Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Topaz

Użytkownik
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Topaz

 1. Topaz

  Hydro Mod

  Kolejne 2 hydromody, przy okazji zmiany baterii. Casio MRW-200H Olej Xiameter PMX-200 Bez wyjmowania koronki, ale solidne potrząsanie pod olejem. Solidne mycie po skręceniu, koronki oczywiście wciśnięte Czytelność tarczy pod każdym kątem idealna :).
 2. Przy okazy wymiany baterii w 2 egzemplarzach dokonałem kolejnego hydromod'u. Casio MRW-200H hydromod :
 3. Aerowatch Renaissance Retrograde. Ale to dopiero wieczorem.
 4. Aerowatch Renaissance Retrograde. Początkowo zachwyt, potem pomyślałem, że za bardzo pretensjonalny, za bardzo rzucający się w oczy, ale ostatecznie polubiłem go. Gilosze na tarczy przesądziły. Zostaje.
 5. Indeksy słabo spasowane, ale za to grubo kładzione. Nosić i cieszyć się, bo brzydki nie jest.
 6. No... rasowo pasek i całość wygląda, a przeszycia pasują do indeksów. Klasa.
 7. Gratulacje @tomaliusz, Edifice EFR-S107 to piękny zegarek. Tylko pasek do wymiany moim zdaniem.
 8. Luma w Casio MTO-1215A raczej symboliczna, ale po naświetleniu do godziny świeci. Ps. @unadarek, kierunek "Zarządzenie", wybór raczej dla wyróżnienia się
 9. Kupiony synowi z okazji przyjęcia na studia. Nie chce moich nosić, bo zbyt "dziadkowe"
 10. CASIO MTP-1215A. Nietypowa tarcza z oznaczeniami godzin po arabsku. Chroniona koronka, dzień miesiąca, stal ładnie obrobiona (polerowana i szczotkowana), luma w kolorze zielonym na wskazówkach i kropkach indeksów, bransoleta trochę trzeszczy ale tragedii nie ma.
 11. Dzisiaj wskoczy na rękę CASIO MTP-1215A. Chroniona koronka, dzień miesiąca, stal ładnie obrobiona, luma, bransoleta trochę trzeszczy ale tragedii nie ma.
 12. Poluję na SEIKO arabic dial, ale na razie pocieszę się CASIO MTP-1215A. Chroniona koronka, dzień miesiąca, stal ładnie obrobiona, luma na wskazówkach i indeksach, bransoleta trochę trzeszczy ale tragedii nie ma.
 13. Dziękuję, za info, niestety "In stock soon", szukam dalej.
 14. Zapytałem w SZUKAM ale może pasjonaci SEIKO szybciej mi odpowiedzą w tym wątku - szukam Seiko 5 SNK063J5 - męski z tarczą z arabskim cyferblatem, nowy lub używany, bez znaczenia, może ktoś z forumowiczów chce sprzedać lub podpowie gdzie można ten model kupić (znalazłem w Singapurze, ale może jest gdzieś w UE)? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. źródło fot. - ageb.net Ps. jeżeli naruszam w jakiś sposób Regulamin, proszę o usunięcie wpisu
 15. Topaz

  poświećmy...

  Tutaj Citizen BF2011-51EE, prezentacja lumy. Realnie świeci słabo, do 1 godziny.
 16. Topaz

  Citizen

  Tutaj w ciemności Citizen BF2011-51EE, prezentacja lumy. Tu porównanie z Citizen Eco-drive Marinaut E111. Przy nim wypada blado, ale realnie w nocy po naświetleniu świeci czytelnie do 1 godziny.
 17. Topaz

  Citizen

  @eddi87, @unadarek, wszyscy na FORUM mamy rację. To nie reaktor atomowy, to miejsce relaksu i odpoczynku oczywiście opartego o wymianę wiedzy i radości. Żeby nie przedłużać opowiem trochę o tym Citizenie i dlaczego taki prezent dostałem. Po pierwsze zakazałem żonie kupować mi zegarki (i inne elementy innych hobby też). Sam sobie kupuję, bo czerpie z tego przyjemność. Ale... ona i tak od czasu do czas coś mi kupi w prezencie. A kierowała się takimi (przepytałem na okoliczność otrzymania przedwczoraj prezentu) założeniami: "miał być eco-drive ale już kilka masz i są droższe niż kwarce, sorry to nie Gwizdka"; "wiem, że musi mieć minimum 50 metrów (w domyśle WR)"; "musi mieć ochronę pokrętła (w domyśle koronki)"; musi świecić (w domyśle mieć lumę chociaż na wskazówkach)"; "wiem, że bransoletka nie jest cała jak lubisz, ale przecież to do marynarki i tak zaraz pasek założysz"; "widziałam, że ostatnie wszystkie z czarnymi tarczami kupujesz, to też taki wzięłam". To w zasadzie wszystkie jej ale i moje, jak się przed sobą przyznam, argumenty (szafiru nie wymagajmy w tej cenie ). Zegarek mnie cieszy, bardziej jest na jesień, ale i teraz założę kilka razy, luma obłędnie graficznie zaprojektowana (pokażę jak aparat znajdę lepszy), w zasadzie jest fajny. Polecam.
 18. Topaz

  Citizen

  U mnie pojawił się Citizen BF2011-51EE.
 19. Prezent od żony wskoczy na nadgarstek.
 20. Taki prezent od małżonki na najbliższe miesiące dostałem. Klasyczny w projekcie Citizen BF2011-51EE, stal, mineralne szkło, chroniona koronka, WR50, ładny cyferblat. funkcjonalna bransoleta. Podoba mi się, będę nosił do marynarki.
 21. @Darek p, kolekcjonerskie i fajne projekty. Trzeba mieć radość z noszenia, nie wszystko musi wyglądać classic. Gratuluję.
 22. Ciężki dzień w biurze. INVICTA 12569.
 23. Ta INVICTA na budowie nie pracuje, ale też nie ma lekko, a po kilku latach rys i zadrapań nie ma za dużo. Dobra jakość stali i szkła. Punktualna i użyteczna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.