Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaha

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jaha

 1. jaha

  KSIĄŻKI O ZEGARACH

  Więcej o katalogu: https://www.muzeumkrakowa.pl/sklep/mechaniczne-zegary-domowe-w-zbiorach-muzeum-historycznego-miasta-krakowa
 2. Z praktyki na przestrzeni lat miałem kilka dyktafonów, sprawdziły się Olympusy. Porządne obudowy, bardzo dobra jakość nagrywania, zero problemów z wymianą plików co np w Sony nie jest takie oczywiste. Cena też nie jest zła. Wystarczy prosty model.
 3. Jeszcze jedna alternatywna wersja.
 4. jaha

  Eppner

  Jaka powinna być optymalna pojemność myjki aby zmieścił się mechanizm linkowca? Co sądzicie o tym: https://emaks.pl/myjka-ultradzwiekowa-2-litry-60-w-basic-eco/3321
 5. jaha

  Msoffice do domu

  https://www.microsoft.com/pl-pl/education/products/office Z preferencjami są wersje: office home & student
 6. Tak wygląda odnowiona. Zapewne więc były. Trzeba pogrzebać w katalogach.
 7. jaha

  H.Endler & Co.

  Do tej korony pasuje taka broda. W twoim jest gładka.
 8. jaha

  H.Endler & Co.

  Znawcą nie jestem ale moim zdaniem to zły wybór. Takie korony znajdują się we współczesnych wypasionych skrzynkach. Endlery moim zdaniem nie były takie bogate. Na zdjęciu jest jeszcze bogatsza współczesna wersja.
 9. jaha

  Porady potrzebuję :-)

  One są istotami stadnymi. Nigdy nie należy trzymać ich pojedynczo....
 10. Rainbow ma też wady. Jest ciężki, odkurzać klatkę schodową, schody muszę ja. Nie zawsze jestem w domu, a dziecko do 13 lat raczej nie uniesie tego ustrojstwa. Za to do dywanów, materacy jest bezkonkurencyjny. U brata jeździ coś bezprzewodowego i ma to sens. Polubili ten odkurzacz tak mocno że nazwali go,, Mietek,,
 11. Taki piwny liliput. No i nie mogę go postawić w pionie.
 12. Myślę że można pochylić się nad cyklem Głębia, Podlewskiego. Cykl to 4 tomy, każdy po około 700 stron, jak podejdzie to jest co czytać. Ciekawa SF, jednak nie ma takiej lekkości. Moim zdaniem. Mimo to kupiłem i czytam.
 13. Jak jest dobrze schłodzone da się wypić.
 14. Jeżeli kogoś interesuje konwencja pamiętnika w lekkim humorystycznym stylu polecam na wakacje Shaun Bythell ''Pamiętnik Księgarza'' . Ja się nie zawiodłem.
 15. Może to taka procedura ale gdzie tu sens, gdzie logika ...
 16. Wystarczy , że wpiszesz w wyszukiwarce "nowy zegar hermle" lub "nowy zegar kieninger" i wyskoczy od groma ofert w cenie od kilkuset zł do kilku tys. Myślę, że dobrze się sprzedają bo znam firmę co sprzedaje te zegary od bodajże 20 lat. Podpowiedź Myszków. Nie jest to autoreklama.
 17. jaha

  Porady potrzebuję :-)

  Potrzebuję 4 do Audi
 18. jaha

  Porady potrzebuję :-)

  Czy mozna kupić przez internet odlany, ozdobny mosiężny ring (bezel) zegara do tarczy 18,5 cm. Szukam na Alle od dłuższego czasu i nie mogę trafić. Jeżeli ktoś ma namiary lub takie cudo to proszę o info.
 19. jaha

  Jak wyglądamy?!

  Czy to nie aby Bytom?
 20. jaha

  Porady potrzebuję :-)

  Tak to on. Adres mejlowy: darjanis@gmail.com http://cyferblat.opx.pl/galeria.html
 21. jaha

  Porady potrzebuję :-)

  Ja dzwoniłem do wszystkich znajomych i wszyscy polecali to miejsce. Rozmawiałem z tym Panem i mam zamiar oddać tam tarczę do srebrzenia. KONTAKT: Pracownia Plastyczna 95-100 Zgierz ul. Konstantynowska 44 tel.kom. +48 503 906 635. Z telefonu nie chce mi się wkleić link do strony, jest tam fajna galeria. Nie jest to reklama bo nie korzystałem z usług tego Pana ale ciężko jest znaleźć kogoś kto się podejmie takiej pracy.
 22. jaha

  Formuła1

  Tekst niestety nie mój Czytając powyższe wypowiedzi aż się prosiło. Proszę słuchać 1:45
 23. jaha

  Formuła1

  Kubica realizuje plan marketingowy sponsora. Logo Orlenu jest najdłużej na torze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.