Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

farmerPS

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Vratka S.10 aktualna? Możemy porozmawiać na Messengerze? 

  https://www.messenger.com/t/p.hylobius

 2. W filmie Beverly Hills Cop II, wspominany jest zegarek firmy Patek Philippe, gdzie kolega z komisariatu pyta głównego bohatera (Axel Foley): Jesus, look at that watch! Is that a Patek Philippe? (8:28). W scenie na torze wyścigów konnych, Maxwell Dent (grany przez Jürgen Prochnow) ma na ręce zegarek z bardzo dobrze widocznym logo Patek Philippe (1:18:58). Niestety, nigdy nie trafiłem na ten model. Ktoś wie - czy to był specjalny model przygotowany na potrzeby filmu? Czy wyjątkowo nieudany "kolekcjoner", co przy tym - bardzo popularnym już po 1. części tytule, byłoby niewyobrażalne! Sorry za słabą jakość fotki, ale to zdjęcie z TV ;-)
 3. Mam pytanie odnośnie Blonexa opisanego wyżej - czy to pewne, że logo na deklu to Służba Więzienna? Zastanawia mnie podkowa. W Poznaniu istnieje znana stadnina koni na Woli, więc może ...Stadnina Wola? Może warto rozkminić tema do końca?
 4. https://allegro.pl/oferta/garniturowe-zlocone-blonie-lata-60-te-ideal-7769893869 powrót koszmarnej podróby
 5. dokładnie o ten egzemplarz chodzi :-) dzięki za potwierdzenie moich wątpliwości!
 6. Mam prośbę odnośnie oceny oryginalności zegarka na jednej z już zamkniętych aukcji Allegro. Nie wiem, jakie są zasady odnośnie wklejania obrazków z aukcji (zrobiłem kopię strony w pdf), więc póki mi nie podpowiecie, jak wrzucić ten materiał na forum, to nie załączam. Dlaczego mam wątpliwości? Jest to Błonie super na tarczy sygnowanej: „Błonie Super, 16 RUBIS, ANTICHOC, MADE IN POLAND”, z indeksami na 12, 3, 6 i 9, ale w złoconym krabie, z gładkim deklem. Mechanizm posiada opis cyrylicą. Przy okazji pytanie - czy numer widoczny na mechanizmie pozwala na stwierdzenie - czy pochodzi on z serii "polskiej" czy robionych tylko dla Kirowskich? Na stronie http://blonex.blogspot.com/ nie znalazłem ani tarczy ani koperty pasującej (w całości) do akcyjnego egzemplarza. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z Nowym Rokiem :-)
 7. farmerPS

  filmowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.