Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vcore

Klubowe logo - ankieta

Klubowe logo  

118 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety kolego mmiodek to nie wygląda dobrze.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie zaczelo... ech...

 

Jeszcze nie ma wybranego nowego logo, a juz zaczynaja sie pojawiac faceliftingi faceliftingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniej, że nie do końca podobają mi się proporcje między poszczególnymi elementami i ich konturami. Wrzucam coś zrobionego na szybko ze spójnymi odległościami, choć teraz chyba mniej kojarzy się to z literą K. Wiem że to brzydko tak "przerabiać" cudzy projekt więc pod żadnym pozorem nie traktujcie tego jako jakieś moje zgłoszenie, chciałem tylko pokazać o co mniej więcej mi chodziło.

 

Bez urazy. Tak mi się skojarzyło:

winyl.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego mmiodek to nie wygląda dobrze.

 

Głównie dlatego, że zniknął nam charakterystyczny kształt rotorka. A i wskazówki z obłym zakończeniem to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Calvin Klein się pojawia :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ankieta na temat nowego logo. Zostaje wyłoniony zwycięzca, po czym... zaczyna się dyskusja na temat zupełnie innej propozycji (w ciągu dwóch dni przedstawionej w kilkunastu wersjach), która nie została w ogóle zgłoszona do głosowania. Dziecinada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ankieta na temat nowego logo. Zostaje wyłoniony zwycięzca, po czym... zaczyna się dyskusja na temat zupełnie innej propozycji (w ciągu dwóch dni przedstawionej w kilkunastu wersjach), która nie została w ogóle zgłoszona do głosowania. Dziecinada.

 

Zmień smerfa w awatarze :(post-6402-0-76590200-1404975890_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

To ja chyba też powinienem...

Moim zdaniem jeżeli chcemy unowocześnić wizerunek to wprowadźmy zwycięskie logo nr 5 w wersji z noża.
Jeżeli nie jesteśmy pewni, w wyniku dość równego rozkładu głosów i zegarkowego konserwatyzmu, użyjmy wygładzonego starego loga z nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unowocześnienie logo żeby pasowało do noża (specjalnie przejaskrawiłem), lub też inny powód, podobno stare logo jest za stare dla ewentualnych sponsorów czy kontrahentów i utrudnia nawiązanie wspólpracy. Hmm... Do mnie jakoś nie przemawiają ani gadżety, ani wazelina, jestem tradycjonalistą... pewnie z racji wieku.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-26457-0-54310300-1404988241.jpgZaczynamy być śmieszni , ankieta była, wybór był , termin minął ,kto chciał się wypowiedzieć  to się wypowiedział i głosował . 

 

Może nowy temat "CO tydzień nowe LOGO"  :(

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Może nowy temat "CO tydzień nowe LOGO"  :(

 

Wzorem Google'a - KMZiZ Doodle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ankieta na temat nowego logo. Zostaje wyłoniony zwycięzca, po czym... zaczyna się dyskusja na temat zupełnie innej propozycji (w ciągu dwóch dni przedstawionej w kilkunastu wersjach), która nie została w ogóle zgłoszona do głosowania. Dziecinada.

Dziecinada jest to, co piszesz, bo ankieta zostala chyba zalozona zbyt szybko i wybiorczo. A nie tak to przeciez powinno wygladac (nie mam tu oczywiscie pretensji do Vcore, tylko do faktu, ktorego nikt nie przypilnowal).

 

Nie bylo zadnego konkursu ani nic takiego. Loga przedstawione w ankiecie, to: 1 - logo stare, 2 - istniejace, 5 - logo nowe i jakies dwa wybrane wybiorczo z watku do ktorego ktos cos powklejal (moze na powaznie a moze dla jaj - nie wiem, nie wnikam). Jednak jesli zapadla decyzja, iz pokazujemy prace powstale w tamtym watku, to czemu tylko te pokazalismy??? Kto wybral i dlaczego tylko te?

 

Pytano sie mnie czy w ankiecie pokazujemy moje pierwsze logo z zalozonego przeze mnie glosowania, jednak napisalem, ze skoro glosowanie wiekszosci mowilo nie, to nie ma sensu. Jednak powybierano pozniej inne przypadkowe loga (domyslam sie z braku alternatyw) do nowego glosowania, a to chyba nie tak powinno wygladac.

 

Fakt - osobiscie nie moglem uczestniczyc w temacie i mi on umknal, gdyz mialem dziecko w szpitalu a pozniej kilka prywatnych "zawirowan" (co oczywiscie nie jest usprawiedliwieniem), jednak temat "okresu wakacyjnego" rowniez zostal podniesiony, jako czynnik mogacy znacznie wplynac na frekwencje.

 

Podsumowujac - skoro byla tak mala frekwencja a i w niej podzial jest praktycznie pol na pol, to moze warto sie zastanowic czy czegos nie zmienic, badz jeszcze poczekac? Moim zdaniem logo, to nie jednorazowy znaczek, ktory dzis jest a jutro go nie ma, tylko symbol forum wykorzystywany na wielu nosnikach, dokumentach etc. Dlaczego wiec dziecinada ma byc to, ze ludzie sie zastanawiaja co z tym zrobic? Spieszy Ci sie gdzies, ze chcesz juz dzis, juz teraz zamknac temat przy takich rozbieznosciach w glosach i opiniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

1. Z tego co zrozumiałem w powyższych wpisów nie są to wybrane losowo loga, a te które zostały zgłoszone przez twórców. Jak widać pozostali nie byli zainteresowani.
2. Skoro frekwencja jest jaka jest, to jak widać tylko tyle osób się tematem tym interesuje.

