Bo kolega @emiel jak się domyślam surfuje tudzież inne sporty wodne uprawia i z praktycznego punktu widzenia doskonale go rozumiem
@clusca a szkło od skx ma inne wymiary?
Ja z kolei mam odwrotnie dlatego zakup żółwia SRP775 uwarunkowały tylko złote akcenty... 777 nie przeszedłby z powodu za dużej ilości czarnego i srebrnego mimo i najbliżej mu do pierwotnego 6309...
Batman to taki Great Blue Hole dla ubogich [emoji6][emoji6] w pozytywnym tego słowa znaczeniu...Mam PADI Biedamasa więc chyba pomyślę o blue lagoon no i ten srpc 23
Problem tylko z kolorystyką bo na gumie średni wybór... Myślałem nad srpc23 ale tylko na bransie jest... A 777 mimo iż na gumie to dubluje mi czarna tarczę... Przydałoby się coś niebieskiego z czarną guma
O wypraszam to sobie ja uważam żółwia za najlepszy zegarek pod względem ergonomii noszenia... ;-) tak bardzo go lubię zamowie jeszcze że dwa albo i trzy :-P
A dajcie spokój z tym koronaświrusem...wszyscy dali sobie wmówić że to najgorsze co może nas spotkać i nagle wszyscy zapomnieli od boreliozach o wirusowym odkleszczowym zapaleniu mózgu itd itd a przecież prawdopodobieństwo ich napotkania jest wyższe.... Ja zamówiłem kilka razy z CW i sky i się nie obawialem... A ceny na srp777 są w miarę ok chyba...
Ja na CW kupiłem SRP775J za jakieś 280 $
Swoją drogą gumy do żółwi z tka metalową klamrą to te same gumy co w bieda masach czy mm200? Chodzi o materiał.... O różnicy w szerokości wiem
Średnio na jeża. Bardziej na jeża... Zresztą pasek odchudza optycznie ten zegarek... Miałem niebieskiego i sprzedałem... Mam czarnego i też chyba sprzedam... Mimo iż koperta leży perfekcyjnie na łapie to jednak bransoleta psuje całość....jakbym miał miec orienty to miałbym pomarańczowego i niebieskiego Rayi zielonego i czerwonego Kamasu.
Była kiedyś taka reklama... Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać? [emoji2] Jedynie wykonanie jest na pewno lepsze w moim egzemplarzu bo wskazówki centrują prefekt (w Zielonce miałem minimalnie przestrzelone) ale za to robi +4s a zielonka +1 s / dobę
Kanji, napis Japan na tarczy zamiast movm't Japan no i w moim akurat koronka nie lata jak szalona po odkreceniu :-D no i cena... Po opłatach wyszło 1400 z hakiem
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.