Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Jednak oczko zostało :-) i dobrze pare postów wcześniej jest zdjęcie z Alpinistem bez oczka. Można porównać. Dla mnie to taki vintagowy akcent ????
  2. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Wnętrze pudełka takie oldschoolowe :-). A zegarek - no ładniutki. Dni są chociaż po angielsku?
  3. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Szczególnie, że zegarek jest tak brzydki, że aż ładny [emoji2]
  4. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Panowie do czarnego Baby Tuna bransoleta: 1. czarny shark 2. czarny engineer
  5. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    IMO z paskiem mu lepiej [emoji6]
  6. Nie wiem czy zdążyłem z żółwikiem.
  7. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Po waszych komentażach, to chyba go wycofam z olx :-)
  8. W strugach deszczu dzisiaj latamy
  9. Mówisz i prawie masz [emoji6]
  10. Lubię zegarki, które mają wskazówkę sekundnika długą tzn do krawędzi tarczy. Takie min. Ma Hamilton Khaki, a krótkie przeskadzają mi w Seiko 5.
  11. Wersja ostateczna , pasek taki trochę oldschoolowy [emoji6], dziękuję za podpowiedzi [emoji4]
  12. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    Taki przyleciał i odrazu dostał nowy pasek z zapięciem motylkowym.
  13. To ostatnie pytanie czarny czy brązowy?
  14. I jeszcze taki znalazłem [emoji6]
  15. Pozwolę sobie zapytać, w którym mu do twarzy?
  16. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    Po wczorajszym uzupełnieniu stanu eskadry A jeszcze jeden leci [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.