Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. @memento mori tak to prawda która jest brutalna i okrutna. Ja tam wolę starego żółwia srp. Pozdrawiamy serdecznie ja i mój żółw z grudnia 2016
  2. Byłoby dobrze gdyby rzeczywiście było 70h... Coraz więcej głosów jest ze ledwo 60h dociąga...
  3. A może... Ja to mam kiepską pamięć do liczb.. za kilka lat nie będę pamiętał w którym roku koronawirus był
  4. 2017 chyba wszedł do dystrybucji ale premierę miał 2016...tak mi się jakoś kojarzy ale może jestem w błędzie W 2017 na pewno były biedamasy..
  5. Jak na Seiko to 3 lata od poprzedniego wypustu to chyba tak....
  6. Na pewno nie ma 38 mm Różne są opisu raz podają 41 raz 42
  7. Ciekawe czy będzie nowy mm200?[emoji848][emoji848][emoji848]
  8. Szaleństwo to by było jakbym sobie kupił orisa big crown albo mm300
  9. Nie wiem jak to możliwe że 6r15 ma 40h rezerwy skoro powinien mieć 50... Ale jak ostatnio wszędzie piszą że 6r35 zamiast 70h ma 55 do 60 to może być coś na rzeczy... Obym się mylił
  10. Tarcza tutaj robi chyba największą robotę.... Taka surowa metaliczna o takim właśnie ołowianym odcieniu...
  11. Dzięki Koledzy dzięki Wam więcej mi w portfelu zostanie
  12. Panie i Panowie! Choć pewnie raczej panowie... Jak to z tymi samurajami jest? Jak one leżą czy to wygodne zegarki czy warto w ten temat iść? Posiadam żółwia posiadłem mm200 mam bieda masa... Jeżeli warto iść to dlaczego i jaką wersję (wiem że było ich trochę ale w temacie samurajów jestem totalnym ignorantem jak do tej pory) Dzięki za odzew
  13. Też mi się bardzo podoba...nie wiem czy bardziej czerwony czy ten... ale cena niestety miażdży....
  14. MieszkoMieszko

    Orient

    Czy ktoś jeszcze skusił sie na tego divera OS? Jak tam wygląda praca bezela? Koronka luźna czy dobrze osadzona?
  15. MieszkoMieszko

    Orient

    Cena też średnia w porównaniu do Tritona
  16. MieszkoMieszko

    Orient

    a takie kwiatki od Orienta na komunie... mix tritona z mako 3 i ostatnimi wypustami... Widzieliście? https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K02E https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K03L https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K04E https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K05G
  17. Świńska skórka ręcznie malowana...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.