Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kurzy

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polityka polityką, a oferta butików może być inna. Na Rolexa się nie obrażam. "Wycieczkę" z kolejką i płaczem potraktuję jako żart. Pozdrawiam.
 2. Nie odnoś do Rolexa, a do butiku prowadzonego przez Kruka. Tym rozumowaniem, to wszystko możemy kupować z katalogu, włącznie z niebieskim Mercedesem. Wie pan taki ładny ten niebieski, pięć sprzedałem i wszyscy zadowoleni... Też myślę o wycieczce do Wiednia.
 3. Pytasz o kolejkę, czy możliwość przymierzenia modeli wystawowych? Prawo popytu i podaży rozumiem, ale brak modeli prezentacyjnych już nie.
 4. Z karbowaną lunetą nie mieli. Z prostą, tylko złota wersja 36 mm.
 5. Z politowaniem patrzyłem na sprzedawcę, który opowiadał jaki to ładny jest DJ. Kolejka, ok. rozumiem, ale wpierw chcę oglądnąć, przymierzyć w salonie. Niech branża hifi będzie tu przykładem, jak obsługuje się klienta. Wracam do początku, zakup zegarka Rolex w Polsce to "Dziki Zachód".
 6. Dziękuję. Ja po wizycie w butiku Kruka wyszedłem zniesmaczony. Praktycznie puste półki. Handel, jak słoniną podczas wojny. Generalnie słabo to wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.