3. Podział jest pół na pół, bo są dwa ciekawe projekty - konserwatywny i nowoczesny. to raczej dość normalny wynik.
4. Spieszy o tyle, że już chyba 3 projekty okołozegarkowe stoją w miejscu przez brak loga, a na górze dalej wisi przeciętne, które nie dostało w ankiecie ani jednego głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje - zamykamy temat i lecimy dalej - amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Po prostu wydaje mi się, że skoro mamy dwa logotypy które łącznie uzyskały 100% głosów (i obecnie używany nie jest jednym z nich) to warto byłoby porozmawiać z ludźmi na temat tych logotypów i co najwyżej pomiędzy nimi rozpisać jeszcze jedną ankietę i tym razem podwiesić ją widocznie tak jak informację o zlocie klubu. Tworzenie kolejnego logotypu skończy się na tym, że za miesiąc pojawi się kolejna ankieta, znów 50 osób wybierze logotyp, po czym ktoś się zgłosi, że w sumie to przez wakacje przespał moment i ma świetny pomysł na logo. Powtórz, zapętl, zmień na "przez święta i sylwestra przespał moment", aż w końcu wszyscy będą mieli tematu dosyć i zostanie obecne logo, które nie dostało ani jednego głosu i od krytyki którego cała ta zabawa się zaczęła.

Edit: O, właśnie widzę, że obecne dostało przed chwilą swój pierwszy głos. Argumentacja legła w gruzach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co zrozumiałem w powyższych wpisów nie są to wybrane losowo loga, a te które zostały zgłoszone przez twórców. Jak widać pozostali nie byli zainteresowani.

2. Skoro frekwencja jest jaka jest, to jak widać tylko tyle osób się tematem tym interesuje.

3. Podział jest pół na pół, bo są dwa ciekawe projekty - konserwatywny i nowoczesny. to raczej dość normalny wynik.

4. Spieszy o tyle, że już chyba 3 projekty okołozegarkowe stoją w miejscu przez brak loga, a na górze dalej wisi przeciętne, które nie dostało w ankiecie ani jednego głosu.

 

Ad1 i Ad2 - nie prawda. ja swojego nei zgłaszałem bo to było w formie żartu a że vcore to wkleił do ankiety....no cóż na bezrybiu i rak ryba.

Frekwencja byla slaba bo temat wisi w dziale do którego prawie nikt nie zagląda. Nie jest prawda ze ludziom nie zalezy na dobrym logo.

 

Ad3 i Ad4 - zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme proszę abyś przygotował w docelowej kolorystyce to logo ostatni wzór który poprawiałeś. stworzę nową ankietę gdzie będzie także twoje pierwsze nowoczesne logo i umieszczę temat w miejscu na forum które da mu szanse na demokratyczne wybory. Będę zalecał także zarządowi aby wysłano mailing do wszystkich forumowiczów na maila z informacją o procedurze wyboru nowego logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

To może po prostu podepnijmy tę ankietę w ogłoszeniu, tak jak teraz jest X Jubileuszowe Spotkania - wrażenia po - nie będzie wątpliwości czy ktoś zauważył czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme proszę abyś przygotował w docelowej kolorystyce to logo ostatni wzór który poprawiałeś. stworzę nową ankietę gdzie będzie także twoje pierwsze nowoczesne logo i umieszczę temat w miejscu na forum które da mu szanse na demokratyczne wybory. Będę zalecał także zarządowi aby wysłano mailing do wszystkich forumowiczów na maila z informacją o procedurze wyboru nowego logo.

Ok - nie chcialbym tylko, aby to wszystko wyszlo, jakbym chcial, aby TO MOJE wygralo bo jest najlepsze, bo zaczyna to tak wygladac...

 

Przygotuje ostatnia wersje (z trojkatem) w kolorze, jednak chcialbym, aby zostaly pokazane warianty z koronka i bez (w wersji czarnobialej), gdyz uwazam, iz to one sa najblizsze faceliftingowi starego.

 

W weekend do tego przysiade i podesle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że to kółko nie kojarzy mi się z koronką nic a nic. Wygląda infantylnie. Bardziej kojarzy mi się z logo PKO :D

Poza tym kieszona z rotorem ? Kieszonkowe zegarki były z manualnym naciągiem. Nie pomyślałeś pewnie o tym ;-)

 

Nie kombinuj, zrób to ale w wersji kolorystycznej ciemny brąz aby pasowało do szaty forum. i to wszystko.

 

post-25547-0-99945600-1404904480.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - i tak mi nie zalezy...  :unsure:  :P;)

 

ps

kurcze - ale z tym rotorem i kieszonka faktycznie nie pomyslalem :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - i tak mi nie zalezy...  :unsure:  :P;)

 

ps

kurcze - ale z tym rotorem i kieszonka faktycznie nie pomyslalem :wacko:

 

Widzisz to na tej samej zasadzie jak luzie którzy projektowali nowe logo poczty polskiej nie pomyśleli, że wyszedł im facet robiący loda drugiemu facetowi. Warto słuchać osób z zewnątrz którzy spojrzą na coś z boku. w ferworze projektowania różne rzeczy się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucze sie cale zycie i pewnie glupim umre, ale jak ktos racjonalnie cos uzasadnia, to warto sluchac. Ale i tak wole bez trojkacika ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójkącik przełamuje nam monotonię zamkniętego okręgu a jednocześnie jest akcentem kojarzącym jednoznacznie się ze znacznikiem na bezelu. Jest to także mało inwazyjny element który nie psuje nam purystki logo. Z wykształcenia jestem projektantem stron, co prawda nigdy nie pracowałem w zawodzie ale jakiś tam zmysł pozostał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.