Przyjemnie się przeczytało. Od siebie dodam dwie uwagi, pierwsza to taka , że koperta jest taka sama jak w Jokerze, a druga , to że wersja z granatową tarczą jest jak kameleon i zmienia się od niebieskiego do czarnego. Ostatnia uwaga, paski Orienta są najsłabszym elementem ich oferty. Ale to zdaje się przypadłość japońskich zegarków. W tym przypadku wymiana jest trochę utrudniona ze względu na rozmiar 21mm.