Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ordoss

Użytkownik
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ordoss

 1. Ordoss

  Citizen

  Tak, możliwe, że przy dobrym traktowaniu i 20.
 2. Ordoss

  Nowosci Casio

  Ujawnili GBA-900: https://youtu.be/JAjpUfbikxg
 3. Zdjęcie mechanizmu pomogłoby, bo to zapewne produkt Miyoty albo Seiko/Hattori/TMI.
 4. Tu jest oficjalna lista sprzedawców, ale linkowana islandzka strona wiele nie mówi, może konieczna będzie wizyta na (którymś) kontynencie...
 5. Poza Allegro funkcjonują jako zegarki24h.pl, kupowałem kilka razy bez zastrzeżeń.
 6. Inne oznaczenia serii: EFS - modele z solarem EFS-S - z solarem i szafirem EFR - seria Racing, mająca bardziej podkreślać motoryzacyjne inspiracje, zdarzały się w niej modele z solarem EFR-S - j.w. + szafir EFB - linia premium z szafirowym szkłem, lepszymi bransoletami, trudno dostępna, chyba skierowana na rynki azjatyckie EFM - chyba zarzucona linia Marine (WR 200 m, zakręcane koronki), mająca zastąpić serię Duro.
 7. Wg strony Lorusa mechanizm to PC32.
 8. Na cyfrowych marlinach ryba była inna - prawa do tego rysunku też się skończyły? Dawno temu, gdy okrojono linię Duro, pisano, że jej tradycje przejmie linia MTD (MDV-101 zamienił się nawet w MTD-1053) i Edifice EFM, ale nikt nie podejrzewał, że po prostu skąpią na logo...
 9. Ordoss

  Nowosci Casio

  Jak o tym przeczytałem, przypomniał mi się AW-550:
 10. Tutaj dosyć obszerne porównanie z drugim popularnym Lorusem.
 11. 90 klików jest w Casio MDV-101/MTD-1053. Może chodzi o wrażenie większej precyzji niż przy 60?
 12. Przypomniałem sobie, że kiedyś na hiszpańskim blogu Zona Casio autor pisał, że Tough Solar to autorskie rozwiązanie Casio, a napis Solar Powered noszą zegarki z mechanizmami Seiko-Epson, ale nigdy nie dotyczyło to G-Shocków, co najwyżej Edifice.
 13. Dodam, że marka Wenger firmowała przede wszystkim kultowe scyzoryki, dopiero po wykupieniu przez Victorinoxa przesunięto ją do innych branży.
 14. Zdjęcie na Creationwatches pokazuje zieloną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.