Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Ostatni tydzień Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  2. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Dla rozruchu pare razy a poyem siup na reke Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  3. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Dobry wybór! Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  4. Burgund... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  5. Z Zabrza? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka W sumie zagalopowalem się i dwa zegarki do jednego zamowienia poszły... pewnie dlatego zatrzymali... Aale mam pewbe doświadczenia z racji ze zamowien z CW i sky mialem. Moge się podzielic tym co zaobserwowalem. Otoz zamowienia z weekendu (pt sob nd czasu pl) wszystkie wyslane były w środę tyg nastepnego. W czwartek wer warszawa i zwykle dostawa w poniedziałek bez cla itd. Aaale zamówienie w srodku tyg skutkowało wysyłaniem w poniedziałek czasu pl i pokazaniem sie w Polsce w środę i tragily na cło. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. Czy ktos wie czy rodzaj paczki w tym wypadku list polecony jest np dłużej na cle niz byłby to np EMS? Jak tylko zobaczylem ze zatrzymali na cle to od razu puściłem im maila (bo na ich pocztę to nie ma co czekać) wszystkie screeny itd Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  7. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Wiosna to i kolorki żywsze na pasku Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  8. Jak znam życie w Zabrzu to ze 2 tyg zajmie Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  9. Gratulacje Ja na swoje nabytki japońskie poczekam jeszcze Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  10. Tez nad nim myślałem ale skusiłem sie na pomarańcz co by ba lato gralo Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. Trzeba brać poki produkują... ktos wyżej pisal ze maja zakończyć produkcję Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. Też czekam na skx w orange'u... mam nadzieję że styknie i nie będzie musiał wędrować na bazar Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  13. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Ja czaje się na wersję z granatowa tarcza... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Farmaceuta? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  15. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Z innej perspektywy Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Juz na pasku Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Pojawiły się raptem niedawno na steonie więc podejrzewam że do dystrybucji dopiero powoli trafiają Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    A nie to taka moja podkładka brudnopis... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  19. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Szczerze powiedziawszy nie wiem teraz ktory ładniejszy morski zielony czy burgundowy Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. Brat albo siostra do zielonego dołączył Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  21. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Nie mogłem się powstrzymać... Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  22. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Czy te nowe OSy tez maja powłokę SAR czy tylko ta seria ze słynną boazerią i spółką? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  23. Że pomarańcz? Myślałem nad czerwonym obszyciem też Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  24. Nowy i w nowym wcieleniu bo aligatorek jakoś nie pasował mi zbytnio.. wiec awangardowo Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  25. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Podziękował Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.