Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Czy w obu tych modelach siedzi 40N5A? Ten sam co w tritonie?
  2. MieszkoMieszko

    Policzmy SEIKO 5

    Zapisuję się!
  3. Czarna tarcza tego nowego 6105?
  4. Wygrałeś :-D Ja tam mojego PADI wolę nad inne
  5. W wersji PADI macie ryflowaniaw tarczy na kształt fal oceanu przejście od jaśniejszej części tarczy do ciemniejszej jak przekrój przez głębiny i luma bicolor... W pozostałych przypadkach mamy gładką tarczę z jednolitym kolorem matowa albo ze szlifem słonecznym... Te są po prostu bardziej stonowane ale przez to MOIM ZDANIEM nudne... W kwestii gumy to uważam że do PADI pasuje czarna guma (bo za dużo tego niebieskiego) a do SPB097 właśnie niebieska... Wszystko na odwrót
  6. Bo jest fikuśny. Wysłałem Ci pw
  7. Bransoletę dokupiłem oddzielnie. Bo jest przemega wygodna. To dzięki niej przekonałem się do metalu.
  8. Biedamasy mają koronkę na 3 chyba że chodzi o MM200 te mają na 4. Ja głosuję za PADI Biedamas! Efekt lumy bicolor jest nie do przebicia...mam zarówno i PADI jak i MM 200 i tak jak pisałem mimo że mm200 ma większą minimalnie kopertę to na nadgarstku sprawia wrażenie mniejszego.
  9. Moja żona lubi bambino 4 co ma 42mm ale optycznie to jak 45 wygląlda..
  10. No ba... Swoją drogą pobili rekord transportu... 5 dni Dzięki za cynk
  11. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Mnie to średnio śmieszy.. a nie Fortaleza?
  12. MieszkoMieszko

    Orient

    Ciekawe jakie ceny będą
  13. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Miał ktoś taką sytuację że wysłano mu z SG do DE a z tamtąd zamiast do Polski poleciały do Brazylii? Moje bambino grzeje się w tropikach...
  14. MieszkoMieszko

    Orient

    Te 42mm w tych OSach to trochę przydużo... Niebieskiego czy szarego jednak chętnie bym przygarnął...w końcu bez tych rzymskich indeksów...
  15. Z dinozaura.. tyranosaurus rex jak mniemam
  16. Widzieli? https://www.japan-onlinestore.com/index.php?route=product/search&search=Szsb I jeszcze taki https://wornandwound.com/review/review-seiko-szsb006-tictac-35th-anniversary-watch/ Łapki od alpinista koperta od sarba hardlex i 4r35
  17. Ja mam status "shipped" ale nie ma nr trackingu... Ostatnio też tak było i dopiero jak im napisałem maila to podali nr
  18. Przy obecnych promocyjnych cenach w polskiej dystrybucji typu zegarownia lub inne tego typu wymysły a sprowadzeniem prosto z Japonii plus opłaty celne wychodzi na jedno i to samo. Z japońskich sklepów mogę polecić Seyajapan i Japan online store Ja swoje modele SBDC 055 i SPB097 (popełniłem dwie recenzje) kupiłem w Polsce Jeden seiko spb053 jest na olx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.