Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. @Marak miałem na myśli że chyba recenzje popełnię
  2. Dziś przyszedł ale niestety czarny to jednak nie mój kolor ;-( będzie musiał pójść w świat...
  3. Pasek znany mi czy mi się tylko wydaje?
  4. Źle się wyraziłem cena jak na polskie warunki oczywiście w porządku jest normalna... Powinienem napisać że cena jest taka..... ŚWIEŻA hehe
  5. Czy ktoś się orientuje czy ten model to świeży wypust?? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-diver-automatic-spb105j1 Cena trochę taka....wysoka
  6. Doleciały duzo wcześniej po prostu dziś zostały zeskanowane na WER WA-WA Ja już puściłem wniosek o chargeback... Zanim się pokazały
  7. Źle zadałem pytanie. Chodzi mi o to czy ta procedura odbywa się przy udziale CW skoro oni umywają od tego ręce ? Że trzeba iść do banku to ja wiem ;-)
  8. Nie ma bo albo nie doleciała do kraju albo zanim ktoś na WER warszawa zeskanował to się nie bał i za... bał ;-)
  9. Skiver i nożyk do tapet potem takim nożem półokrągłym...
  10. Ktoś wie jak się przeprowadza procedurę chargeback? Mnie się aż nie chce wierzyć że rejestrowana przesyłka ot tak zniknęła... A zamówień z CW do tej pory zrobiłem z 15
  11. Rok temu była tu podobna sytuacja i chyba też coś w okolicach 18 tego czy 20tego grudnia... Ktoś wie jak się tamto skończyło?
  12. Pamiętacie moja pierwszą torebkę co chciałem zrobić ze skóry z kozy? Dziś ja pociąłem na pachy i właśnie je cieniuje z 1.2 mm do jakichś 0.5 co by mogła iść na podszewkę jak w paskach powyżej...
  13. Zagramaniczne sklepy jak Seyajapan albo gnomon https://www.seiyajapan.com/collections/seiko/products/seiko-prospex-200m-diver-automatic-sbdc051 Z vat koło 3.5k wyjdzie
  14. Ruszyło się coś? Ja napisałem do CW ale bez odzewu na ten moment.
  15. Muszę jeszcze tylko szlufki zrobić. Może ten jasny zostawię bo zabrakło kozy żeby do podszewki było... I jakoś tak dziwnie wygląda a tak to może jakieś Zegaroludki zechcą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.