Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

jaha

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jaha

 1. Już w dniu dzisiejszym, gotowość 100% Nareszcie ludzie doceniają Jurę a szczególnie nasze okolice, my staramy się jeździć te trasy Merlinami 5
 2. Ścieżka rowerowa obok zamku Bobolice, 1 km od mojego domu.
 3. Widok z mojego balkonu. Młodzież w akcji.
 4. jaha

  Prawo budowlane

  Nie chcę kontynuować budowy na podstawie planu zamiennego. Wydział architektury nie może wydać zgody ani na rozbiórkę ani na nowy projekt gdyż PINB nie zamknął postępowania w sprawie pozwolenia jakie wydał na plan zamienny, twierdzi że nie może wydać pozwolenia na rozbiórkę gdyż leży to w kompetencji architektury. PINB w żaden sposób tak twierdzi nie nie ma możliwości zamknięcia postępowania jeżeli nie dokończę inwestycji zgodnie z planem zamiennym, czyli zmusza mnie do czegoś czego nie chcę wybudować. Pozostaje więc odwołanie do WINB. PINB nie podaje jednak żadnej konkretnej podstawy prawnej.
 5. jaha

  Prawo budowlane

  W żadnym z powyższych przypadków tj trzy lata przerwy lub wpis do dziennika o rezygnacji PINB nie chce wydać decyzji o zakończeniu postępowania. Szach mat.
 6. jaha

  Prawo budowlane

  Ja jestem skłonny do rozebrania budynku. PINB uważa jednak ze nie jest władny do wydania takiej decyzji. Architektura stoi na stanowisku że postępowanie w PINB nie zostało zakończone i też nie wyda takiej zgody. PINB widzi tylko możliwość dokończenia inwestycji zgodnie z planem zamiennym, odebrania do użytkowania a później mogę sobie dopiero przebudować lub burzyć budynek!!!
 7. jaha

  Prawo budowlane

  Inwestor od którego odkupiłem budowę miał zatrzymane pozwolenie przez PINB, złożył projekt zamienny i PINB wydał pozwolenie na wznowienie budowy wraz z dziennikiem budowy. Ja chcę złożyć projekt zamienny do projektu zamiennego złożonego przez wcześniejszego inwestora ponieważ mam inną koncepcję budynku i w rozmowie z PINB usłyszałem - Panie to się nie da.
 8. jaha

  Prawo budowlane

  PNB wydał własny dziennik budowy, po przedłożeniu projektu zamiennego. Kupiłem budowę z takim dziennikiem, jednakże moja koncepcja budowy jest inna i stąd chcę złożyć projekt zamienny do projektu zamiennego jednak PNB twierdzi że nie jest to możliwe.
 9. jaha

  Prawo budowlane

  Dodam, że PNB wydał nowy dziennik budowy do projektu zamiennego jednakże chcę złożyć projekt zamienny do projektu zamiennego i tutaj PNB stwierdza, że nie ma takiej możliwości.
 10. Witam. Mam krótkie pytanie, czy do projektu zamiennego złożonego do Powiatowe go Nadzoru Budowlanego można złożyć projekt zamienny. Starostwo Powiatowe i Powiatowy Nadzór Budowlany nie są w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
 11. Jurajskie szlaki. Okolice zamku Bobolice. Wyjazd na szlak z parkingu Niegowa obok wypożyczalni rowerów.
 12. Po 35 latach czekania przeczytałem. Moim zdaniem lepiej aby się nie ukazał. Przy okazji przeczytałem wcześniejsze i oprócz Egiptu dały radę. tomek-na-alasce-b-iext72349388.webp
 13. jaha

  Porady potrzebuję 😊

  Witam. Jako, że temat jest poczytny chciałem zapytać czy ktoś się wybiera jutro do Bytomia na starocie?
 14. jaha

  KSIĄŻKI O ZEGARACH

  Więcej o katalogu: https://www.muzeumkrakowa.pl/sklep/mechaniczne-zegary-domowe-w-zbiorach-muzeum-historycznego-miasta-krakowa
 15. jaha

  Dyktafon + mikrofon

  Z praktyki na przestrzeni lat miałem kilka dyktafonów, sprawdziły się Olympusy. Porządne obudowy, bardzo dobra jakość nagrywania, zero problemów z wymianą plików co np w Sony nie jest takie oczywiste. Cena też nie jest zła. Wystarczy prosty model.
 16. Jeszcze jedna alternatywna wersja.
 17. jaha

  Eppner

  Jaka powinna być optymalna pojemność myjki aby zmieścił się mechanizm linkowca? Co sądzicie o tym: https://emaks.pl/myjka-ultradzwiekowa-2-litry-60-w-basic-eco/3321
 18. jaha

  Msoffice do domu

  https://www.microsoft.com/pl-pl/education/products/office Z preferencjami są wersje: office home & student
 19. Tak wygląda odnowiona. Zapewne więc były. Trzeba pogrzebać w katalogach.
 20. jaha

  H.Endler & Co.

  Do tej korony pasuje taka broda. W twoim jest gładka.
 21. jaha

  H.Endler & Co.

  Znawcą nie jestem ale moim zdaniem to zły wybór. Takie korony znajdują się we współczesnych wypasionych skrzynkach. Endlery moim zdaniem nie były takie bogate. Na zdjęciu jest jeszcze bogatsza współczesna wersja.
 22. jaha

  Porady potrzebuję 😊

  One są istotami stadnymi. Nigdy nie należy trzymać ich pojedynczo....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.