Czy ktoś się orientuje czy ten model to świeży wypust?? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-diver-automatic-spb105j1 Cena trochę taka....wysoka
Ktoś wie jak się przeprowadza procedurę chargeback? Mnie się aż nie chce wierzyć że rejestrowana przesyłka ot tak zniknęła... A zamówień z CW do tej pory zrobiłem z 15
Pamiętacie moja pierwszą torebkę co chciałem zrobić ze skóry z kozy? Dziś ja pociąłem na pachy i właśnie je cieniuje z 1.2 mm do jakichś 0.5 co by mogła iść na podszewkę jak w paskach powyżej...
Zagramaniczne sklepy jak Seyajapan albo gnomon https://www.seiyajapan.com/collections/seiko/products/seiko-prospex-200m-diver-automatic-sbdc051 Z vat koło 3.5k wyjdzie
Muszę jeszcze tylko szlufki zrobić. Może ten jasny zostawię bo zabrakło kozy żeby do podszewki było... I jakoś tak dziwnie wygląda a tak to może jakieś Zegaroludki zechcą.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.