Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

:o :o :wub:  Romek, genialne są, a stany bajka. Nie mogę się napatrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co do stanu to nie wszystkie są doskonałe niestety ale bardziej mnie martwi że widze wyraźnie jak bardzo brakuje na tym zdjęciu trzech zegarków  :angry:

Dwa sa realne ale i tak cieżko zdobyć, trzeci - tu będzie problem wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Roman, fotka nadaje się na ruskie forum ;)

 

Gratulacje i szczere hejty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Krysiek  - dwa to wiesz - brakuje chrono i czarnej. Trzeci to Molniowaty  CzK 28 (choć z Mołnia ma niewiele wspólnego). O ile oba chrono wpadną prędzej czy później o tyle czarna to biały kruk. No chyba że dasz się skorumpować i sprzedasz mi tarczę którą wiem że masz  :ph34r:

 

Może wrzucę na ruskie ale nie do końca umiem tam sie poruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wszystkie subkolekcje jak i nowe nabytki mam wrażenie że bylibyśmy w stanie stworzyć szeroko pojęty, dość kompletny, forumowy katalog radzieckich zegarków (a nawet wydać takowy w formie książkowej :P)

to oczywiście masa pracy bo trzeba by wybrać spośród zbiorów poszczególnych kolegów najlepiej zachowane okazy każdego z modeli i zrobić im w miarę jednolite zdjęcia... był by to niesamowicie cenny zbiór dla nowych jak i starych kolekcjonerów... a co lepsze/gorsze taki katalog mógł by przysporzyć kolejnych pasjonatów naszego hobby...

Ciekawy pomysł, tylko kto się podejmie? Bo chętnych na zakup chyba by nie zabrakło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka piątka "Rolexów" się uzbierała.

3b896a7b09118798be74501a1e475041.jpg

 

Te dwa gilosze w ciekawych i różnych odcieniach, cieszą mnie najbardziej. :)

7dee1b78da553707547e80cf7055aac9.jpg

A takiego, ale ładniejszego sprzedałem i potem żałowałem tej decyzji, dziś znowu mam, ale w słabszej kopercie.

3ebef027473e98a717dcf402fc16c5fb.jpg

 

Cała piątka daje mi dużo satysfakcji z jej posiadania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil , ładnie się prezentują wszystkie , ja natomiast połasił bym się na pierwszego z lewej ;)  jak na razie mam tylko dwa , ale może kiedyś :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten akurat jest bardzo ładny, szerzej opisałem go kiedyś w temacie reanimacyjny, jest zgodny z katalogami, ale nie wyszedł z fabryki, złożyłem go z luźnych części i trupków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki maly zbiorek rakiet w cyrylicy bez duszy ;)

 

P.S. Wiem, ze Diver ma nieoryginalny sekundnik

post-52629-0-97583900-1460306539_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, pomimo, że kwarce mnie nie pociągają jakoś nadzwyczajne to dwie środkowe chciałbym mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat te dwie to mnie zdrowia wyzarly...

Diver dostal werk ze slavy bo oryginal byl zalany i zardzewialy, slawa miala uwalona cewke, i jakims cudem rakietowa przetrwala, w miedzyczasie okazalo sie ze sekundnik byl poskaladany na kleju i przy demontazu wskazowka po prostu sie rozpadla (tulejka naturalnie zaginela). W sumie tak sobie mysle, ze trzeba tez bylo mostek przerzucic, ale jakis mnie zupelna niechec ogarnia na sama mysl grzebania w tym 3056A ponownie....

Maly telewizorek, kompletny remont rementuaru wlacznie z wybijaniem zerwanego trzpienia na ktorym to siedzi. delikatna sprawa, bo plyta tego werku jest miecutenka... efekt, czasem sie nie odlaczy beczka. A to zapewne efent braku badz uwalonej przesowki wylaczajacej werk. Oczywiscie zorientowalem sie ze tego brakuje jak juz wszystko poskladalem... moze kiedys w ramach serwisu i olejenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wub:  Piękne, chciałoby się mieć przynajmniej jedną Seconde na 21 kamykach, a Ty masz aż 3! :blink:  Wielkie GRATULACJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje, nie pasuje :) Wyślij do mnie... będzie początkiem subkolekcji u mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiór, gratuluję.

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała kolekcja :)

post-41034-0-10383800-1462214736_thumb.jpg

post-41034-0-33863600-1462214751_thumb.jpg

post-41034-0-25637100-1462214763_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! powoli, powoli zbiorek zapełnia się :) Jak będzie cieplej, to w końcu przygotuję im oddzielne pudełko z przegródkami ;)

Gratulacje. Dużo ich. Sam miałem chyba ze trzy ale odpuściłem. Pozostaje przy Slavach. Tak czy inaczej robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.