Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. A jaki konkretnie model?
  2. W ogóle uważam że tych lupek srupek to mogli sobie darować...to psuje wizualny odbiór zegarka
  3. Koleg9 @emiel teraz na prawdę wygląda zdecydowanie lepiej!
  4. O ja pintol3... To już nawet śmieszne nie jest... Teraz wiem dlaczego ale wygląda z jakością po prostu bransoleta warta 2ka zegarek 1k.wszystko się zgadza Seiko dalej robi w tym przedziale cenowym najlepsze zegary :-D :-D https://www.gnomonwatches.com/collections/seiko-accessories/products/seiko-bracelet-for-prospex-sbdc061-63-ref-m01x431 https://www.gnomonwatches.com/collections/seiko-accessories/products/seiko-bracelet-for-prospex-sbdc051-053-055-059-ref-m01x331h0
  5. Bieda mas ma mniejsza kopertę ale optycznie jest większy i na nadgarstku czuć go jako większego. Bransoleta to koszt 200$
  6. Ja skorzystałem bo długo czekałem na niego :-D podziękował serdecznie
  7. Nie dość że zwężany to z pogrubieniem i wszyta szlufka... Kangur w bordo
  8. Akurat co do niechlujnego montażu w przypadku San Martin czy Heimdallr to nie ma o czym mówić. Przynajmniej w wersjach które miałem i mam. Smutne jest to że Seiko nie może lub nie chce sobie pozwolić na kontrolę jakości z prawdziwego zdarzenia.
  9. O upadku jakości Seiko boleśnie przekonałem się ja jak i jeszcze bardziej bo w jeszcze droższym modelu inny Kolega i pewnie wielu innych... Tych defektów jest coraz więcej... To nie tylko już niedopasowane chapterringi czy bezele... To ostatnio źle nałożone wskazówki godzinowe i minutowe rozjeżdżające się o kilka minut. Fatalnie nałożona luma...i to w zegarkach za 1000 czy kilka tys $. Jednakże czy te chińskie divery to tylko zegarki z WR 200 czy WR 300 czy certyfikowane divery? Jak się maja te napisy na tarczy czy deklu do rzeczywistości?
  10. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Oddaj i już.. bo i tak na hajs będziesz czekać ze 2 tyg.
  11. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Chińczyk w chińczyku potrafi lepiej nałożyć... :-(
  12. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Taki joke... Nie wyczaiłeś...
  13. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    Całe Seiko jest wadliwe...
  14. MieszkoMieszko

    Policzmy Marinemastery

    U mnie w bieda MM jest wypukło nałożoną luma ale nie tak jak u Ciebie
  15. Twoja Kobieta wie ile kosztował? [emoji44][emoji44][emoji44][emoji44]
  16. Albo tacy https://youtu.be/Ngn0HwsrKS0
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.