Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rurov

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

290 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

403 profile views
 1. Nawet nie wiem, jak go kupiłem od razu trafił na nadgarstek a dzisiaj od rana.
 2. Wczorajszy zakup, w zestawie pasek z epoki.
 3. Szukam szkiełka do Ljuksa. Chętnie się za coś wymienię np taki mechanizm kirowskiego 2414.
 4. Obserwuje forum i widzę, że kolega jest bardzo aktywny, informuje nas o kolejnych zegarkach, które przywraca do życia. Moje pytanie, jak z dokładnością chodu tych zegarkow. Z mojego doświadczenia wiem, że jest z tym różnie. Mycie złożenie i uruchomienie to nie wszystko.
 5. U mnie dzisiaj Wołna, wczoraj skończona. Stan jak widać, mimo to cieszy bardzo.
 6. Właśnie miałem o tym napisać, coś mi tu nie pasowało. Mam takiego "trupka", wrzucę później zdjęcie. Nie wiem jak inni uważają, ale dla mnie podmiana werku w zegarku to zbrodnia. Jak mi czegoś brakuje w zegarku, czeka do momentu jak zdobędę oryginalne części.
 7. towar deficytowy, wskazówki pasują do wielu modeli kirowskich.
 8. Nabyłem go kiedyś w drodze zamiany. Szukam do niego lepszej tarczy i sekundnika. Wskazówkę minutową już mam. Serducho po serwisie na dokładnym chodzie. Mimo wszystko cieszy i budzi zainteresowanie.
 9. Niestety nie, wtedy nie interesowałem się zegarkami, gdzieś zaginęła z innymi zepsutymi zegarkami. Dawniej nie wyrzucało się zepsutych rzeczy, lądowały gdzieś w pudełko i np. do pawlacza.
 10. W tamtym okresie będąc na wakacjach u dziadków często jeździłem po chleb do piekarni do pobliskiej miejscowości. Był tam popularnie nazywany "sklep żelazny", gdzie można było nabyć gwoździe, łopaty, rowery, wsk-i, sprzęt rtv, zegarki, chemię i inne. Często zahaczałem o niego. Tam też kupiłem za zarobione pieniądze, moją pierwszą pobiedę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.