Nie wiem jak to możliwe że 6r15 ma 40h rezerwy skoro powinien mieć 50... Ale jak ostatnio wszędzie piszą że 6r35 zamiast 70h ma 55 do 60 to może być coś na rzeczy... Obym się mylił
Panie i Panowie! Choć pewnie raczej panowie... Jak to z tymi samurajami jest? Jak one leżą czy to wygodne zegarki czy warto w ten temat iść? Posiadam żółwia posiadłem mm200 mam bieda masa... Jeżeli warto iść to dlaczego i jaką wersję (wiem że było ich trochę ale w temacie samurajów jestem totalnym ignorantem jak do tej pory) Dzięki za odzew
a takie kwiatki od Orienta na komunie... mix tritona z mako 3 i ostatnimi wypustami... Widzieliście? https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K02E https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K03L https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K04E https://www.japan-onlinestore.com/ORIENT/RN-AC0K05G
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.