Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miłośnik_Piękna

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. Ja na twoim miejscu spróbował się odezwać się do autoryzowanych dealerów Sinna i spytał o to czy mają oba na stanie oraz czy można je przymierzyć: http://www.chronomaster.co.uk/ https://www.jurawatches.co.uk https://www.firstclasswatches.co.uk https://www.james-porter.co.uk http://www.thewatchhut.co.uk/ https://watchesofmayfair.com/
 2. Mimo problemów z barometrem ja bym rozważył jeszcze Garmin Instinct Solar, w przeciwieństwie do zwykłego Instincta ma ten sam moduł GPS oraz pulsoksymetr co w Fenix 6, co korzystnie wpływa na czas pracy na baterii. Plus w jego przypadku ładowanie solarne, działa wydajniej niż w przypadku Fenix 6 Solar.
 3. Nie wiem, czy jest sens skupiać się na płatnościach telefonem. Ogólnie poza Garminem rozważyłbym jeszcze zegarki firm Coros czy Polar: COROS Pace 2 GPS Polar Grit X Z tym, że każda z tych propozycji ma swoje plusy i minusy. Także zależy jakie funkcjonalności są dla ciebie najważniejsze.
 4. Szedł do mnie od końca maja, ale warto było czekać 🙂
 5. Dziś kupiłem tego Landtreka https://www.ebay.com/itm/RARE-90s-SEIKO-MENS-SS-WATCH-8F56-LANDREK-GMT-PERPETUAL-CALENDAR-NEW-OLD-STK/402262683876?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649 Szukałem tytanowego HAQ kwarca z szafirem z dobrą baterią. Zobaczymy czy i kiedy dojdzie
 6. Tutaj masz dokładnie opisane co Omega rozumie przez master chronometer https://www.omegawatches.com/planet-omega/watchmaking/the-master-chronometer-certification/
 7. W moim korpo większość Chińczyków pracuje obecnie zdalnie, tylko mała liczba siedzi w biurach/magazynach. Zobaczymy co będzie dalej. U nas sporo komponentów płynie na statkach, więc pod tym względem jeszcze tragicznie nie będzie przez chwilę. Ale nie ma co ukrywać wszystkich zaboli ten wirus.
 8. A nie lepiej kupić SLA023 od Karola na bazarku? No chyba, że niebieski kolor nie pasuje ;-)
 9. Ciekawy artykuł o projekcie Alaska w serii Speedmaster https://www.revolution.watch/the-alaska-project-speedmasters-the-future-of-omegas-space-watch/
 10. Może małe żółte rączki zrobią coś co będzie wyglądało na poziom lepiej od prawdziwego Rolexa. Pytanie tylko czy ich klon będzie tak samo działał i po roku czy dwóch nie zakończy żywota. Co można powiedzieć o Rolexie, ale ich mechanizmy nadal nie schodzą poniżej pewnego poziomu.
 11. Rzeczywiście nie ma go już na Youtubie. Trochę żal bo filmiki miał piękne. Szkoda tylko iż jego pozostała działalność taka nie była.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.