Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Diverek pod choinke

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-63799400-1331632861.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-83049600-1331632871.png

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem ze to 2892. Dzieki jlw


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ETERNA KonTiki Diver, cena zbliżona do IWC

 

1594.44.40.1154_LG_4.jpg1594.44.40.1154_LG_5.jpg

 

1594.44.40.1154_LG_3.jpg

 

Albo coś bardziej oryginalnego, na Eternie

 

Porsche-Design-P6780-watch-6.jpgPorsche-Design-P6780-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eternę mierzyłem kiedyś w Apartcie..wykonanie rewelacyjne ,design też ,ale to kawał zegara ,na ręku wygląda mniej więcej jak PloProf Omegi..

 

myślałeś o Sinnie U2 lub drożej U1000 chrono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC miażdży inne propozycje,poza tym jest bardzo charakterystyczny dzięki tej kolorystyce,jeden rzut oka i wiadomo że to IWC.

Oczywiście mowa o żółto czarnej pszczółce :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Eterna mi sie nie podoba nie wiem moze jakbym zobaczył ją na żywo to bym zmienił zdanie aczkolwiek dzieki Łukasz za propozycje i czekam na wiecej :lol:

 

y60 oczywiscie ze myslałem o U1000 nawet kilka miechow temu chciałem go kupować ale ostatecznie wziołem Omege PO. W Sinnie nie przekonał mnie ten kolor stali ala łódz podwodna. Jak to wygląda na zywo? Na zdjeciach te Sinny wygladają jak plastikowe :blink:

 

post-27475-0-29002000-1331632895.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tarcze ma rewelacyjną !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxwell ciężko się nie zgodzić z tym co napisałes. O to przykład :

 

post-27475-0-08802800-1331632897.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mimo wszystko czekam na kolejne propozycje :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARUSZEK, nie ten Zenith mi jakoś nie podchodzi ma w sobie coś odpychającego :blink: pozatym w przyszłym roku chciałbym kupić też coś eleganckiego i najprawdpodobniej bedzie to :

 

post-27475-0-75627600-1331632912.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A nie chce żeby w mojej kolekcji sie powtarzały zegarki tej samej firmy.

 

Dziękuje za propozycje i wciąż czekam na więcej...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj rewelacyjny ten garniturowiec zenitha. Przypomina mi ich stare garniturowce....ta prostota designu i ta gwiazdka powalają :blink:...zegarek dla businessmana przez duże B. drogie pióro, spinki, garnitur i taki zenith na łapie :lol:...jeszcze najlepiej w złocieB)..ale ten też nie zgorszy. Jesli nurek od IWC to tylko czarny z żółtym ten biały to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W Sinnie nie przekonał mnie ten kolor stali ala łódz podwodna. Jak to wygląda na zywo? Na zdjeciach te Sinny wygladają jak plastikowe :blink: "

 

ja też miałem wątpliwości ,ale jak zobaczyłem U1 "na żywo " to minęły..jakby co zapraszam na oględziny U1..

 

 

 

Sinn ..nie rozczarowuje jest świetny,ale to rzeczywiście taki "techniczny " EDC ,raczej mało elegancki..ale w tym rozmiarze to raczej tak już będzie..

 

no chyba że polecisz odważnie i zamówisz to:

 

engraved-8sm.jpg

 

magrette-mauis-fish-watch.jpg

 

Magrette..

 

tu oczywiście gorzej z WR..ale..:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do d*py te uszy w tym IWC. Są jakieś nie ten tego :blink: ktos wie cos na ten temat? nie da sie montowac normalnych paskow? tylko oryginalne od IWC ? cholera jasna zawsze coś nie tak no przeciez mnie krew nagla zaleje :lol:

 

post-27475-0-59269600-1331632957.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... aczkolwiek dzieki Łukasz za propozycje i czekam na wiecej

 

Jedno zdanie i wieczór z głowy :blink: ... szukam zatem dalej :D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do d*py te uszy w tym IWC. Są jakieś nie ten tego :blink: ktos wie cos na ten temat? nie da sie montowac normalnych paskow? tylko oryginalne od IWC ? cholera jasna zawsze coś nie tak no przeciez mnie krew nagla zaleje :lol:

 

Faktycznie, trochę lipa z tymi uszami...Nie będziesz mógł pohasać z paskami, tak jak lubisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1, a może rozważysz coś takiego, osobiście bardzo mi się podoba. Widziałem go ostatnio w sklepie w Berlinie i zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie.

 

Eberhardt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Eberhard ... miazga, zaj...y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Cię zniechęcał do Sinna. Zachwalają Ci co nie mieli, a chcieliby mieć. Ci co maja zachwalają do puki nie pojawią się problemy. Problemy dość frustrujące i pojawiające się stale. Jakoś Sinn nie potrafi/nie chce ich usunąć?!

Miałem i moje zdanie to przereklamowana "technologia", awaryjność, słaba kontrola jakości, niski poziom obsługi klienta bezpośrednio u Sinna.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Alpina

 

AL-525LBB5AEV6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Schaumburg - z COSC to niecałe 1500 euro

 

Aquatitan2000m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe modele Eberharda robią niesamowite wrażenie...warto się przyjrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm przyznaje ze ten Eberhard dał mi do myślenia. Już kiedyś ktoś mi go proponował ale zbytnio sie nim nie zainteresowałem być może dlatgo że wtedy interesowałem sie chrono 4 i traversetolo. Musze sobie poczytać o tym zegarku. Czy ktoś z Warszawy mógłby zrobić to dla mnie i wybrać sie do owej galerii na przymiarke a pózniej zdać relacje z wrazeń? wielka serdeczna prośba byłbym wdzięczny.

 

jlw co do Ballów to jedyny który mi się podoba to ten :

 

post-27475-0-28900800-1331632976.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ale to nie tego typu zegarka teraz szukamy. Mimo to dziekuje.

 

SphinX dzięki za artykuł. Gdyby nie te uszy to bym sie już dłużej nie zastanawiał a tak to jest to wciąż tylko kandydat wszak bardzo mocny kandydat.

 

Łukasz Alpina odpada za dużo się naczytałem negatywnych opini o tych zegarkach a schamburg mi sie nie podoba :blink:

 

Jeszcze raz dziekuje za propozycje i poprosze o więcej... :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.