Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. O dziękuję ? Oczywiście standard w ofercie, że brak rachunku i pudełka ? Co nie zmienia faktu, że mi przypadł do gustu ?
  2. Właśnie w tym problem że H605150 to linia 45mm aby była to linia 42 oznaczenie powinno być H604... i ten ze zdjęcia jak by był oryginalny to "Mens Hamilton Khaki Team Earth Automatic Watch H60455533" i na deklu ma H604551
  3. Dobry wieczór, Panowie potrzebuję pomocy w kwestii Hamiltona Khaki Pioneer H605150 jest taki do kupienia. Mam problem polegający na tym, że ta referencja wg. mojej wiedzy opisuje Hamiltona o średnicy 45mm bez koronki, A ten oferowany ma średnicę 42mm. Na watchuseek znalazłem wątek o fake Hamiltonach i jest opisany bardzo podobny, jako podróba, z tym że ma też podrobiony mechanizm. A w tym, o którym piszę mechanizm wygląda na Etę. Z góry dziękuję za odpowiedz
  4. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    Taki dzisiaj przyleciał.
  5. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Tak swoją drogą to podobny do Seiko sarb035
  6. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Sprawdź jakie ma czasy w różnych pozycjach, zanim oddasz na regulacje. Moze sie okazać, że regulacja nie jest potrzebna a wystarczy odpowiednio odkładać na noc.
  7. Z gustami się nie dyskutuje, w białym słońce ma co robić [emoji12]
  8. Jest wyprzedany, z ciekawości i ile € wyszedł? A do mnie taki przyjechał. Czwarta gwiazdka to już kapitan [emoji3]
  9. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Zainstaluj sobie WatchChech na Androida. Dzisiaj odebrałem kolejnego do kolekcji. Takie małe Bambino ;-)
  10. Klasyka stylizowana na wczesne lata 70
  11. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Miałem i gdyby nie to, że kupiłem w tej samej tonacji Jokera, to bym się za żadne pieniądze nie rozstał. Jedna z ładniejszych tarcz, na której światło ma co robić. Prawdziwy kameleon.
  12. Nie ma sprawy [emoji4] duże fotki to cena za przyrost Mpixeli.
  13. Mój ulubiony bezobsługowiec [emoji4]
  14. Zrób zdjęcie zbiorcze pasków i bransolet do Alpinista jakie posiadasz, to będzie łatwiej mówić, który jest lepszy [emoji6] Dalej uważam, że cieniowany ciemnozielony do czarnego byłby super (podobny do tego na zdjęciu) Widzę, że się rozkochujesz w nim, a jeszcze niedawno zastanawiałeś się czy nie sprzedać. [emoji3]
  15. 5610 rewelacja miałem. Jako jeden , lepszego nie ma. Co prawda przegrał z 5600 ale sentyment cały czas jest. Gratuluję
  16. Zapomniałem napisać że pasek jest 2 częściowy. Dzięki temu nie pogrubia zegarka.
  17. Zapomniałem napisać że pasek jest 2 częściowy. Dzięki temu nie pogrubia zegarka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.