Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3822
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. W ten piękny letni dzień zabrałem swoją ostatnią 5 na kawe do Sowy [emoji3]
  2. W taki dzień nie "zbierać" słońca to grzech [emoji3]
  3. Uwielbiam ten design. IMO jest ponadczasowy.
  4. Jeżeli masz nadgarstek węższy niż 6 cm to ten model odpada. Muszę się przyznać, że kupiłem go przypadkowo i głównie na to, że urzekł mnie wygląd mechanizmu [emoji6] a z czasem i sam zegarek też przemówił do mnie [emoji1]
  5. Stenek na Unitasie - pięknie cyka [emoji4]
  6. Dawno nie "lataliśmy" razem [emoji2]
  7. Dzisiaj pokręcimy się po mieście V8 w automacie [emoji6]
  8. Podobno ostatnie dni letniego słońca [emoji853]
  9. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Słabe paski w Oriencie i Seiko to nawet taki "dodatni minus" nie mam wyrzutów sumienia przy wymianie na inny bardziej mi pasujący[emoji6]
  10. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Przyjemnie się przeczytało. Od siebie dodam dwie uwagi, pierwsza to taka , że koperta jest taka sama jak w Jokerze, a druga , to że wersja z granatową tarczą jest jak kameleon i zmienia się od niebieskiego do czarnego. Ostatnia uwaga, paski Orienta są najsłabszym elementem ich oferty. Ale to zdaje się przypadłość japońskich zegarków. W tym przypadku wymiana jest trochę utrudniona ze względu na rozmiar 21mm.
  11. Uwzględnij tylko, że te parę ruchów przy naciągniętej sprężynie, to jest znacznie więcej zgromadzonej energii niż przy nie naciągniętej. Nie mniej, to ponad normatywny wynik chyba, że ktoś z domowników też darzy uczuciem ten zegarek podczas twojej nieobecności [emoji6] lub chciał zwiększyć twoje zadowolenie z zegarka [emoji1]
  12. Dziś elektrycznie i wciąż krótki rękawek [emoji6]
  13. A1 i wracamy do domu [emoji2]
  14. Mój garniturowiec 36x6 mm idealny pod mankiet[emoji6]
  15. A ją zakładam czasem do garnituru od prawie 20 lat Dodam tylko, że żona chciała się pod niego podłączyć, ale byłem twardy [emoji6]
  16. Też mam Festine 20 letnią do garnituru i jeszcze jest Swiss Made
  17. U Doriana06 przypadek na zdjęciu? To podczas robienia musiałby się potknąć [emoji2] Przypadek? Nie ma takiego ujęcia ani zegarka [emoji2]
  18. Bardzo lubię tę linię [emoji7]
  19. To ja w swoim znalazłem pasek w odcieniu indeksów z niebieskim przeszyciem, ale coś mnie podkusiło i użyłem balsamu do skóry i odcienie się rozjechały [emoji3] Trudno, i tak pasek z czasem zmieniłby odcień. Zgadzam się z Wami, zegarek stworzony do noszenia na pasku. Chociaż zapewne nie jestem obiektywny. Osobiście ujął mnie jak go zobaczyłem z boku. Linia jaką prezentuje jest super stawiam ją na równi z Sarb'em, którą też uwielbiam. I koronka też mi się podoba [emoji7]
  20. Widziałem jeszcze z zieloną tarczą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.