Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3823
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Nie bój się, nie wycyka się - to Seiko [emoji2]
  2. Jak rozbujasz, to lepiej nie podchodzić[emoji12]
  3. Zabawy nazwami ciąg dalszy, po Seiko Adventure i Oriencie Voyager czas na Argonautic
  4. Miszkolc

    Nurasy - fan club :)

    Ludwiku, Sabo, nie idźcie tą drogą [emoji2]
  5. Zegarek ten sam co rano, ale portki inne, mniej smutne [emoji6]i chyba lepiej mu pasują, ale więcej 23 już nie mam[emoji6]
  6. Zabawy ciąg dalszy, wczoraj Seiko Adventure, dzisiaj Orient Voyager [emoji6]
  7. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    A mie możesz zwrócić?
  8. Seiko Adventure. A was jaka dziś czeka przygoda?
  9. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    A ja nie p€knę i tak wydałem na zegarki prawie tyle co na samochód [emoji6] To jest wersja brązowo czekoladowa? Jak tak, to gratuluję wspaniale grało w niej światło. Niestety u mnie przegrał z czekoladowym Jokerem
  10. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    To nie kwestia kasy. Ja po prostu uważam że powyżej 1000 to próżność. Droższe wolę podziwiać u innych [emoji6]Dlatego LDL jest poza moim zasięgiem, chociaż bardzo mi się podoba [emoji19] Dlatego LLD jest poza moim zasięgiem, pomimo tego że choruje na niego [emoji19]
  11. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    To nie kwestia kasy. Ja po prostu uważam że powyżej 1000 to próżność. Droższe wolę podziwiać u innych [emoji6]
  12. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Też się do niego przymierzałem, ale mam narzucony limit 1000$ za zegarek. Powyżej uważam za próżność w stosunku do siebie. Droższe wolę podziwiać u innych1[emoji6] Stardust jeden z ładniejszych damskich Orientów.
  13. Jakby poszukać to zegarek Czapajew też pewnie był [emoji1] a łazik gazik super [emoji7]
  14. Takie etui w piątek przyjechało
  15. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Takie etui w piątek przyjechało, a do środka Outdoor wskoczył [emoji2]
  16. Jak ustawiałem date to kierunki pomyliłem i nie chciało mi się kręcić 30 dni. Po północy sam się wyrówna.
  17. Miszkolc

    Policzmy SEIKO 5

    Jeden z ostatnich dni lata, to i zegarek w tonacji letniej.
  18. [emoji106] Kto jest kim ? Sorry pytanie zabrzmiało jak najkrótsza definicja związku nieheteronormatywnego - "Ten tego" [emoji6]
  19. No trochę wygląda ja gąsienica od minikoparki [emoji6] Ale zegarek - super Przymierzałem się do takiej 104 granatowej, ale zanim się zdecydowałem, ktoś mnie ubiegł.
  20. Ja zmierzyłem plastikową suwmiarką i mam 6cm Zegarki mi pasują od 40 do 45 max. Tak by L2L nie przekroczyło 52
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.