Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dnlaie

Użytkownik
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dnlaie

 1. Jeśli Ci się gust nie zmieni - to spoko i będziesz miał temat z bani / ale jeżeli ewoluuje (jak np. mi) - to go zgonisz, bo wtedy nie da Ci to spokoju *ja tego właśnie doświadczyłem i pozbyłem się egzemplarzy 40 & + (wyznaczając aktualny limit - do 39 max)
 2. Kwestia gustu / bo jak dla mnie - rozmiar 39 u @adf1985 wygląda książkowo, natomiast 41... jak miliony innych (z tendencją dzisiejszej 'mody' - za duże) *sam mam nadgarstek 17 (szerokość ok 6) i uwielbiam mojego divera Certiny 38mm
 3. Myślałem (wszelkiego rodzaju zmiany - mile widziane / biorąc pod uwagę ile urozmaicenia i frajdy one wnoszą / tym bardziej, że paski można nabyć w rozsądnych cenach - nawet firmowe jak się dobrze poszuka) ale póki co - cieszy bransoleta (która jest świetna pod każdym względem / mimo, że ma 18mm & jest o wiele bardziej praktyczna na tą porę roku).
 4. To ja wstawiam białasa (dla urozmaicenia na śwajcarskim meshu / chociaż bransolety od OSa są mega!)
 5. cieszę się na powstanie tego tematu
 6. Pewnie Ziomek to od Certiny - nr. kat. C605021899 (jestem z niego zadowolony & pasuje do naszych OS-ów w rozstawie itd.)
 7. OK 😎 ładujemy rezerwę mocy i lecimy w tym temacie 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.