Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_prezesso_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1614
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez _prezesso_

  1. Ale jak żałował i naprawił to graty!
  2. _prezesso_

    GERLACH

    Fazy księżyca, rezerwa, duża data, mała lub duża sekunda, multidata, więcej odmian nie pamiętam. Nie wiem jak jest ze stop sekundą i dokręcaniem w nh bo nie pamiętam, napewno 7S tego nie miał. A w ST25 to jest. I to tak zrobione, że można godzinę kręcić i nic się nie przekręci przy nakręcaniu. Oprócz tego wyglądem różnią się tak: A seiko tak Dla mnie to zalety.
  3. _prezesso_

    GERLACH

    No ale ma więcej komplikacji. Coś za cos
  4. _prezesso_

    GERLACH

    ST25 to seagull a nh35 to seiko. Zupełnie inna konstrukcja i wykończenie
  5. _prezesso_

    GERLACH

    nowa skuterowa zajawka od GG. osa
  6. _prezesso_

    Parnis

    1. Nie wszczynaj dyskusji podobnych jak w temacie o tisellu - bo to nie ma sensu 2. Parnis ma losową jakość - miałeś szczęście 3. Jakieś tam własne projekty ma od kilku lat a postępów dalej nie ma, więc w tym względzie pozostaniesz raczej niepoprawnym optymistą 4. Niektórzy jednak wolą dopłacić za historię i wkład ( i nie mówię o znaczku) i to tu na tym forum. Więc to generalizacja 5. O kondycję swiss made bym się nie obawiał 6. Niektóre parnisy to świetne zegarki! Wiem bo miałem.
  7. _prezesso_

    GERLACH

    A tam jest st25? Jeśli tak to to jest przecież lepszy werk od nh i do tego w dużo wyższej specyfikacji...
  8. Miał być złoty, bo tak sobie wymyśliłem. Stalowe mam inne. A jest to azjatycki kuzyn Młodego Hansa. Wyjątkowo dobrze wykonany (poważnie) a zapłaciłem za niego 50$ z przesyłką Jedyne co to polewam zawsze z tych napisów... i się zastanawiam czy oni w ogóle wiedzą o co kaman? XD Dlatego napisałem "osobisty krawiec" - zobacz co jest pod "6" Jeszcze takie:
  9. Męczy mnie błękitny okrutnie... Ale się wypsztykałem aktualnie
  10. u mnie to samo - ale ja chyba już 1,5 roku go mam, albo 2,5 ... nie pamiętam
  11. no i na tym forum nie wróżę, że tyle wytrzyma u ciebie Daito, to się "rurki" nazywa
  12. Marcin, albo oryginalna strona USA
  13. Wiem. Chodziło mi wizualnie. Kształt koperty podobny. Ale A1 jest surowa, poza tym nie do odzyskania. Więc wolę zbierać.
  14. Tak się zastanawiałem przez chwilę czy poświecić armidę a1 dla niego.... ale to chyba głupi pomysł. Poczekam
  15. To zależy. Ja płaciłem 1000 Ale to było w promo i polamerem.
  16. Dawne dzieje. Tak sprzed 4-5 lat.
  17. _prezesso_

    Parnis

    Wiem, że to niepolitycznie odsyłać do sąsiadów; ale jest tam temat o chińskich werkach różnych brandów dosyć dobrze rozpisany pod kątem tego, który ile jest wart.
  18. _prezesso_

    Parnis

    Niektóre seagulle też są awaryjne. Radziłbym być precyzyjnym. Ten bardzo dobry to zapewne ST25 i to faktycznie dobry werk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.