Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miłośnik_Piękna

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

629 profile views
 1. Musisz mieć na uwadze, że mechanizm 8800 w tym zegarku ma gwarantowane 0-6 sekund na plus. Nie 0-5 sekund jak dziennikarze wszędzie piszą w internecie. Tak poinformowano mnie w butiku Omegi podczas reklamacji dokładności chodu. Mi po ponad 2 latach użytkowania zaczął się on spóźniać, także reklamowałem go w butiku Omegi. A i jakbyś kupował na tzw. grey market, to warto wiedzieć iż jeśli twój zegarek nie pochodzi od autoryzowanego dealera, który ma ten status w momencie zgłoszenia na gwarancję, to możesz stracić trochę nerwów na udowadnianie w butiku, że twój zegarek pochodzi z legalnego źródła. U mnie reklamację gwarancyjną rozpatrzono pozytywnie, ale dopiero po wymianie maili z pracownikami butiku i kiedy jeden z menadżerów sprawdził w Szwajcarii iż sprzedawca miał autoryzację w momencie sprzedaży zegarka, ale później ją stracił. I pracownik butiku wyregulował go by trzymał te 5 sekund specjalnie dla mnie
 2. Jeśli faktycznie znikniesz, to będzie nam brakować twojego entuzjazmu i eksperymentów paskowych. Mimo wszystko zawsze pobudzały dyskusję w tym dziale
 3. Po serwisie wróciła do mnie pamiątka po moim dziadku.
 4. Ewentualnie warto podejść do naszego ulubionego dystrybutora pod koniec miesiąca kiedy sprzedawcy mają bardzo mało czasu na zrealizowanie celów sprzedażowych. Wtedy może uda się urwać odrobinę więcej z metki.
 5. Na wiosenny spacerek Seamaster nadaje się idealnie 😉
 6. Jak na razie Certina nie chce zejść z ręki i skutecznie wypiera inne zegarki.
 7. Moje wrażenia z noszenia Citizen Challenge Diver przez ostatnie tygodnie: - dzięki tytanowi jest super lekki i wersji na gumowym pasku praktycznie nie czuć go na ręku, - szafirowe szkiełko plus poloreowane na połysk indeksy dodają temu zegarkowi biżuteryjnego charakteru, - mechanizm 9051 nie jest super dokładny - 15 sekund na dzień (Powermatic 80 w mojej Certinie ma 6 sekund na dzień), ale zachowuje obiecane przez producenta parametry, - rotor jest głośny ale tego akurat się spodziewałem.
 8. Dziś dzięki uprzejmości Butika miałem okazję przez parę godzin ponosić jego Omegę Planet Ocean GMT. Powiem tak, pasek jaki jest na tym zegarku robi bardzo pozytywne wrażenie. A sam zegarek dzięki tytanowi jest jak na swoje wymiary bardzo wygodny.
 9. Mój pierwszy Citizen 😀
 10. Moja pierwsza Certina i pierwszy zegarek z mechanizmem Powermatic 80. Jak na razie jego dokładność jest bardzo dobra - 4 sekundy dziennie na plus to praktycznie COSC 😉 Moim zegarek z modułem true/travelers GMT za 2700 zł był bardzo dobrym zakupem.
 11. Moja pierwsza Certina. Wybrałem wersję GMT, bo chciałem mieć zegarek z tą komplikacją. A ponieważ w Kruku była promocja, to decyzja była łatwa 😉
 12. @mario1971 Moim zdaniem czarny z moonphase ma to coś. Biały wygląda zbyt nudno na mój gust. Ale ty sam wiesz, która wersja pobudza mocniej twoje serce ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.