Z Zabrza? Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka W sumie zagalopowalem się i dwa zegarki do jednego zamowienia poszły... pewnie dlatego zatrzymali... Aale mam pewbe doświadczenia z racji ze zamowien z CW i sky mialem. Moge się podzielic tym co zaobserwowalem. Otoz zamowienia z weekendu (pt sob nd czasu pl) wszystkie wyslane były w środę tyg nastepnego. W czwartek wer warszawa i zwykle dostawa w poniedziałek bez cla itd. Aaale zamówienie w srodku tyg skutkowało wysyłaniem w poniedziałek czasu pl i pokazaniem sie w Polsce w środę i tragily na cło. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka