Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_prezesso_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1614
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez _prezesso_

  1. No ja jestem pod wrażeniem. Tak podobnie jak na Lechu tylko mniejszy. Podobało mi się. Z młodym byłem : cały czas japę miał otwartą ze zdziwienia Ale śpiewał twardo !
  2. To prawda, zmarnowali sporo. Ale pierwsza bramka padła po naprawdę ładnej akcji. Awansu pewnie w tym sezonie nie będzie
  3. Nie. Inauguracyjny mecz Widzewa na nowym stadionie. 3 liga co prawda (jeszcze) ale był komplet: koło 18000 kibiców. No, fajnie bylo. Dziś będzie tak, choć jeszcze nie założyłem
  4. To zupełnie inny zegarek. Owszem, też"kompresor" ale jak z Radkiem położyliśmy wszystkie 4 (jeszcze LLD i navigatora) to każdy jest inny. Największym plusem Dan Henryego jest budżet Mnie się podoba ale są tacy co wybrzydzają Lepsze fotki:
  5. _prezesso_

    Vratislavia

    Ale to chyba Marcin o regularność raczej chodzi... w tagu poniżej jest równomiernie.
  6. To nie lepiej otworzyć piłeczką u dobrego majstra i dmuchnąć?
  7. No wiem przecież, ale tak go ochrzciłem bo nazwa podobna
  8. Dzięki, nie zdążyłem. Tutaj lepsze foto A dziś gts, tylko fotki aktualne będą jak się hosting naprawi, bo coś załadować nie mogę... @pharmacon graty! Fajne te galeony. Żałuję, że się nie zapisałem . Nie sądziłem, że takie fajne wyjdą
  9. Tutaj trochę na sterydach... ale świeci generalnie tak
  10. Wiesz... Sylwek sam składa te zegarki. Teraz wzięli kogoś do pomocy. Reguluje je i robi ostateczną kontrolę. Podejrzewam, że od modelu Anko Crepas sobie odpuścił. Więc co by nie mówić to Gerlach jest chyba bardziej polski niż ceepas hiszpański. Zresztą sam akurat wiesz że większość firm tak robi. "Uczciwość" mikrobrandow Imo polega na tym, że one się z tym nie kryją.
  11. Burns, brałem z pierwszej ręki. Producent to tactico/crepas. Czyli wyższa półka mikrobrandow. Tym bardziej zaskoczenie. Podejrzewam, że tym razem skrócili proces produkcji i nie zrobili wystarczająco prototypów oraz odpuścili sobie składanie w Hiszpanii. Inaczej by to wyłapali w fazie projektowania bankowo! Nic nie dorabiałem. Mam szczęście po prostu. U mnie nie lata. Standardowo tarcza była szara. Czarną można było dokupić. A że ja chciałem czarną....
  12. Poważnie? Pomimo takiego szkła? Mam gtsa i on płaski jest. Ale całościowo to może faktycznie - on jest spory i proporcje ma Ok, to człowiek sobie grubości nie uświadamia.
  13. Jeżeli chodzi o stylistykę to jest spoko dopóki się nie zacznie porównywać. A o to nietrudno niestety. Wtedy zaczynają denerwować 2 rzeczy: - linia przełamania jest bardzo wysoko. Na nadgarstku tego niby nie czuć ale jakoś tak dziwnie... Taka jakby płetwa - biała luma. No jakoś się nie mogę przekonać... Co do jakości wykonania, bo tu najwięcej zarzutów. U mnie jest Ok. Może minimalnie za wysoko tarcza, ale dosłownie o włos. Natomiast w deklu brakowało kropki lumy. Ale i tak mam szczęście - użytkownicy w świecie mieli spore problemy przy ustawianiu daty: latał cały mechanizm z tarczą i wszystko było krzywo. Brakuje plastikowego ringu centrującego werk. W środku klasycznie, czyli NH35. Obróbka metalu bardzo Ok. Bransoleta dobra, bezel też. Praca bezela delikatna ale pewna. Wkładka bardzo fajna -czasem cała czarna a czasem pięknie na złoto świecą cyfry. Trochę słabe szkło. Jak to w microsach. Niby wypukłe, z AR... ale jakoś mało przejrzyste. Jakby było takie jak w squale, gts, albo alpinie to by była petarda. A tak to sporo się odbija. Ogólnie krzywdę wielką zrobił w projekcie brak tego ringu i problemy z tego wychodzące. Mnie się w sumie udało ale to loteria. Dlatego niestety rynek wycenia go na około 50%. I mimo, że jest jeszcze szara tarcza sunray w komplecie to chyba nie wytrzymam i skuszę się na ten niepoprawny politycznie komplet: Sorry za przydługi wpis
  14. Jeśli tylko ci się podoba to warto. Marka już dawno przeskoczyła pułap microbrandów i w USA sprzedaje bardzo dużo. Dobre, solidne i w dobrej specyfikacji.* Dużo własnych projektów. Dobry stosunek specyfikacji do ceny. W środku najczęściej miyota 9015. *aktualnie - bo kiedyś z tą jakościa bywało różnie. Ale teraz to fajne i solidne zegarki. I mają już b. mało stockowych elementów - bo kiedyś od tego zaczynali.
  15. No to może w takim razie pozmieniam plany na ten rok ...ale oczojebny to on jest
  16. A ja znowu bym chętnie zanabył do parki dla Gtsa. Świetne to squale. Obawiałbym się tylko tej całościowej polerki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.