Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Fioletoniebieski tak na prawdę. Zgadza się, trochę wyblakłe i widać pod światło spękania farby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :) Miałem zarówno fioletowego, w stanie NOS, który trafił do kogoś z forum oraz niebieskiego, który wyblaknięty nie był na bank. Spękany także. Stawiam więc, że były obie wersje :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :) Miałem zarówno fioletowego, w stanie NOS, który trafił do kogoś z forum oraz niebieskiego, który wyblaknięty nie był na bank. Spękany także. Stawiam więc, że były obie wersje :)

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w2kw obiecana fotka obu fioletowych Łuczy :)

Dzięki! Fajne są.

Ja mam czarnego, białego i zielonego. Trzeba popolować...


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo o Łucze pytać jak nie Artura :) Czyli trzeba gonić króliczka, kraby i Poljoty w automacie to mało :D

 

 

Zielonego? Możesz pokazać fotkę?

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, nie oglądać tylko zbierać swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kogo o Łucze pytać jak nie Artura :) Czyli trzeba gonić króliczka, kraby i Poljoty w automacie to mało :D

Zielonego? Możesz pokazać fotkę?

Proszę bardzo:
post-61474-0-60477000-1411892221_thumb.jpg
post-61474-0-51892700-1411892209_thumb.jpg

 


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego jeszcze nie widziałem. Piękny, teraz wiem czego szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja ciepie role!!!

codziennie rano i wieczorem machasz całą szufladą. żeby chodziły? :)

 

...dobrze widzę, że są tam 3 razy trojaczki (może nawet raz czworaczki?) i 4 razy bliźniaki? czy po prostu nie dostrzegam niuansów??


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trojaczki są, czworaczków nie ma ------ jeszcze :D Są niuanse typu opisane cyrlicą lub angielskim, więc traktuję to jako dwa różne :) Z tego co widzę, to prawie każdy model był eksportowy i na rynek wewnętrzny, więc gromadka będzie się najprawdopodobniej powiększała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chwile i robiłem inwentaryzację... Jak to mówią, choroba postępuje i ma przerzuty :) Kilka to zapewne składaki, ale takie kupiłem więc nie będę kombinował.

A miałem taki fajny dzień :(. Nie jest to mój ulubiony model ani marka, ale i tak zazdroszczę. Pokaż miejsce przechowywania, bo chyba nigdy nie widzieliśmy. Jak będę jechał znów w góry, trzeba będzie zahaczyć o Nowy Sącz :ph34r:  :D


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zegarki. Sprzedaj jedną sztukę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, 12 siedzi w Lidlowskim pudełkach a reszta w 'wiaderku'. Nie mam miejsca na eksponowanie wszystkiego, ale trzeba będzie w końcu zrobić 'ołtarz;, jak to stwierdził Enkil.

 

Buczo, na chwile obecną wszystkie zostają u mnie :) Cieszę się, że się podobają, mnie też bardzo cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak głębokie masz to wiaderko?  :D

Taka budowa będzie sporą inwestycją budowlaną, bo masz tego najwyraźniej "trochę" :).

12 tylko w pudełkach? Tyle to chyba masz samych krabów. Resztę ślij do mnie to Ci przetrzymam w czasie budowy :D  :D  :D.

Dobra bo się OT robi. Jeszcze raz graty za subkolekcje :)!


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na chwilę obecną są 23jki, mam taką 30stkę, ale jakaś taka chudziutka mi się wydaje... Druga sprawa, że też za często się ich nie widzi. Nie wykluczone, że w przyszłości będą celem zakupowym.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek , widzę że troszkę przybyło nowości ,   bo ostatni mi czasy było ich znacznie mniej :) nic tylko pogratulować a i kolegom również gratuluję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego, ale wydaje mi się, że to przekładka ze złotego. Masz zdjęcie od strony dekla? O ile dobrze wiem, i udało mi się ustalić to tych Poljotów nie było w stalowych kopertach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego, ale wydaje mi się, że to przekładka ze złotego. Masz zdjęcie od strony dekla? O ile dobrze wiem, i udało mi się ustalić to tych Poljotów nie było w stalowych kopertach.

dekiel gładki (tak jak większość z lat 80-tych),ale koperta na 100% stalowa,zresztą jest w katalogu,pierwsza jest stalowa

str%2019_cr.jpg

kiedyś miałem jazdę żeby mieć wszystkie stalowe poljoty,to pamiątkowa fotka z tego co mi się udało zebrać

2012-11-19%2010.32.10.jpg

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. W tych Poljotach, w wersjach opisanych cyrylicą zazwyczaj są opisane dekle z logo Poljotach, ale mam tez gładkie więc nie osądzam tutaj niczego. Wszystkie, które mam na bank nie mają stalowej koperty. Może w katalogu chodzi o tego pierwszego od prawej, nie jest to sprecyzowane. Gonię króliczka, z czasem wpadną nowe :) Nawet Kris wszystkiego nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.