Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TRobert

Użytkownik
 • Content Count

  719
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About TRobert

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

1,375 profile views
 1. Z tych dwóch, które wrzuciłeś tak naprawdę tylko pierwszy spełnia Twoje założenia, drugi to garniturowiec więc raczej nie będzie uniwersalny. Zerknij na zegarki Ball z linii Fireman, Oris, albo np. Epos 3442. W tej cenie już naprawdę jest w czym wybierać, jeśli coś mniej znanego też wchodzi w grę to Christopher Ward C60/65.
 2. Przez tego wirusa ludzie pogłupieli i podejścia takiego nie mogę zrozumieć. Produkcja działać może, sprzedaż jak najbardziej, ale już serwis to tak wielkie ryzyko, że można olać klienta... I czy w ogóle takie podejście do klienta jest zgodne z prawem? Przypomina mi to sytuację w naszym kraju, w sklepach ludzie pracują i każdy ma głęboko w poważaniu ich bezpieczeństwo, ale już dostać się do urzędu to trzeba się zapisywać, kombinować, wpuszczają po jednej osobie i jeszcze z obrażeni, że ktoś miał czelność przyjść, przed bankami kolejki bo też wpuszczają po 1 osobie . A na wszystko jest rozwiązanie i jeśli się boją o swoich serwisantów, to wystarczyło by wszystkie przychodzące paczki poddać kwarantannie (wydłużył by się czas usługi i tyle), no ale łatwiej wysłać ludzi na wolne, zapewne dostać jakieś dotacje i mieć klienta w czterech literach.
 3. Dziś mój najstarszy działający zegarek
 4. Bo tak jest w końcu nearly new 😉 I mając tego świadomość poluję na większy rabat niż 30%, gdzie przy średniej cenie zegarków które mnie interesują ok 700f, to kod na 100f daje mi jakieś 15% i mam nowy, wybieram kolor itp. Tym bardziej mnie dziwi, że tam tak wszystko schodzi na pniu...
 5. Sam poluję , dlatego widzę jak nieraz dzień po dniu pojawiają się te same modele znikające po kilku minutach to zaczynam się właśnie zastanawiać, tym bardziej że spora część tych które wrzucają to nie są te najbardziej popularne, niektóre wręcz mocno stare, a i tak znikają. Co innego gdy się pojawi coś na -50% to cena zrobi swoje, ale takie promocje nie zdarzają się tak często.
 6. Ja to mam wrażenie, że oni sami to zdejmują 😉 Niby, że się tak sprzedają hehe Dziś nie widziałem, ale były też chyba wczoraj i aż nie wierzę, że tak to schodzi w kilka minut na -30%...
 7. To ja źle przeczytałem 😉 bo tu na forum to też nie widziałem chyba.
 8. Był taki, jak się nie mylę to C1 Grand Malvern Small Second, fajny 😃 Edit: nie doczytałem "tu" 🙂
 9. Jeśli rozważasz Citizena, to eco drive nie ma co się bać, a Balticus faktycznie fajny więc jak nic innego nie podchodzi, albo się pokrywa z tym co już masz to wolałbym go od tego Edoxa.
 10. Żeby nie było zbyt różowo to nie napisałem, że troszkę powyżej budżetu ale cii...😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.