Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

TylerVega

Użytkownik
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TylerVega

 1. Sorry za moze durne pytanie ale stop z którego wykonana koperta będzie patynować?
 2. Nie mogę się niezgodzić😀 ale Wy Panowie chyba naocznie się o tym przekonujecie na codzień. Chyba nawet cieszycie się tym samym modelem co?😎 nie ma co dyskutować- świetny jest. Mój najczęściej używany zegarek obecnie. Za każdym razem japa się cieszy.
 3. Pojęcie względne😀 ale jak budżet pozwala i się podoba 127 to brać. Świetny model.
 4. 127 jest świetny co do tego nie ma wątpliwości ale cenowo mocno odleciał niestety. 422 bardzo mi podeszła. A komplikacja rezerwy chodu na plecach jest mega smaczkiem. Myślę że nie ma tu złego wyboru😀
 5. To OEM zagadza sie? Moje oryginały też lubię ale na ręce przegrywają z wyrobami @Santino😀
 6. Kleisz teleskopy? Przezorność czy coś się kiedyś podziało?
 7. Michał się tylko tak droczy. kto by sprzedał 176, no proszę😎
 8. TylerVega

  Perfumy

  Dzieki Panowie! Musze koniecznie sprawdzic!
 9. TylerVega

  Perfumy

  Dzięki, muszę gdzieś powąchać!
 10. TylerVega

  Perfumy

  Koledzy polecicie coś w klimacie żywicy sosnowej, zapachu młodych pędów sosny, lasu iglastego. Coś za mną takiego chodzi. Mam Original wood od DS2 ale to nie o co chodzi. dzieki!
 11. Te 390 widziałem i ja ale uznałem że za duże ryzyko😀 dla tej oferty nie ma nawet opcji rachunku powierniczego. Nie wiem czy jest jakakolwiek forma ochrony chrono która w razie otrzymania paczki gwoździ zamiast zegarka tu by pomogła. Ale fakt oferta dobra.
 12. Zamień na 177 i kłopot zniknie. Nie będzie żadnych wad😀 ps. Miałem 111 i moim zdaniem wcale nie jest tak źle ale ja lubię czuć zegarek na nadgarstku
 13. Nieuczciwa ta ankieta😀 to chyba jedno z najbrzydszych Monako. Nie dajesz mu szansy. Ale ja i tak wybrałbym standardową wersję Moona.
 14. Coś tam niby ma ale trzeba bardzo chcieć żeby zobaczyć 😀 natomiast luma i praca bezela dają radę. Chyba nawet lepiej niż w moim Aquaracerze
 15. Taki gagatek spontanicznie znalazł się w kolekcji
 16. Jeśli chodzi i przekręcenie sprężyny do może to się zdarzyć nawet najlepszym😀 aczkolwiek myślę że większość takich przypadków to jednak wina użytkownika. Ciężko przeoczyć moment oporu poza który już lepiej nie kręcić dalej. dokładność chodu a właściwie jego brak może wynikać z wielu czynników. Wydaje mi się że jest tu kilkoro użytkowników którzy mają pama z 8 dniowym mechanizmem to może podzielą się swoim bezpośrednim doświadczeniem. Ja jednak nie demonizowałbym tego mechanizmu.
 17. Możesz poszukać np 111 lub 177 albo np 422 lub 127 jeśli nie boisz się 47mm. 915 mnie osobiście zawsze też się podobała. Czego dotyczą te negatywne opinie o których wspominasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.