Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Kryzys zbieracza

Rekomendowane odpowiedzi

temat przejeżany jednak piękne damki, ale niesetny nie trafiają w mój gust będę szukać w dziale męskim ;)

To proponuję popatrzeć na katalogi :)

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat przejeżany jednak  piękne damki, ale niesetny nie  trafiają w mój gust będę szukać w dziale męskim ;)

Kobieta  :D

 

To ja tylko po znajomości Ci napiszę, że nie widziałem nigdy żeby kobieta nosiła zegarek z dolna sekundą. Fakt - nie widziałem wszystkiego  :)

Popatrz na Poljota 2209 ale w małej wersji i na Ljuksa (pewnie bedzie za duży) ale warto zmierzyć.

CZajki w wersji takiej jak medyczna to ciekawy rozmiar - niby męski ale nie do końca. Tyle że to kwarce  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko po znajomości Ci napiszę, że nie widziałem nigdy żeby kobieta nosiła zegarek z dolna sekundą. Fakt - nie widziałem wszystkiego  :)

 

Moja żona nosi czasami dokładnie takiego junghansa ;) Wielkością to taki model damsko/męski (coś koło 31 mm). Ale też nosi moje seiko 5, duże kwarce, a czasami małą doxe damską albo inną damską zaryjkę.

 

No ale przecież każda kobieta jest inna :D :D

post-88672-0-38406300-1512941856_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta  :D

 

To ja tylko po znajomości Ci napiszę, że nie widziałem nigdy żeby kobieta nosiła zegarek z dolna sekundą. Fakt - nie widziałem wszystkiego  :)

Popatrz na Poljota 2209 ale w małej wersji i na Ljuksa (pewnie bedzie za duży) ale warto zmierzyć.

CZajki w wersji takiej jak medyczna to ciekawy rozmiar - niby męski ale nie do końca. Tyle że to kwarce  :P

Roman a te wszystkie współczesne wielkie pseudo chrono takk modne teraz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, zobaczę , a tak  ja  lubię zegarki z dolną sekundą - dla mnie dodają uroku  :) , a jakbym znalazła jeszcze fazy księżyca w automacie to już kosmos ;), oczywiście na moją rękę a podpowiedzi zobaczę i dam znać,a powoli wątek przeradza się jak pomóc koleżance ( lub zadowolić ;)) , a wiem sama z doświadczenia , że pomoc przy wyborze zegarka lub zegarków bardzo pomaga  przemóc kryzys i naładować się pozytywnie do działania. 


Roman a te wszystkie współczesne wielkie pseudo chrono takk modne teraz? :D

A nie właśnie co modne to omijam szerokim łukiem. Dla mnie zegarek musi mieć klasę samą w sobie czasami surową czasami z dodatkami-  ciekawe wskazówki, tarczę, data, dolna sekunda, fazy księżyca , ale nie  ma się świecić z kilometra ;)

Edytowane przez donika27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A nie właśnie co modne to omijam szerokim łukiem. Dla mnie zegarek musi mieć klasę samą w sobie czasami surową czasami z dodatkami-  ciekawe wskazówki, tarczę, data, dolna sekunda, fazy księżyca , ale nie  ma się świecić z kilometra ;)

I tak trzymaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was... ale ja zapadłem na wirusa... nie COVID ale kryzys zbieracza 2020 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziś dziwię, że założyłem kiedyś taki temat :D

Nie ma czegoś takiego jak "kryzys zbieracza"

I Tobie Piotrek się wydaje że masz coś takiego. To autosugestia tylko i wyłącznie :)

Coś Ci wyśle za chwilę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to dam Ci 10 zegarków które warto kupić - problemu tylko jak je sprowadzić do Polski jak granice zamknięte ;)

Zawsze jest co kupić tylko nie zawsze jest na to kasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="rk7000" post="2733849" ...Zawsze jest co kupić tylko nie zawsze jest na to kasa

 

Święte słowa :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[quote name="rk7000" post="2733849" ...Zawsze jest co kupić tylko nie zawsze jest na to kasa

 

Czasem jest tak że nie ma rzeczywiście tego czego szukasz niezależnie od kasy????

 

Święte słowa :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.