Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Roman Ty mnie nie osłabiaj... Taka fotka... A ja dalej nie mam żadnego K43  :wacko:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a ja wciąż, podobnie jak gregch, yorki_man, nie mam żadnego K43.........;-)

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam :(. Romek, Ty tyle tego masz, może odsprzedaż nam po jednym? :D Ja nie muszę mieć w najlepszym stanie, może być ten drugi od lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się z Wami podzielił ale..... mało mam :D

Kiepsko mi wychodzą zdjęcia kilku zegarków ale jeszcze takie trio się sfotografowało :P

 
img-20160208-132728.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek jak coś pokaże to już pokaże :) świetne zegarki 

 Ja natomiast troszkę biedniej  <_<  ale dość długo te sławcie doprowadzałem do stanu używalności :) 

post-77386-0-05851600-1455038331.jpg

post-77386-0-71299100-1455038337.jpg

post-77386-0-97060000-1455038343.jpg

post-77386-0-03919400-1455038350.jpg

post-77386-0-41456700-1455038355.jpg

post-77386-0-39785800-1455038361.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławy faktycznie ładne, :) tylko, że ja to bym przytulił tego drugiego z lewej k-43 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, choć Ci dla których te zegarki były robione, nie zobaczyliby niestety różnicy. Jeszcze Rakieta z białą tarczą i inną czcionką i będzie wszystko, czy jeszcze jakieś inne były?

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie wiem, ale chyba nie, nie różnicuję aż tak bardzo, wystarcza mi, że mam rakietę i petrodworca, na starym werku, oraz rakietę i cornawina na nowym, jeśli było coś na nowym z inną nazwą to bym szukał, ale, różne czcionki to nie, nie mam aż tyle funduszy, ewentualnie podmienię kiedyś rakietę żółtą na CCCP, bo ta to już rassija. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję posiadaczom ostatnio pokazanych kolekcji. Sławy mnie urzekły.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował Kplegom za dobre słowo :)  mam jeszcze  sławę z czarną tarczą, ale jeszcze nie mam  kalendarza ,  bo ten  w niej akurat jest podniszczony i nie wiem czy kiedyś coś znajdę <_< może kiedyś ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za mile słowa, to się samo uzbierało jakoś:)

 

Hagedorn - dzięki ale nie mam już zielonych pasków :P A tak poważnie to jeeli chodzi o Sławy to wybredny jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.