Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Nie wiem czemu ale ta koperta bardzo przypomina mi ta od Sarx 045/047
  2. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Zgadzam się co do jednej rzeczy... Im żółw wcześniej wyszedł tym lepiej... Zwłaszcza te z 2016 czy początków 2017 (niektóre srp77x są jeszcze dostępne za granicą dostępne z tych lat) co można po numerze seryjnym poznać... Nie wiem natomiast po którym roku ale chyba ok 2017 na wersjach nie made in Japan zaczęło się pojawiać mvmn't Japan czy coś takiego... @bazant mój kolega miał Sarx 045 kiedyś z takim latającym metalicznym złotawym paprochem ... aż strach pomyśleć co to bylo
  3. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Dlatego właśnie swoje STO żółwia zamówiłem w SG bo chciałem mieć Made in Japan wersję... Tam mniej niedoróbek jest... Ale jeszcze sobie poczekamA co w obecnej sytuacji się bardziej opłaca płacić w JPY czy $$$?? Krata world MasterCard
  4. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    No właśnie nie wiem czemu się wygadałem teraz mi pewnie wykupisz....
  5. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Ja czekam na swojego STO żółwia co mam nadzieję wyleci kiedyś z Singapuru... A już mi chodzi bo głowie SBDY039 a nawet myślałem żeby już na dobre sprzedać Twilight Blue i kupić jeszcze sbdc077... Jak żyć?
  6. A na jaką byś wrzucił? Chyba nie ta od banana? Haha [emoji2]
  7. A coś na Seagull? St2130 np?
  8. Moje najświeższe wypociny Crazy horse 22/20 jeden tylko z pogrubiajacym klinem
  9. Zrobiłem zakupy jak dzieci zjedzą to nie oMIESZKAm spróbować jak leży... [emoji2]
  10. Na skórce to dobrze żółw wygląda :-D
  11. Wiem znam ten model ale ten kryształ jest tragiczny :-(
  12. Witajcie Żeby przybliżyć temat czego poszukuję to zacznę od tego co miałem.. 2 razy podchodziłem do Seiko SARX047 (045 też mi się podoba) ogólnie zegarek też jest super pod względem projektu koperty i tarczy ale psuja to 2 a w zasadzie 3 rzeczy... Pierwsza to onyks w koronce który ma się nijak do tego sportowego jednak zacięcia w kopercie z "crownguards" po drugie wskazówki które są ok ale ich odbiór psuje fakt że wzdłużnie połowa jest polerowana a połowa matowiona co przy odczytywaniu godziny sprawia wrażenie zwłaszcza przy np pochmurnym dniu że mam jakby tylko pół wskazówki. No i wreszcie ten zegarek przez kształt koperty dobrze wygląda tylko na bransolecie bo pasek który daje Seiko do 047 jest zbyt elegancki i i gdy patrzymy od góry to ma się wrażenie że w ogóle tu coś nie gra ( te kliny pogrubiajace przy uszach w ogóle) Miałem też Sarx 041 "laurel" ten pod względem zegarka garniturowego był najbliżej ideału ale nie do końca mogłem wykorzystać jego potencjał i w dodatku jednak biała tarcza... No cóż zaczęła mnie męczyć... Nowe wypusty Orient Star byłyby świetne zwłaszcza że mają blisko do koperty Sarx 033 i 035 (tu projekt całości jest świetny ale tylko biała tarcza i czarna a w czarnej powtórka z rozrywki jeśli chodzi o wskazówki) ale rozmiar 42 mm zupełnie je dyskwalifikuje... Szkoda bo miałem na nie chrapkę.... I teraz przechodząc do meritum... Chciałbym jakiegoś chińczyka może nawet dwa do garnituru Koperta stalowa o ogólnej koncepcji zbliżonej do wspomnianych przeze mnie zegarków. Może jeden taki bardziej klasyczny jak Sarx 04 a drugi jak Sarx 033/035/045/047 czy OSy z takimi ciosanymi kopertami ale wtedy wiadomo żeby to było na dobrej bransolecie Tarcza beżowa bordowa niebieska szara granat lub inne byle nie czarna czy biała. Mile widziane szlify słoneczne Indeksy mogą być proste lub numeryczne ale nie rzymianki Wskazówki mogą być o koncepcji kształtów w jw wymienionych ale żeby nie było cudów z asymetrycznymi szlifami czy polerkami Szkło szafir i min. wr50m No i mechanizm. Nigdy nie miałem seagulla ale może właśnie coś na seagull to moze hi beat st2130? A jeśli nie ten to inny warty uwagi? Czy będzie to corgeut parnis czy lobinni czy co tam jeszcze nie ma znacznia. Byle nazwa była do wymówienia a nie jakieś zbitki xiugiangangzang [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2] Pomożecie Towarzysze?![emoji848][emoji848][emoji848]
  13. Kod nowy zegarek a ostatnio wiosna z jakąś cyferką... Ten na zegarowni to ostatnia sztuka chyba... Na świecie dalej trzymają cenę w okolicach 600 do 700 $
  14. Oki teraz widze... Czyli niebieski biedamas... Ja tam wolę padiego... I uważam że w default'cie powinni mu dawać branse
  15. Taka kombinacja alpejska co ja mam ? [emoji23][emoji23][emoji23]
  16. Ja na kom nie widzę ani tak ani siak...
  17. @maritimeeng nie wczytuje mi foty...
  18. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Super sztuka. Nawet można powiedzieć cacy spasowana jak na Seiko [emoji2] a nie mówiłem że żółw to najlepszy pod względem ergonomii noszenia zegar?
  19. MieszkoMieszko

    Twoja kolekcja!

    Parafrazując jednego takiego... Czemu wszystkie takie same i na jedno kopyto ?[emoji2][emoji2][emoji2]
  20. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Ok srpc to Dark Knight a 787 to batman
  21. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    A ja cały czas byłem przekonany że Batman tudzież Dark Knight to srpc25
  22. MieszkoMieszko

    Liczymy żółwie

    Nie kojarzę tej wersji....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.