U T-roc mojej żony od nowości trzeszczy kierownica przy naciskaniu na elementy plastikowe. W moim Q5 po 45,5k km szykuję się kolejna dolewka oleju. W obu autach co jakiś czas rozłącza się nawigacja android auto. U żony ekran dwa razy zrobił się czarny, w Audi przerywa transmisję w trakcie jazdy, szczególnie przy wyższych budynkach w centrum Warszawy. Średnie spalanie w Q5 za ostatni rok to 7,8l uważam za całkiem przyzwoite.