Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Osgiliath

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Recent Profile Visitors

76 profile views
 1. Tymczasem z instagrama: STOWA (@stowawatches) • Zdjęcia i filmy na Instagramie Kurna, linia w bronzie ma co raz perełki, ale ten ostro idzie pod 'pin i zielony', o ile faktycznie będzie dostępny.
 2. a powiem wam, że w ramach zmiany na zimówki zmieniłem pasek w mojej marinie na czarny i kurcze, jakby ten zegarek stracił z 70% swego sex-appealu w wersji z brązowym paskiem (kilka stron wstecz postowałem zdjęcia) marinka zyskuje bardzo wiele, że aż nie chce z łapy schodzić.
 3. Serio, piękny. Miałbym dylemat, czy brać w brązie czy jednak klasyczny.
 4. W brązie rzeczywiście wygląda extra Niech się nosi
 5. Nowość od września. https://www.stowa.de/en/Marine+Original+Bronze+Vintage.htm Imo wspaniała, szczególnie wskazówki robią robotę.
 6. Jak do tej pory seamaster 300m w białej tarczy i na czarnej gumie estetycznie robił na mnie najbardziej wrażenie, tak ta tarcza wespół z tym nato podchodzi bardzo blisko Miałbym dylemat, który brać
 7. Sekonduję. Piękny. Patrząc na to, co oferuje Longines, mógłbym zakupić co najmniej kilka ich modeli. Nie wiem czy inna marka ma taki pożądliwy i różnorodny lineup
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.