Sterydy - teraz ładują do wszystkiego [emoji2] Poza tym co mogę powiedzieć, kiedyś zegarki nosili mężczyzni, dzisiaj goście w rurkach noszą już tylko męskie zegarki [emoji6]
IMO jedno z lepszych piw na rynku. Chociaż tanie [emoji3]4.70 za 2. Jest na tyle dobre, że jednego nie kupuję[emoji6]Ja jestem starej daty-w puszce nie piję. Puszka jest dla mnie synonim kiepskiego piwa z reklamy tv
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.