Fazy księżyca, rezerwa, duża data, mała lub duża sekunda, multidata, więcej odmian nie pamiętam. Nie wiem jak jest ze stop sekundą i dokręcaniem w nh bo nie pamiętam, napewno 7S tego nie miał. A w ST25 to jest. I to tak zrobione, że można godzinę kręcić i nic się nie przekręci przy nakręcaniu. Oprócz tego wyglądem różnią się tak: A seiko tak Dla mnie to zalety.
1. Nie wszczynaj dyskusji podobnych jak w temacie o tisellu - bo to nie ma sensu 2. Parnis ma losową jakość - miałeś szczęście 3. Jakieś tam własne projekty ma od kilku lat a postępów dalej nie ma, więc w tym względzie pozostaniesz raczej niepoprawnym optymistą 4. Niektórzy jednak wolą dopłacić za historię i wkład ( i nie mówię o znaczku) i to tu na tym forum. Więc to generalizacja 5. O kondycję swiss made bym się nie obawiał 6. Niektóre parnisy to świetne zegarki! Wiem bo miałem.
Miał być złoty, bo tak sobie wymyśliłem. Stalowe mam inne. A jest to azjatycki kuzyn Młodego Hansa. Wyjątkowo dobrze wykonany (poważnie) a zapłaciłem za niego 50$ z przesyłką Jedyne co to polewam zawsze z tych napisów... i się zastanawiam czy oni w ogóle wiedzą o co kaman? XD Dlatego napisałem "osobisty krawiec" - zobacz co jest pod "6" Jeszcze takie:
Wiem, że to niepolitycznie odsyłać do sąsiadów; ale jest tam temat o chińskich werkach różnych brandów dosyć dobrze rozpisany pod kątem tego, który ile jest wart.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.