Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Osgiliath

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. bardzo ładny i dobrze, że TH z tej linii nie zrezygnował biorąc pod uwagę początkowe problemy i niedostępność.
 2. Zgadzam się, przydałby im się lifting, ponieważ nadaje to wrażenie zbytniej grubości zegarkowi. Poza tym jak marine, 43 mm i 20 atm to hmm dałbym gumę zamiast skóry jako paska.
 3. jedyny kwadraciak jaki bym chciał mieć no może poza Monaco Heuera
 4. 1. ktoś stwierdził kiedyś (chyba na tym forum), aby nie kupować zegarków od producentów, których można też mieć naszytych na majtkach 2. takich z przesadzoną ilością komplikacji (czyt. kiedy bajeranctwo przesłania funkcję)
 5. Nie, nie - w grę wchodzi albo LLD albo HQ (ale niebieski) Przeglądałem sobie forum, ale nie znalazłem ładniejszego divera od Longinesowych, więc pójdzie w któryś z nich.
 6. Właśnie patrzę, że brązowe skóry wyglądają mega, ale jeśli chodzi o metale, to faktycznie nie ma co wychodzić poza mesh. Przejrzałem sporo diverów pod ~6-8k i w zasadzie prócz Orisów ściąłem potencjalny wybór do LLD i Hydroconquest a że myślę raczej o klasycznym diverze to LLD na pasku nie ułatwia mi życia
 7. A co do metalu to widzielibyście LLD na metalowej bransolecie inna niż milanese? Czy to już raczej przesada?
 8. https://www.youtube.com/watch?v=HhlhyAOpPkI Kurka, ale ten diver to jednak kusi
 9. Piękny flieger. Definitywnie mój następny must have. Z wielu fliegrów, które przeglądałem do tego od Stowy nie mają startu.
 10. Matko, ale ładny Flieger z takim zegarkiem to aż po grób
 11. Jak do Stowy napisałem maila w jednej sprawie, na odpowiedź poczekałem z 2/3 dni, więc o ile adres jest ok/przypadkiem nie wylądowało w spamie to może bym chwilę jeszcze poczekał, a jak dalej nic, to bym się przypomniał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.