Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21269
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Poka selfiaka, w czym chciałeś do tego butiku podjechać! 🙄
  2. Jak jedzą, tak wyglądają. 😬
  3. Daytona - znienawidzony zegarek marki Rolex za swoją niedostępność i trzymanie wysokiej ceny na wtórnym. Za dawanie tak niewiele przy relatywnie wysokiej cenie. Za nimb złotego graala. Gdyby nie powyższe aspekty, pewnie nigdy bym jej nie kupił. Teraz, gdy siedzi na moim nadgarstku, czuje się wyjątkowo dobrze. To chyba jakaś magia! [emoji2957][emoji1787]
  4. W T-roc identycznie pod naciskiem. W Audi po 30k km już dwa razy po litrze dolewałem. Jest lekka poprawa, bo wcześniej musiałem co 5k km dolewać. 😁 O dziwo, w Q5 nic nie skrzypi.
  5. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Iga zameldowała się w ćwierćfinale Wimbledonu. 😀
  6. trochę to przypomina walkę Kasparowa z Topalowem z 1999 roku [emoji16]
  7. Czyli że mi się udało, czy że Chińczykom się nie udało? 🙃
  8. U T-roc mojej żony od nowości trzeszczy kierownica przy naciskaniu na elementy plastikowe. W moim Q5 po 45,5k km szykuję się kolejna dolewka oleju. W obu autach co jakiś czas rozłącza się nawigacja android auto. U żony ekran dwa razy zrobił się czarny, w Audi przerywa transmisję w trakcie jazdy, szczególnie przy wyższych budynkach w centrum Warszawy. Średnie spalanie w Q5 za ostatni rok to 7,8l uważam za całkiem przyzwoite.
  9. Dobra już dobra, porzuciłem ten pomysł na dobre. 😃 Poczekam na kolejne R, trochę mam ich w zapisach.
  10. mario1971

    Buty

    Prawie jak buty z Golfiarze 1980', tylko kolców brak. 😆
  11. No to jeszcze dla przypomnienia fotki z przymiarki RO. Jest w nim coś intrygującego, choć na łapce jest raczej średnio wygodny względem zegarków, które noszę na co dzień.
  12. Jeden rabin mówi hej, a drugi ahoj! 😆
  13. Mierzony przeze mnie to wersja 41mm, a @Dnlaie nosi 36mm.
  14. A wiesz, że one nie gryzą ludzi?
  15. Muszę zmienić zdanie na temat bobera - ten piaskowy jest całkiem spoko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.