Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Tapatalka należy wsadzić w kapsułę i w...ć poza granice galaktyki. Może uszczęśliwi jakąś rasę raczkującą w mobilnych mediach.

Telefony maję lepsze procesory, grafikę i pamięci od większości jeszcze działających PC-tów, a stare pierniki mają tęsknotę do prymitywizacji i unifikacji z czasów DOS :( .

 

Podpisano

Stara Pierdoła


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piotruś, już to pisałem na forum ale powtórzę
Mam na TT forów więcej niż liter na klawiaturze i nie działa tylko jedno, KMZiZ, wiec pisanie ze to wina TT to wkładam między bajki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest najnowsza wersja forum wspierająca TT jak i samo TT. Gdzie są przyczyny? To nie takie proste i nawet stwierdzenie, że gdzie indziej działa, a tu nie nie jest do końca poprawnym myśleniem. Patrz też na skalę forum.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Odniosłem się tylko do faktu, że wiecznie jako przyczynę podaje się winę TT, a wychodzi, że to chyba nie TT skoro inne fora działają. Aha, kilka z nich to fora dużo, dużo większe od naszego, więc skala nie ma nic do rzeczy. Na prawdę nie jesteśmy największym forum świata, ani nawet Polski.

Ja TT używać nie muszę, ale wersja mobilna naszego forum jest dla mnie mało czytelna. Gdyby była jak ta z forum MyApple to było by super.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odniosłem się tylko do faktu, że wiecznie jako przyczynę podaje się winę TT, a wychodzi, że to chyba nie TT skoro inne fora działają. Aha, kilka z nich to fora dużo, dużo większe od naszego, więc skala nie ma nic do rzeczy. Na prawdę nie jesteśmy największym forum świata, ani nawet Polski.
Ja TT używać nie muszę, ale wersja mobilna naszego forum jest dla mnie mało czytelna. Gdyby była jak ta z forum MyApple to było by super.
IMO masz rację - inne fora działają normalnie.
Wspominalem o tym juz kiedys i obiecalem sobie że odpuszczam, ale gdzies z tyłu głowy drzemie frustracja w tym temacie.

Od kwietnia TT nie czyta forum tak jak to było do tej pory.
Czy to aplikacja ma byc kompatybilna z forum (?), czy forum z aplikacją (?), nie wiem nie znam się na tym, i tak nic nie pomaga po kolejnych aktualizacjach i poprawkach.

TT po prostu był wygodniejszy w użytkowaniu od wersji mobilnej. Powiadomienia PW, obserwowane tematy, odnośniki, szybki podgląd użytkownika - mnóstwo oszczędzonego czasu!

Oczywiście Tapa też nie jest święte. Zaczeli na siłę wciskać premium, i wymagać go do wrzucania wiekszej ilosci fotek, ale zawsze można szybko otworzyc temat jednym kliknieciem w odnośnik w przegladarce i dodac zdjęcie tradycyjnie (nadal szybciej niż przewijanie, i przeszukiwanie postów w kolejnych działach wersji tradycyjnej)

Od lat się wzbraniałem, ale przez utrudnienia na forum musiałem założyć profil na FB żeby wypełnić jakoś niedosyt nałogu zegarkowego default_smile.png



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co mam zrobić waszym zdaniem? Co jeszcze można?

 

P.s. wersja forum będzie w niedalekiej (miejmy nadzieję) przyszłości podnoszona do takiej gdzie producent forum (!) udostępnia aplikację na iOS i Androida z dostępem do forum. To powinno definitywnie zamknąć temat TT i wtedy będzie można "narzekać" i coś robić by działało jak należy.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dawid, nie wiem. Specem nie jestem. Może po prostu silnik naszego forum jest jakoś niekompatybilny z TT? Jak tak, to chyba lepiej wyłączyć TT, niż mamy się wkurzać. Ja od lat przeglądam wszystkie fora na TT, czasem na pececie przez WWW, ale jak mam wejść na wersję mobilną forum to dostaję ataku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
1 minutę temu, Jash napisał:

ale jak mam wejść na wersję mobilną forum to dostaję ataku :D

Po przejściu z TT też tak miałem, ale od dwóch lat w ogóle nie korzystam z TT (tylko ze względów że tam nie ma narzędzi moderatora) 

Korzystam z wersji mobilnej i dla mnie teraz one jest mega czytelna, bardzo przejrzysta i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jash napisał:
Dawid, nie wiem. Specem nie jestem. Może po prostu silnik naszego forum jest jakoś niekompatybilny z TT? Jak tak, to chyba lepiej wyłączyć TT, niż mamy się wkurzać. Ja od lat przeglądam wszystkie fora na TT, czasem na pececie przez WWW, ale jak mam wejść na wersję mobilną forum to dostaję ataku

Wdech i wydech - na zmianę :lol:

e079d11c6175598b8d08f743573d5446.gif

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kwiatek napisał:

Korzystam z wersji mobilnej i dla mnie teraz one jest mega czytelna, bardzo przejrzysta i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. 

Mam takie samo zdanie. Odkąd jest nowa wersja mobilna, nie mam potrzeby przeglądania forum przez TT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
2 godziny temu, mario1971 napisał:

Wdech i wydech - na zmianę :lol:

 

 

Pom tym tez mam ataki...........śmiechu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jacek coś chyba popsuł ze złości za TT... 

 

Na wersji mobilnej prześwituje jakaś reklama z rudaskiem.

 

Screenshot_20200917-180036.thumb.png.e56f4f8a0012302978c5604e7277ba73.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kto TT nie naprawia, temu się ruda pojawia :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudasek niczego sobie :) Może jednak warto zrezygnować z tego TT ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu blokuje się zapisywanie :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test

Nie no śmiga.

Edytowane przez DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to było chwilowe przymulenie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2020 o 18:01, Kwiatek napisał:

Na wersji mobilnej prześwituje jakaś reklama z rudaskiem

Nie tylko, "na stacjonarnym  laptoku" też dwa na trzy razy...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wkleić odnośnika w sygnaturze. Działa to u Was?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu muli. Albo raczej nie odświeża widoku. W kolejnej karcie post już jest widoczny jako wysłany. W tej. gdzie go napisałem dalej jest tak:

2026943754_FireShotCapture384-SkrzyniezFreiburga-oznaczenia-strona3-ZEGARY-KlubMionik_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.b00a3d346db419729ae44276a756d4be.jpg

 

Znowu muli. Albo raczej nie odświeża widoku. W kolejnej karcie post już jest widoczny jako wysłany. W tej. gdzie go napisałem dalej jest tak:

2026943754_FireShotCapture384-SkrzyniezFreiburga-oznaczenia-strona3-ZEGARY-KlubMionik_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.b00a3d346db419729ae44276a756d4be.jpg

 

Znowu muli. Albo raczej nie odświeża widoku. W kolejnej karcie post już jest widoczny jako wysłany. W tej. gdzie go napisałem dalej jest tak:

2026943754_FireShotCapture384-SkrzyniezFreiburga-oznaczenia-strona3-ZEGARY-KlubMionik_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.b00a3d346db419729ae44276a756d4be.jpg

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama Electroluxa na długo z nami zostanie?

Ta reklama Electroluxa na długo z nami zostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mogę pisać, że tymi reklamami nie zarządzam ja ani nikt z forum a zewnętrzna firma?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.