieralem font, zeby byl cienki i w takim ksztalcie - z jednej strony nowoczesny, ale jednak niektore literki troszke nawiazujace do przeszlosci np. male "g". Bawilem sie troche typografia przy tej wersji i nie chcialbym tego zmieniac. To co uwazalem, ze jest uzasadnione jak widzisz sie nie klucilem i zmienilem, jednak font jest bardzo ladny i pasuje do tego bardzo ladnie. Poza tym, aby pogrubic czcionke musialbym to zrobic sztucznie (bawic sie "autlajnami") a to spowoduje, ze niektore elementy jak np. kreseczka nad "ó" "zgubi" swoj ksztalt. Uwierz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czcionka jest bardzo dobra, jej forma pasuje jak najbardziej myslalem ze da sie delikatnie pogrubić bez strat na jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty artme. Moim zdaniem jednak, to trójkątne wcięcie jest słabe i Twoja pierwsza wizja z kółkiem była o niebo ciekawsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy jeszcze aż vcore przygotuje podobny komplecik z logiem jak artme i wtedy założę ankietę tym razem na forum głównym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty artme. Moim zdaniem jednak, to trójkątne wcięcie jest słabe i Twoja pierwsza wizja z kółkiem była o niebo ciekawsza.

Dziekuje, ale kolko od kieszonki zostalo slusznie uzasadnione w stosunku do rotora i choc bardziej mi sie podobalo wizualnie, to albo wolalbym bez niczego, albo z trojkatem od Subow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba loga są zdecydowanie lepsze od aktualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No jeśli mam być szczery to jednak logo od artme jest lepsze, ładniejsze i bardziej zegarkowe. Bardziej nawiązuje do starego i chyba dlatego bardziej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli mam być szczery to jednak logo od artme jest lepsze, ładniejsze i bardziej zegarkowe. Bardziej nawiązuje do starego i chyba dlatego bardziej mi się podoba.

+1


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowe logo jeszcze nie wybrane tym razem oddam głos w ankiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardziej podoba logo vcore. Jest eleganckie.

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że lepsze jest logo vcore. Lżejsze, bardziej subtelne.

 

Zgadzam się jednak, że obie powyższe propozycje są zdecydowanie lepsze od aktualnego loga.

 

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.