Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_prezesso_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1614
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez _prezesso_

  1. tego z glicyne to szarpałbym jak reksio boczek! Uwielbiam takie kolory.
  2. Ze strony borealisa brałem jak było świąteczne promo.
  3. Zapomniałem wczoraj tu wstawić. Bardzo go lubię ale jednak w dzień i na słońcu wygląda najlepiej. Pewnie latem będzie częściej
  4. To chyba chodzi o przypadkowe puknięcie we wrak lub skalę. Szafir łatwo pęka.
  5. A ja widziałem właśnie u Filipa gdzieś na forum. I zacząłem szukać, a potem się okazało, że to trudno znaleźć. Imo szara wersja jest też świetna
  6. Ale to jest staroć chłopaki. Też mi się strasznie podoba, zwłaszcza biały, ale jeszcze nigdy nie widziałem takiego NOSA.
  7. Piaget to "skopiował" ostatnio więc coś musi w tym być A u mnie zaniedbywany ostatnio... a to, kurka, świetny zegarek jest:
  8. Straszna pogoda więc wieczorem odstraszanie:
  9. ponieważ słabo ze słońcem to zdjęcie z dnia jutrzejszego
  10. Akis, sprawdź mocowanie bransy na g 12, żebyś nie zgubił bo jakoś dziwnie odstaje i jest inaczej niż na dole...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.