Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miłośnik_Piękna

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Miłośnik_Piękna

 1. No i mój Seamaster poszedł na gwarancję do butiku Omegi. Na wakacjach zaczął się spóźniać, najpierw myślałem iż to wina zbyt długiego pobytu w pudełku, ale mimo długiego noszenia na ręku nic się nie zmieniło. Także poszedłem do butiku zapytać się o gwarancję odnośnie precyzji chodu. Technik wziął go do sprawdzenia i potwierdził, iż mam rację. -6 sekund dziennie to nie jest standard METAS, także będą próbować go regulować. Zobaczymy co z tego będzie i czy sama regulacja wystarczy. A najciekawsze było to iż jak powiedziałem, że mam problem z dokładnością chodu, to padło pytanie czy to Speedmaster. I było zaskoczenie iż mój Seamaster ma taki problem.
 2. Ja na twoim miejscu spróbował się odezwać się do autoryzowanych dealerów Sinna i spytał o to czy mają oba na stanie oraz czy można je przymierzyć: http://www.chronomaster.co.uk/ https://www.jurawatches.co.uk https://www.firstclasswatches.co.uk https://www.james-porter.co.uk http://www.thewatchhut.co.uk/ https://watchesofmayfair.com/
 3. Mimo problemów z barometrem ja bym rozważył jeszcze Garmin Instinct Solar, w przeciwieństwie do zwykłego Instincta ma ten sam moduł GPS oraz pulsoksymetr co w Fenix 6, co korzystnie wpływa na czas pracy na baterii. Plus w jego przypadku ładowanie solarne, działa wydajniej niż w przypadku Fenix 6 Solar.
 4. Nie wiem, czy jest sens skupiać się na płatnościach telefonem. Ogólnie poza Garminem rozważyłbym jeszcze zegarki firm Coros czy Polar: COROS Pace 2 GPS Polar Grit X Z tym, że każda z tych propozycji ma swoje plusy i minusy. Także zależy jakie funkcjonalności są dla ciebie najważniejsze.
 5. Szedł do mnie od końca maja, ale warto było czekać 🙂
 6. Dziś kupiłem tego Landtreka https://www.ebay.com/itm/RARE-90s-SEIKO-MENS-SS-WATCH-8F56-LANDREK-GMT-PERPETUAL-CALENDAR-NEW-OLD-STK/402262683876?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649 Szukałem tytanowego HAQ kwarca z szafirem z dobrą baterią. Zobaczymy czy i kiedy dojdzie
 7. Tutaj masz dokładnie opisane co Omega rozumie przez master chronometer https://www.omegawatches.com/planet-omega/watchmaking/the-master-chronometer-certification/
 8. W moim korpo większość Chińczyków pracuje obecnie zdalnie, tylko mała liczba siedzi w biurach/magazynach. Zobaczymy co będzie dalej. U nas sporo komponentów płynie na statkach, więc pod tym względem jeszcze tragicznie nie będzie przez chwilę. Ale nie ma co ukrywać wszystkich zaboli ten wirus.
 9. A nie lepiej kupić SLA023 od Karola na bazarku? No chyba, że niebieski kolor nie pasuje ;-)
 10. Ciekawy artykuł o projekcie Alaska w serii Speedmaster https://www.revolution.watch/the-alaska-project-speedmasters-the-future-of-omegas-space-watch/
 11. Może małe żółte rączki zrobią coś co będzie wyglądało na poziom lepiej od prawdziwego Rolexa. Pytanie tylko czy ich klon będzie tak samo działał i po roku czy dwóch nie zakończy żywota. Co można powiedzieć o Rolexie, ale ich mechanizmy nadal nie schodzą poniżej pewnego poziomu.
 12. Rzeczywiście nie ma go już na Youtubie. Trochę żal bo filmiki miał piękne. Szkoda tylko iż jego pozostała działalność taka nie była.
 13. Tylko iż w tym wątku na forum Rolexa były głosy, że to nie pierwszy i jedyny raz jak taki numer wykręcił przy okazji innych sprzedaży. Za dużo jest znaków zapytania bym przyjął domniemanie niewinności w tym przypadku.
 14. Dobrze, iż to wyszło teraz a nie przy sprzedaży. Ogólnie szok iż Chris był aż tak bezczelny by takie rzeczy wywijać :-/
 15. Ktoś może polecić zegarmistrza, który może sprawdzić oryginalność Rolexa w Warszawie? Byłoby fajnie, gdyby ów zegarmistrz pracował w sobotę.
 16. I ciekawe czy po tym filmiku więcej ludzi zacznie interesować się Enicarem
 17. Chore to będzie jak takie podejście się przyjmie i na bazarku będą ludzie sprzedawać swoje miejsca w kolejce...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.