Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Moje cukiereczki

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja skromna (narazie) kolekcja, ktora wkrotce napewno sie powiekszy :blink:

 

post-27475-0-61737900-1331564021.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-01658700-1331564023.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-48591400-1331564024.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-64631200-1331564025.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-22720800-1331564027.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-59175600-1331564028.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-19710800-1331564030.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-29305200-1331564036.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-86541200-1331564037.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-89566200-1331564038.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-46202300-1331564040.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-13839000-1331564042.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bardzo ciekawej kolekcji :blink:


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło zerknąć na takowe cukiereczki, oj miło :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taka skromna :blink: gratulacje i oby więcej takich cukiereczków.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Pawle duza w tym Twoja zasluga :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Rzuce prowokacyjnie:

Na pierwszym miejscu dla mnie ML,

ex aequo z Certiną,

Edox hmm drugi (trzeci?), nietypowy w sumie jest, ale do garnituru klasycznego miodzio..

Omega <ziewa> t....trzz...zzzz

Epos - zabic i uciekać ;)

Riseman - inna parafia, Dowódca G-Shocków :blink:

Gratuluję świetnej kolekcji, szczególnie Edox i ten klasyczny ML mi pasują, a Certina wygrywa bezapelacyjnie z Omegą jak dla mnie. Epos...hmm.

 

Edoxa pewnie będę sobie kupował, bo zrobił na mie wystarczajaco silne wrażenie (nie wiem dlaczego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodziutkie te cukiereczki :blink:

bardzo ładny ten maurycy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam - EPOS - oj epos :blink: Rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos na zywo jest piekny ostatnio nie schodzi z nadgarstka ma skurczybyk klase a pupeczka tego zegarka to juz poezja

Edox uwielbiam ten zegarek przyciaga wzrok pieknych kobiet i tylko w tej wersji kolorystycznej ma swoj urok inne wersje wygladaja przy nim poprostu slabo

Certina hmm z pewnoscia krolowa cytryn wielka masywna rewelacyjnie wykonana - miod zegarek !

Maurice Lacroix wg mnie najladniejszy z serii Pontos uwielbiam sie w niego wpatrywac wykonanie majstersztyk

Omega klasa sama w sobie zegarek moze i oblatany ale tak mi sie podobal ze musialem ja miec - ma se charakter jest cudowna :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
Epos na zywo jest piekny

Chcesz walczyć? :blink:

A tak an poważnie to fakt, na żywo zegarek potrafi być wiele razy piękniejszy i przekonywujący niż na zdjeciu..

 

Edox uwielbiam ten zegarek przyciaga wzrok pieknych kobiet

Mówię Ci, on ma w sobie coś perwersyjnie art deco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Piekna kolekcja i zdjecia rowniez :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no i oczywiscie super G :blink: zakladam go przewaznie jak wyskakuje poszalec w terenie na rowerku. Spisuje sie swietnie pozatym wg mnie najladniejszy wsrod g-shockow. Jedyne co mozna mu zarzucic to pic na wode funkcje typu temperatura i inne wysokosci ale to akurat mi do niczego nie potrzebne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Classified ales sie uczepil tego Eposa wez no zobacz go na zywo i wtedy pogadamy ;)

Co do Edoxa to ostatnio kolezanka z pracy mi powiedziala ze ten zegarek ma w sobie SEX i dziala jak afrodyzjak a kobita nie z pierwszej lapanki :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
kolezanka z pracy mi powiedziala ze ten zegarek ma w sobie SEX i dziala jak afrodyzjak a kobita nie z pierwszej lapanki

Więc bierz się do roboty, na co czekasz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no bo wiesz zone mam i tak mi nie na reke :blink: (przy okazji wszystkie zdjecia sa jej autorstwa)

 

A tu kolejna porcja :

 

post-27475-0-03233800-1331564082.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-91833300-1331564085.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-68082300-1331564087.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-37288700-1331564089.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-96506600-1331564090.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maurycy piękny. Coś takiego chodzi mi po głowie ale cena nieosiągalna póki co. Certina możę Omedze czyścić koronkę co najwyżej. Na tych zdjęciach wyszła łądnie ale do jakosci wykonania Omegi nie ma co porównywać. Widać gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki!

Szczerze gratuluje takiej kolekcji :blink:

 

Maurice i Certina super!


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śliczne łocze - gratulacje :blink: jak to jest skromna kolekcja to ja jestem kapelan :] sam Twój Epos jest więcej wart niż wszystkie zegarki, które posiadam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne sikorki :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maurycy rządzi (również moim nadgarstkiem)!

Piękne chrono :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za mile slowa. Dzisiaj porobimy zdjecia obiektywem macro takze postaram sie wrzucic wieczorem pare nowych fotek.

 

5ciastek masz tego PT6... czy PT7... ? bo to roznica choc na pierwszy rzut oka niczym sie nie roznia :rolleyes: myslales moze jaki dokupic pasek do niego?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcomartin nie zgodze sie z Twoja opinia co do Tej Certiny. Widziales ja na zywo? macales? mozliwe ze nie, bo ciezko ja wogole spotkac w sklepach. Pewnie dlatego ze jest najdrozsza wsrod cytryn :rolleyes: W kazdym razie jesli nie widziales wez ja poszukaj zobacz i pomacaj wierz mi ze to swietny zegarek i nie az tak bardzo odbiega od jakosci Omegi choc wiadomo ze to nie ta sama polka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolekcji :)

Carlito poproszę o jakieś fajne zdjęcia Omesi skoro chwytasz się za makro (koniecznie w dużej rozdzielczości) :rolleyes:

Ps. Dla mnie to najładniejsza wersja tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się zrozumieliśmy, chodziło mi o to, że również na mojej ręce króluje ML, tyle że Miros Diver :rolleyes:

A Twój ML-ek chrono najładniejszy z całego zestawienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystekomega nie ma sprawy tylko daj mi chwile bo obiektyw makro dopiero dzisiaj zostal zakupiony i trzeba sie go nauczyc :rolleyes:

5ciastek juz rozumiem i dziekuje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.