Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TRobert

Użytkownik
 • Content Count

  800
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

537 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

1,571 profile views
 1. @Schioedtei Fajna recenzja, mam podobne odczucia co do tego zegarka, czyli po pierwsze 2mm mniej i było by idealnie o czym zresztą już pisałem, mimo to nawet na moim małym nadgarstku da się go nosić i to wygodnie. Bransoleta bardzo fajna i jej masywność mi akurat nie przeszkadza zupełnie. Mam trochę mniej szczęścia co do dokładności mojego egzemplarza (ale tu wiadomo, trochę loteria), no i koronka...w moim odczuciu jej praca zostawia trochę do życzenia. Ale ogólnie zadziwia mnie jak ten zegarek dobrze się nosi na moim 16cm nadgarstku, a tarcza w zielonym jest świetna 😃
 2. Miałem takie sytuacje, ale tylko w zegarkach z niezakręcaną koronką (szczególnie w DS-1). W Klingercie (przynajmniej moim) ta koronka pracuje z takim oporem, że się zastawiałem czy aby nie jest gwint uszkodzony, ale nie zauważyłem nic, więc chyba tak ma być. Natomiast najlepiej pracującą zakręcaną koronkę spotkałem w Ch. Wardzie, pracuje lekko i przyjemnie, a nigdy się sama nie odkręciła.
 3. Z tych dwóch ostatecznie wybierałem, skoro masz oba to który fajniejszy?
 4. Pełna zgoda, mam jeden zegarek z podwójnym AR, ale w tym przypadku lepiej, że jest tylko wewnętrzny i na żywo jest dobrze. Zdjęcie dobre ciężko mu zrobić nie tylko ze względu na AR, ale przede wszystkim przez wypukłe szkło.
 5. W RE jest obustronny AR, stąd zapewne różnica między RE a PA czy Klingertem.
 6. Ja na początku byłem pewny, że będzie czarny, potem kilka razy zmieniałem zdanie, w końcu kupiłem zielonego, który na początku nawet nie był brany pod uwagę 😛
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.